Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Wszystkich, których miłuję, karcę i smagam; bądź tedy gorliwy i upamiętaj się.

“Wszystkich, których miłuję, karcę i smagam; bądź tedy gorliwy i upamiętaj się.” Ap 3

 

Bógdobry w środę na życia osłodę :-).

W sumie Bóg jest dobry w każdy dzień :-), ale dzisiaj mamy akurat środę, czyli czwarty dzień tygodnia.

Myślę o założeniu chrześcijańskiego  radia internetowego. Tak mi coś zaświtało ostatnio w głowie. Chyba dlatego, że czytając Wasze komentarze nie mam czasu na wygadanie się :D.
Ostatnio zauważyłem występowanie kilku rodzajów problemów ludzi. Właściwie przyczyn problemów. Pierwszy z nich to łamanie Prawa Boga. Ciężko nie zauważyć obserwując ludzi jak są karani w świecie duchowym za wykroczenia przeciw Bogu. Zauważyłem na przykład, że wszyscy cudzołożnicy ponoszą w ciągu kilku lat karę. Pijacy, onaniści, wróżbici, mają stałego “pecha”. Wynika to właśnie z łamania Prawa Boga.

Drugą przyczyną problemów jest atak szatana na lud Boży. Dopóki żyjemy na ziemi jest niemożliwym aby szatan Cię nie atakował. Jeśli Cię nie atakuje to oznacza, że jesteś po jego stronie i sam nawet nie wiesz.

Ostatnia przyczyną problemów jest sam Bóg. Oznacza to ni mniej ni więcej to, że Bóg chce Cię wychowywać. Już pisałem z miesiąc temu jak to widziałem na grobach napis “Jezu ufam Tobie”. Jeśli ufasz Jezusowi i mówisz codziennie “Jezu niech się dzieje twoja wola nie moja”, to będzie dokładnie tak jak mówisz. Mimo, że Ci się nie będzie to podobać. Będziesz złamany jak się łamię gałąź.

W Poznańskiej ten wers tak brzmi:

 

“Ja wszystkich, których kocham, karcę i wychowuję’

 

Tak więc mamy: karcę, wychowuję.

Nie ma wychowania bez karcenia. Stare Przymierze wspomina o klapsach, które zakazał notabene kilka lat temu polski rząd złożony z Żydów, którzy nie przestrzegają Prawa Boga.

Tak więc jeśli masz w sobie jakiś brud, to nie licz na brak klapsów ze strony Boga. Bóg Cię kocha i chce Cię złamać.

Bądź gorliwy i UPAMIĘTAJ SIĘ.

Wow, to powiedział Jezus pełen miłości? Tak oczywiście, ten sam karzący Jezus.

Trzeba umieć rozróżnić źródła naszych ucisków.

To tyle w temacie,

moja droga siostro i bracie 🙂

 

No może jeszcze niekoniecznie. Przy okazji chciałem podkreślić doniosłość tego cytatu. Otóż szukając tematu na tekst, otworzyłem biblię na chybił trafił i bum! Wers tak naprawdę ponownie potwierdzający boskość Jezusa.

 

Jeszcze raz:

 

“Wszystkich, których miłuję, karcę i smagam; bądź tedy gorliwy i upamiętaj się. ” Apokalipsa 3

 

Są to słowa samego Jezusa.

Jednak co znajdujemy w księdze Przypowieści 3.12 :

 

“Kogo bowiem Pan miłuje, tego smaga, jak ojciec swojego ukochanego syna.”

 

Tadam…

Kolejny wers o boskości Jezusa do kolekcji,

a i przeciwnikom do odrobienia z biblii lekcji 🙂

 

W Starym Testamencie PAN (Bóg) karci i smaga i w Nowym Przymierzu Jezus jako również Pan i Król Królów karci i smaga.

Miłego Dnia.

 

 

 

Updated: 30 listopada 2016 — 09:33

15 komentarzy

Add a Comment
 1. Pan Sabatu, Wszechmocny Ojciec i Prawodawca, Nauczyciel, który uniżył się do postaci Syna Człowieczego, to z nim rozmawiał Adam w ogrodzie Eden, i Mojżesz Twarzą w Twarz, jego ujrzał prorok Izajasz oraz Jan w Apokalipsie, gdyż.. Boga (Ducha Świętego) nikt nigdy nie widział 🙂

 2. Będzie konkurencja dla Rydzyka ;-). Jesteś gotowy nadepnąć na odcisk władcy demonów eteru?

 3. Piotr, czyli kamień, nie skała

  Radio internetowe to dobry pomysł, a nawet jeśli na mniejszą skalę to chociaż jakieś wykłady na YT 🙂
  Jest tego obecnie dość dużo, ale niestety w większości są to treści typowo katolicko-bałwochwalcze, a nawet protestanckie jednak wprowadzające w błąd przez nasiąknięcie filozofią ekumenii i poprawności religijnej która ma nikogo nie urazić.
  Rzadko kto ma na tyle odwagi żeby nagrać – lub opublikować – treści zgodne z Biblią w czasach kiedy ludzie wyrywają z Biblii niewygodne dla nich fragmenty i z agresją bronią swojej wiary w Boga 🙂

  1. Masz rację bracie,super pomyśl z yt?

  2. Jestem za, i co do radia internetowego, i co do kanału na Youtube! 🙂
   Można byłoby nawet jakąś piękne “intro” zrobić przed każdym filmikiem, bez super specjalnych efektów, ale nie nudne 🙂

 4. Bógdobry o każdym czasie ?
  Super ten pomysł z radiem,tylko czy dasz radę?Złe pytanie z mojej strony z pomocą Boga wszystko możliwe do zrobienia.
  Chętnie z młodym posłuchamy,a na próbę może spróbuj nagrywać podkasty.
  I do tego jeszcze dołożę,że bardzo dobre przemyślenia dałeś nam na poranek.Tylko brać i stosować w życiu ?.Tylko czy chcemy stosować to słowo w życiu,czy wolimy wybiórczo co nam bardziej leży.Pozdrawiam przyszłego radiowca?i całą ekipę wiernych słuchaczy?

 5. Szczęść Boże Piotrze

  Dzięki za kolejny super wpis a.pomysł z radiem też ekstra

  Z Bogiem

  1. To byłby najlepszy chrześcijański youtuber 😀

   1. *bez wszelkich podtekstów, gestów itp. 🙂

 6. Tak naprawdę to misją nowonarodzonych lub nawróconych powinno być “odkłamywanie” tego świata. Pewien rzymskokatolicki profesor teologii, ksiądz powiedział mi, że szatan m.in. posługuje się propagandą do osiągania swych celów (skąd on to wiedział). Także to nie tylko kwestia Admina (Piotra) jeżeli chodzi o stworzenie radia, ale całej naszej społeczności. Powinniśmy wszyscy zakładać blogi, wspierać je nawzajem i tworzyć wszelkiego rodzaju media, które dotrą do jak największej ilości ludzi. Syjoniści w pierwszej kolejności atakują media tworząc jednostrony przekaz, mało tego, wspierają się w tych przedsięwzięciu. Media to narzędzie kontroli nr1. To nie tylko kwestia gazet, blogów i stron ale kwestia całego przemysłu filmowego, muzycznego i przeróżnych dewiacji z nimi związanych. Naszym CELEM POWINNA BYĆ EWANGELIZACJA i ODKŁAMYWANIE tego jednostronnego przekazu. Patrzcie jak syjonistów jest mało, a kontrolują rzesze gojów. Nas też jest mało, ale uzbrojeni w opiekę Boga, Pismo i prawdę nasze możliwości są niezmierzone. To radio to TYLKO POCZĄTEK drogi, nasza wspólnota stanowi błąd statystyczny w skali całego kraju, a patrzcie – miliardy ludzi jest na drodze zatracenia. Miliardy. Jezus nie chciał, żebyśmy byli bierni i czekali wyłącznie na Jego przyjście, musimy działać i powiem szczerze dużo do roboty przed nami. Jeżeli każdy zrozumie co Chrystus mówił do apostołów a propo ich działalności po Jego odejściu wtedy zrozumiemy na jaką skalę trzeba działać. Osobiście optuję za metodą sukcesywną, małych kroczków. Oczywiście trzeba działać rozważnie, bo własne media muszą się utrzymać i do ich prowadzenia potrzebna jest odpowiednia strategia. Więc tak się zastanawiam, czy w dzisiejszych czasach tworzenie mediów i nowoczesna ewangelizacja nie powinny być obowiązkiem każdego prawdziwego naśladowcy Chrystusa? Jestem także przekonany, że dopóki sami nie jesteśmy gotowi “odkłamywać tego świata”, czy nie powinniśmy wspierać przede wszystkim finansowo naszych przedsięwzięć?

  PS Nie oszukujmy się, non-profit może działa, ale jest mało efektywny, a pieniądze przekazane na działalność apostolską/ewangelizacyjną moim zdaniem są lepszą pomocą dla ewangelizatora niż poklepanie doń po ramieniu. Oczywiście ewangelizator musi być na tyle twórczy, aby te pieniądze pomnożyć (uczciwie (zgodnie z Prawem)).
  PPS Teolog, profesor, z którym rozmawiałem podobno robił pracę doktorską z Księgi Objawienia więc może z niej zaczerpnął tę złotą myśl. 🙂

  Z Bogiem

  1. Piękna piosenka…jedna z moich ulubionych 🙂

 7. Będziesz więc miłował Pana, Boga swego, i przestrzegał jego zarządzeń, jego ustaw i jego przykazań; Dzisiaj wy znacie – lecz nie wasi synowie, którzy tego nie poznali i nie widzieli – karanie Pana, Boga waszego, jego wielkość, jego możną rękę i jego wyciągnięte ramię,” 5 Moj. 11:1-2
  „Nie umrę, ale będę żył i opowiadać będę dzieła Pana. Pan ukarał mnie surowo, Ale nie wydał mnie na śmierć.” Ps. 118:17-18 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: