Prawda w czasach ostatecznych. Apokalipsa, NWO, Ekumenia i konflikty.

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Dwie prawdy: Boża suwerenność i ludzka odpowiedzialność – John MacArthur

 

 

Updated: 16 listopada 2016 — 11:58

12 komentarzy

Add a Comment
   1. U mnie w Bydzi jest taki dowcip o oddziale psychiatrycznym w Świeciu:

    – Byłeś w Świeciu?
    – Tak.
    – Bramę widziałeś?
    – Nie.
    – Aaaa… Tak szybko Cię wieźli…
    🙂

    Z panem Ryszardem nie jest chyba aż tak źle, bo wypuścili go…

    1. Angela, bo: ,,wszystkie Ryśki to fajne chłopy.” 😉

  1. 😮 Jestem w szoku…tak samo jak co do tej piosenki, o której kiedyś było na tej stronie… 😮

 1. Ludzie szeroko pojmowanej Europy są już tak odczłowieczeni socjalistycznym państwem opiekuńczym, iż przyjmą sypiącego jak z rękawa fałszywymi obfitościami antychrysta z radością…

 2. Też słyszałam o tym w RMF FM. Próby samobójcze wśród celebrytów są przeważnie spowodowane nadmiarem kasy, sławy, uzależnieniem od używek, a przede wszystkim brakiem Boga w ich życiu. W większości trzymają z Szatanem i prędzej, czy później to się dla nich bardzo źle kończy. Ileż razy myślałam o tym, żeby w końcu skończyć ze sobą. Na szczęście nigdy nie podjąłam się tej próby. Za każdym razem płakałam, w myślach krzyczałam do Boga, że dłużej już nie wytrzymam, nie dam rady i jak nic się nie zmieni w moim życiu i on mi nie pomoże to kiedyś na pewno się zabiję, a za chwilę prosiłam go, żeby jednak nie. Swoją drogą jak wielką idiotką trzeba być, aby mieć czelność szantażować Boga? Ja taką niestety byłam.

  1. Wielu z nas braci i sióstr w Chrystusie doświadcza momentów zwątpienia czy wręcz desperacji gdy wydaje nam się że upadamy i ciężko nam wstać.
   Może to jest jeden z tych momentów w których Pan Bóg wytapia nas jak złoto i oczyszcza nasze dusze, serca i umysły.
   Jedno nie ulega żadnej wątpliwości, po każdym upadku człowiek wstaje ponownie mocniejszy silniejszy i odporniejszy. Ponownie i ponownie.
   Po każdym upadku jest mądrzejszy o błędy dnia minionego.
   Radujemy się z obietnicy zbawienia w Panu Jezusie Chrystusie, a równocześnie gdy wzrasta poznanie to wzrasta cierpienie (świadomość świata pogrążonego w złym). Jedyne co musimy zrobić to wytrwać w wierze do końca życia pomimo wielu przeciwności losu i często pomimo braku akceptacji naszej wiary biblijnej przez naszych najbliższych domowników.

   1. Dokładnie, Robercie 😉

    Przytoczę fragment utworu 7 razy zespołu Luxtorpeda, bo pasuje tutaj jak ulał:

    ,,Siedem razy na dzień upadam. Nie jestem święty i nie przesadzam. Siedem razy na dzień powstaję. Przegrywam walkę kiedy się poddaję!’

    Tylko niech pewna czytelniczka bloga znowu mnie nie zjedzie za Lux’ów ;-):-)

    1. Pewna czytelniczka wcale Cię nie zjedzie☺,jeżeli już to tylko wskaże,że Luksy wcale nie wielbią Boga.Tylko zachowują pozory,ale kochana wybór należy do Ciebie ☺.

 3. Oj ciezka jest walka ewangelizacyjna ( tak, jestesmy na wojnie o dusze, co wielu umyka ) z bezmyslnym stadem ( nie mozna tego zbiorowiska istot ludzkich nazywac spoleczenstwem, gdyz jest ono z reguly swiadome swoich praw i obowiazkow ) ludzi zwiedzionych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: