Poruszę w tym wpisie dwie kwestie: portalu chnnews i samego Trumpa.

Niestety ale już taka niewdzięczna rola przypadła mi wyłapywać nieścisłości. Detect – wykryć, odkryć, doszukać się.

Przepraszam, ale nie wierzę w chrześcijaństwo Trumpa i nie wynika to z moich emocji, ale z faktów, a portal chnnews jest dla mnie coraz bardziej podejrzany. Przed jednoznacznym stwierdzeniem powstrzymuje mnie chyba tylko Prawo Boże. Pragnę wierzyć, że się tylko i wyłącznie mylą, żyją w niewiedzy.

 

Przejdźmy do rzeczy. W poniższym artykule przedstawiają Trumpa jako zapowiedzianego przez proroka człowieka.:

 

http://chnnews.pl/index.php/pl/ameryka/item/3573-niezwykle-proroctwa-o-nowym-prezydencie-stanow-zjednoczonych-wideo.html

Przetłumaczyli nawet film:

Owym prorokiem był Kim Clement. Problem polega na tym, że można go zaliczyć do rzeszy zwodzicieli:

 

“Wpływowy mistyk charyzmatyczny, a przy tym jednocześnie fałszywy prorok, Kim Clement, stwierdził, że Bóg powiedział mu, że wybrał papieża Franciszka aby ten połączył ze sobą napełnionych Duchem protestantów oraz katolików.”

http://zwiedzenie.blogspot.com/2015/03/na-kolanach-do-rzymu.html

 

Jak widzimy Trump będzie bardzo silnym elementem łączącym religie. Wydaje mi się, że Pope Bergoglio, Jezuita, niebawem zobaczy w Trumpie mesjasza. Nie powiem że chciałbym się mylić.

Kim Clement kilka lat wcześniej powiedział o wpływowym człowieku i wyborach i ma na imię Donald. Przepraszam za  żart, ale może zabawmy się w to. Kto to jest: ma na imię Lech i był SBekiem?

Dalej ciągnie proroctwo: “przez swoje modlitwy zostałeś wyznaczony, by wpłynąć na ten kraj”.

Jak dla mnie film ten i proroctwa są super wyreżyserowanym przedsięwzięciem co wzmacnia moje przekonanie o Trumpie jako antychryście.

To wszystko łączy się w całość zwłaszcza, że gro zborów, głównie charyzmatycznych wierzy w dominiomizm.

Dominionizm – współczesny pogląd dążący do ustanowienia ogólnoświatowej chrześcijańskiej dominacji w oparciu o prawo biblijne.

To się właśnie dzieje….i to jest zwiedzenie. Królestwo Boże na ziemi będzie zarządzane przez Jezusa a nie człowieka wybranego przez niego.

Chwała Bogu za wszystkich ludzi mających swój udział w odkrywaniu zwiedzenia, gdyż:

 

“A wiemy, że Bóg współdziała we wszystkim ku dobremu z tymi, którzy Boga miłują, to jest z tymi, którzy według postanowienia jego są powołani.” Rz 8

Tutaj mam na myśli np stronę zwiedzenie.blogspot itp. To dlatego kiedyś apelowałem, o to aby nie pisać paszkwili na innych, ale by każdy wykonywał swą pracę na rzecz królestwa Jezusa.

 

Wracając do filmu, prowadzący ciepły niczym jesienny kocyk, słodko nas przekonuje i powoli do wybraństwa Trumpa. Z tym że cukier działa podobnie. Jest przyjemny, działa powoli, a w konsekwencji szkodzi.

Po prostu nie ufam tej scenie, którą zapewne zobaczą miliony chrześcijan, uważających  takich jak my za świrniętych radykałów.

Dalej proroctwo mówi “gdy będą wybory zostaniesz wybrany”

Czy to nie są fałszywe cuda? Paweł jak zwykle miał rację, a ebionici właśnie dlatego chcą go wyeliminować aby uwiarygodnić Trumpa mającego poparcie wśród Żydów. Świat, tak jak ebionici potrzebuje w celu WYWYŻSZENIA ANTYCHRYSTA JEDNEGO – OBALENIA BOSKOŚCI JEZUSA.

Tak przedstawiono Jezusa w tym bluźnierczym filmie z przed roku:

W TVP1 film – Zabić Jezusa

 

 

Paweł powiada:

 

A ów niegodziwiec przyjdzie za sprawą szatana z wszelką mocą, wśród znaków i rzekomych cudów, i wśród wszelkich podstępnych oszustw wobec tych, którzy mają zginąć, ponieważ nie przyjęli miłości prawdy, która mogła ich zbawić. I dlatego zsyła Bóg na nich ostry obłęd, tak iż wierzą kłamstwu, aby zostali osądzeni wszyscy, którzy nie uwierzyli prawdzie, lecz znaleźli upodobanie w nieprawości.””

 

Pomijając ważne wytłuszczenie na czerwono pragnę zwrócić uwagę na bardzo ważny aspekt tego proroctwa:

 

wobec tych, którzy mają zginąć, ponieważ nie przyjęli miłości prawdy, która mogła ich zbawić”

 

Masa ludzi mieniących się jako chrześcijanie, zostanie poddana kłamstwu. Nie każdy, który Mi mówi: “Panie, Panie!”, wejdzie do królestwa niebieskiego, lecz ten, kto spełnia wolę mojego Ojca, który jest w niebie.

 

Brakuje tylko charyzmatycznego wskrzeszenia Truma po udanym zamachu, ale wszystko da się zrobić:

 

 

Trump ma się stać trąbą od Boga.

Prorok powiada: “Bill Gates otworzy bramę rzeczywistości finansowej dla kościoła”

Być może i tak będzie. Gates zamieni rzeczywistość pieniądza papierowego na wirtualny w tzw chmurze.

Sam Trump jak podaje portal

“Również w późniejszym nagraniu do Izraela i amerykańskich Żydów Trump podkreślił, że “kocha Izrael”, a także szanuje “żydowską wiarę i tradycję. Przyznał, że jego córka Ivanka wraz z mężem Jerrym wychowują swoje dzieci właśnie w tej wierze

Jeszcze raz podkreślił, że jego administracja będzie stała “ramię w ramię” z Izraelczykami, by budować mosty między nimi i Amerykanami.

Wielu chrześcijan wspiera Izrael choćby z tego powodu, że Żydzi zostali, według Biblii, wybrani przez Boga.
Wierzący błogosławią również Izraelowi, pamiętając o słowach Boga do Abrahama, ojca tego narodu:
“Uczynię z ciebie naród wielki i będę ci błogosławił, i uczynię sławnym imię twoje, tak że staniesz się błogosławieństwem. I będę błogosławił błogosławiącym tobie, a przeklinających cię przeklinać będę”.”

http://chnnews.pl/index.php/pl/ameryka/item/3577-widziales-przemowienie-donalda-trumpa-o-globalnych-elitach-zobacz-to-wideo.html

Poniżej Trump mówi, że dla elit to jest wojna aby żyć naszym ksoztem:

 

Czy za Trumpem stoją ludzie spoza elit?

korporacjetrumpa

 

druzynatrumpa

 

Więcej o bankstersach w drużynie prezydenta:

https://steemit.com/trump/@corbettreport/meet-team-trump

 

Tomek Lipiński śpiewał kiedyś song pt: “Nie wierzę politykom”

 

Ja niestety zaśpiewałbym, ale “nie wierzę charyzmatykom nie”

 

Dereck Prince, zielonoświątkowiec powiedział w jednym ze swoich wykładów, że pierwszymi osobami, które uwierzą w cuda antychrysta będą właśnie charyzmatycy.