Co prawda źródłó tej informacji jest na fejsie, ale TVP wspomniała dzisiaj o tym incydencie.

Z opisu na facebooku:

“Dziś rano, obok warszawskiej patelni, kupowałem sobie coś do zjedzenia na podróż i widzę, że obok Pani sprzedającej,już Straż Miejska coś wypisuje,więc pytam czy już Pani mandat dostała ? Ona z wyraźnie smutną miną mówi,że tak…200 zł.Kasuje mnie za bułki i z niedowierzaniem dowiaduję się,że ona to wszystko co widzicie sprzedaje po 1zl (słownie:jeden złoty) !!! To wszystko co ma na stole nie starczy na mandat!Ku*wa,kobieta koło 60-tki chce sobie dorobić i zamiast siedzieć w domu oglądając jakieś m jak miłość czy inne gówna kupuje produkty, przyrzadza kanapki i sprzedaje po takiej marży, że większości z nas nie chciałoby się po to schylic a te k*wy jej mandat dają ,na który będzie kolejne dwa dni sprzedawać! Ja wiem,że to mój błąd, bo przecież powinienem kupić sobie kanapkę w starbuniu albo w innym cacy miejscu za 13zl i wszystko byłoby tak jak zostało ustalone.Polakow zgnoic, sieciowkom dać zarobić i należny haracz państwu zapłacić,tak to przecież zostało ustalone i tak ma być.NIENAWIDZĘ TEGO PAŃSTWA! Kocham Polskę,bo to moja Ojczyzna, ale dziś największym wrogiem Polaków nie są ruscy czy inna swolocz,największym wrogiem Polaków jest to państwo, III RP,która niszczy nas każdego dnia…Dostałem takiej motywacji, żeby ich wszystkich wypc,razem z tym ich okrągłym stolikiem,że mi starczy na kilka następnych”

oszustkabuleczkowa

źródło: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1318290924889645&set=a.548381195213959.1073741826.100001262502191&type=3&theater

 

Kochani Polacy. To jest kraj katolicki.

Gdyby Polską rządzili chrześcijanie, albo przynajmniej partie mające poparcie chrześcijan biblijnych jak w USA, Polska byłaby krajem bardziej zamożnym, w którym Polacy nie musieliby porzucać rodzin w poszukiwaniu chleba zagranicą.

Nie byłoby takiego pojęcia jak eurosieroty. Ta starsza pani chciała wyręczyć państwo, podjęła się własnej inicjatywy, wykazała się własną energią, ale niestety ten kraj tłamsi inicjatywę prywatną. Otwierając firmę, zanim zarobisz musisz płacić składki ZUS w kwocie ok 1100zł. Chyba że nikt jeszcze nie prowadził firmy, to będzie to ok 500zł.

Musimy sobie powiedziec jasno:

TYM KRAJEM RZĄDZĄ OD KILKUSET LAT ANTYCHRZEŚCIJANIE.

 

Biblia powiada:

“(1) Biada tym, którzy ustanawiają niesprawiedliwe ustawy, i pisarzom, którzy wypisują krzywdzące wyroki,

 

Niestety, ale katolicy nie potrafią rozróżnić rządów chrześcijańskich od niechrześcijańskich, bo dla nich chrześcijaninem jest ten, kto wspiera, popiera kościół rzymski. WW Polsce mamy 80% katolików, ale poprzez nieznajomość Biblii wybiera się ludzi, którzy doją Polaków jak krowy.

 

Wielu biadoli, ale ktoś te partie wybiera od 1989 roku. Nowa jakością jest tylko Kukiz 2015. Poza jego ugrupowaniem rządzą nami kolejne mutacje SLD, UW, PC, PIS.

W tym kraju opłaca się być tylko urzędnikiem, a więc mieć znajomości w partii. Jeśli ktoś chce zapracować sam na swój dochód, to jest w oczach tego państwa postrzegany jak przestępca i dlatego trzeba go maksymalnie zniechęcić do takich działań.

Polska jest krajem przeklętym poprzez ustanowienie Marii królową Polski. Za bałwochwalstwo trzeba płacić.

 

Nie uczynisz sobie obrazu rytego ani żadnej podobizny tego, co jest na niebie w górze i co na ziemi nisko, ani z tych rzeczy, które są w wodach pod ziemią. 5Nie będziesz się im kłaniał ani służył. Ja jestem Pan, Bóg twój, mocny, zawistny, karzący nieprawość ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia tych, którzy mnie nienawidzą; 6a czyniący miłosierdzie tysiącom tych, którzy mię miłują i strzegą przykazań moich. Wyj 20

 

 

Katoliku, masz swoich reprezentantów w prezydencie i sejmie, ale  i masz dalej biedę w Polsce.