Dziwi mnie omówienie tematyki chipa i antychrysta na kanale infowars. Albo to jest programowanie ludzi, albo sianie nieprawdziwych informacji, mających na celu ukazanie trutherów w niekorzystny sposób, kiedy wszyscy będą oczekiwali chipowania a tego procederu nie będzie…Być może antychryst zlikwiduje chipowanie ludzi…

Biorąc pod uwagę rozpopularyzowanie tatuaży oraz nowoczesne technologie jak płatności smartphonem i inteligentne zegarki, póki co obstawiam za pierwszą opcją. Wystarczy jeśli jeszcze kilka gwiazd kina lub estrady zareklamuje a miliony ludzi pójdzie za tą wygodą w ślepo.

Co do mojej wizji chipa, to wg mnie będzie on miał powiązanie z tym oto wersetem i to wcale nie z apokalipsy:

 

(14) Waga złota, które co rok dostarczano Salomonowi, wynosiła sześćset sześćdziesiąt sześć talentów złota,
1 Ks. Królewska 10:14,”

 

Mam przeczucie od około miesiąca, że wraz z “ofertą” znaku bestii każdy będzie miał 666 jednostek nowego światowego  pieniądza na koncie. Być może nawet będzie to wartość 666 uncji złota.Taki “dobry” start. Może się mylę, ale tak to widzę i czuję. Musi być jakiś ochłap na przynętę a la program 500plus za nasze pieniądze. Antychryst musi być dobry.

 

Zastanawia mnie tylko apel infowars: dołącz do Ruchu Oporu.

Temat ruchu oporu w filmach poruszałem kilkakrotnie. Jest to zgodne z dialektyka heglowską: tez-antyteza= synteza.

Tyran-Ruch Oporu= Mesjasz

Tyran nakazuje chipować, Ruch Oporu doprowadza do wyniesienia na szczyt Mesjasza (antychrysta), który likwiduje chipy lub usuwa tyrana, ale oferuje światu doładowanie konta na koncie elektronicznym.

 

 

W filmie mówi się o 2020 roku i ma to sens. Wielki Ucisk od przyszłego roku. W połowie czyli po 3,5 roku może być tzw Złoty Wiek prosperity a wraz z nim jak nazywam “oferta nie do odrzucenia”.