Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Prośba o modlitwę za Mary Wagner.

Komunikat i prośba  z prawy.pl

 

Proszę czytać i rozpowszechniać poniższą informację. Jak wiecie, apelacja w sprawie konstytucyjnej walki w imieniu dzieci w łonie matki odbędzie się przez pięć kolejnych dni w sądzie wyższej instancji w Toronto , (361 University Ave). Początek o godz.10:00 w dniu 28 listopada 2016. Proszę modlić się w intencji tych ważnych dążeń, by bronić naszych najmniejszych braci i sióstr. Proszę modlić się specjalnie za doktora Lugosi i za wszystkie osoby zaangażowane. Nasz Bóg jest Bogiem „ spraw niemożliwych „! Bardzo ważna będzie obecność w sali sądowej tych, którzy mogą i są skłonni do bycia obecnymi (szczególnie wojownicy modlitewni). Obecność w którykolwiek dzień rozprawy albo we wszystkie dni będzie szczególnie cenna i będzie świadczyć o prawdzie, że ta apelacja jest ważna.

(Gmach sądu jest łatwo dostępny przez metro. Jednakże, może ktoś z różnych powodów potrzebować podwiezienia. Jeśli ktoś zamierza przyjechać autem i ma wolne miejsce w samochodzie, to byłoby bardzo pomocne, aby dać znać przez pocztę pantoflową). Dziękuję wszystkim za waszą modlitwę i wsparcie.
W Chrystusie naszej Nadziei,”

Mary Wagner prosi o modlitwę – wkrótce apelacja

 

Updated: 30 listopada 2016 — 11:09

6 komentarzy

Add a Comment
 1. Krzysztof żołnierz

  Dziękuje Piotrze ☺

  1. co się nie robi dla koazków modlitewnych 🙂

 2. Zabijanie dzieci w łonie matki to jest teraźniejszy kananejski kult Molocha (odsyłam do wikipedii) Z tego między innymi powodu Bóg nakazał Izraelitom wypędzić narody zamieszkujące Kanaan. Tam składano ofiary z noworodków demonowi, a dziś technologia pozwala na zabijanie w ofierze nienarodzonych. Motyw jest ten sam. W imię dobrobytu, pomyślności, bogactwa itp. Dziś tak samo, bo nie stać mnie na to dziecko, bo standard życia się obniży, reszta dzieci będzie miała lepsze życie itp. Zwłaszcza ofiara z pierworodnych była demonom bardzo miła. Bóg pierworodnych z tego powodu otoczył opieką i w prawie nadanym Mojżeszowi podkreślił, że należą do niego (by do głowy nie przyszło komuś składanie ofiary demonom) W świątyni za pierworodnego należało złożyć specjalną ofiarę, za Jezusa taką złożono gdyż był pierworodnym. Dziś zabijana jest podczas aborcji zdecydowana większość dzieci pierworodnych. Bo matka za młoda, bo ciąża pierwsza i niechciana, bo to tylko zabawa seksem była a tu ciąża, bo plany życiowe dziecko przekreślić może. Więc motywy zabijania dzieci nie zmieniły się zasadniczo od starożytności. I tylko demony się cieszą, bo nadal dostają sowitą ofiarę z krwi niewinnej. I dziś chyba dostają o wiele więcej jak dawniej. Baczmy, by z tego powodu Bóg nie unicestwił tych narodów co tak postępują, tak jak z tamtymi to uczynił! A na to chyba się zanosi, gdyż zbrodnia ta dzieje się w krajach zdawało by się chrześcijańskich, czyli pouczonych w przykazaniach… Bóg nie pozwoli drwić z siebie i jego przykazań! Niech Bóg dopomoże ludziom walczącym w tej słusznej sprawie. Dość przelewania krwi niewinnej.

  1. Bardzo ciężko jest ocenić sytuację kobiety, która się na coś takiego zdecydowała…niektóre z nich robią to np. z powodu groźby porzucenia przez “ukochanego” albo dlatego, że rodzice dowiedzieli się o ciąży i grożą wyrzuceniem z domu (nawet jeśli takowa była ze zgwałcenia czy kazirodztwa)…Nie żebym to popierała 🙂
   Owszem, adopcja jest lepszym rozwiązaniem, gorzej że w Polsce jest taka procedura skomplikowana, że co niektórym przechodzi ten zamiar po drodze, do tego jest bardzo dużo dzieci w domach dziecka i innych podobnych instytucjach, co powoduje wydłużenie kolejki oczekujących na adopcję, a i jak ktoś usłyszy o tym, że znajomy/znajoma chce adoptować dziecko, to zaraz jest “Nie możesz mieć swoich?”, “Przecież nie wiesz, skąd ono jest, z jakiej rodziny…a co jeśli kiedyś zrobi ci coś złego…?” itd.- to takie smutne 🙁

 3. Krzysztof żołnierz

  Tak krysio masz rację,niech cię Pan Jezus Chrystus prowadzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: