Około 4 tygodni temu zobaczyłem wśród moich znajomych na fejsie człowieka, który podjął się akcji pompowania przez 22 dni 22 pompek. Nie do końca wiedziałem o co chodzi. Następnie z tydzień temu zauważyłem u innej dawnej znajomej deklarację udziału w owej akcji. Za kilka dni znajoma nominowała swego znajomego.

Nie znam za bardzo ukrytego celu, być może już gdzieś o tym napisał na amerykańskiej stronie, ale pragnę przedstawić jak ja to widzę.

Na sam pierw popatrzmy co to jest za akcja:

pompkizaweteranow

 

 

Na stronie polska-zbrojna.pl mamy opis i żródło akcji:

 

Codziennie 22 weteranów cierpiących na PTSD (zespół stresu pourazowego) popełnia samobójstwo, jak wynika z badań. Amerykańscy żołnierze, by zwrócić uwagę na chorobę, która dotyka głównie wojskowych wracających z misji bojowych, rozpoczęli kampanię medialną. Przez 22 dni robią 22 pompki. Do akcji przyłączają się także Polacy, m.in. mjr rez. Piotr Jaszczuk, nasz redakcyjny kolega.

Dokładnie nie wiadomo, kiedy akcja 22 pushups for 22 KILL challenge zawitała do Polski i kto pierwszy zaczął ćwiczyć. – Zostałem nominowany przez kolegę ze Szczecina. On też został przez kogoś wyznaczony, trudno więc powiedzieć, kto był pierwszy w Polsce – mówi por. Jacek Żebryk, żołnierz służący w Centrum Weterana. Porucznik od 11 dni robi 22 pompki, a filmy wrzuca na swój profil na Facebooku. – Zależy mi na tym, by wszyscy cierpiący na PTSD wiedzieli, że nie są sami. Chcę też przekazać Polakom, jak poważną chorobą jest zespół stresu pourazowego. Nieleczony prowadzi do śmierci – podkreśla por. Żebryk.”

http://polska-zbrojna.pl/home/articleshow/20284?t=22-pompki-dla-weteranow

 

Co jest znamienne w tej akcji to chyba to, że nie modlą się owi żołnierze zapewne katolicy, tylko robią pompki, tak jakby te pompki przesłały energię pokrzywdzonym żołnierzom z PTSD. Gdzie w tym wszystkim jest Jezus? 24 grudnia wszyscy będą świętować narodziny, ale boga. Nie Boga.

Skoro wszyscy Polacy to chrześcijanie, to może lepiej przez 22 dni modlić się o tych żołnierzy. Gwarantuje większy efekt.

 

Dziwna zbieżność 22 dni pompek i 22 dni modlitwy o misjonarzy.

Wczoraj otrzymałem smsy o następującej treści:

 

“Prosimy o modlitwę za 22 chrześcijańskich misjonarzy, którzy podobnie jak to się dzieje od roku w Etiopii, zostali skazani na śmierć. Teraz jest tak samo w Afganistanie. Wyrok ma być wykonany dzisiaj po południu przez afgańskich islamistów. Prosimy o przekazanie tej wiadomości dalej, tak szybko jak to możliwe, żeby wiele osób modliło się za nich.”

 

Najpierw wysłała mi go Kesja. Zacząłem rozmyślać jak to jest nam dobrze, a gdzieś na świecie giną ludzie w imię Jezusa. Jednak po chwili coś mi powiedziało: ale skąd takie info? Więc takie pytanie zadałem Kesji. Odpowiedziała mi, że od baptystów z Giżycka. Chyba ją moje pytanie zaintrygowało, ponieważ za chwilę mi przysłała smsa, że pytała GPC (Głos Prześladowanych Chrzesciajn) i okazuje się że nie ma takiej akcji wcale… Jeden wielki blef.

 

Za chwilę otrzymałem jeszcze kilka smsów od innych braci i sióstr z tą samą treścią. Mogę się mylić, ale dla mnie ta sprawa wygląda jednoznacznie. Otóż przyszła mi pewna myśl.

Zanim jednak napiszę co myślę o samej akcji o 22 rzekomych misjonarzach,  przedstawię tytułem wstępu jak widzę najbliższe czasy.

Według moich odczuć żyjemy u progu Wielkiego Ucisku. Trump ma wszelkie zadatki na na antychrysta. Nawet część tzw chrześcijan jak nawołujący do posiadania broni Chojecki jest zafascynowany Trumpem, a Kowalski to już w ogolę pełen uwielbienia.

Niebawem może dojść do zjawiska trumpomani.

Nie wiem czy my prawidłowo odczytujemy tę część biblii:

 

 

“wówczas ukaże się Niegodziwiec, którego Pan Jezus zgładzi tchnieniem swoich ust i wniwecz obróci [samym] objawieniem swego przyjścia. 9 Pojawieniu się jego towarzyszyć będzie działanie szatana, z całą mocą, wśród znaków i fałszywych cudów, 10 [działanie] z wszelkim zwodzeniem ku nieprawości tych, którzy giną, ponieważ nie przyjęli miłości prawdy, aby dostąpić zbawienia. 11 Dlatego Bóg dopuszcza działanie na nich oszustwa, tak iż uwierzą kłamstwu, 12 aby byli osądzeni wszyscy, którzy nie uwierzyli prawdzie, ale upodobali sobie nieprawość.” 2 Tes.

 

Wszyscy spodziewamy się fajerwerków, nadprzyrodzonych wydarzeń, kiedy tak naprawdę znaki są na ziemi już dawno. Podobnie było z 23 września rok temu. Oczekiwanie na kometę, a tu Franko w USA. Niby tylko… Nie twierdzę, że na 100% Trump jest antychrystem, ale ma wszelkie zadatki.

Oto znaki:

 

 

Czy są znaki? ….

 

 

Dodatkowo Trump w momencie zaprzysiężenia będzie miał 70 lat, 7 miesięcy i 7 dni.

 

W dniu wyborów 8.11.2016 o godzi 21ej pisałem, o tym że Trump wygra. Nie dlatego że był to pewnik, ale dlatego, że właśnie nie miał prawie szans.

Oto nagłówek w amerykańskim portalu po zwycięstwie Trumpa:

 

“Cud i znaczenie zwycięstwa Donalda Trumpa”

 

http://thehill.com/blogs/pundits-blog/presidential-campaign/305697-the-miracle-and-meaning-of-donald-trumps-victory

 

O dziwo część moich znajomych chrześcijan popiera Trumpa.

 

” Powstaną bowiem fałszywi mesjasze i fałszywi prorocy i działać będą wielkie znaki i cuda, by w błąd wprowadzić, jeśli to możliwe, także wybranych.” Mt 24

 

Wczoraj także rozmawiałem z Grażynką, Bogu oddana kobietą, która powiedziała, ze miała sen, w którym to przyszli jacyś ludzie sprawdzać czy ma biblię w domu.

Jesteśmy systemem naczyń połączonych i kto wie, czy Bóg w ten sposób nie daje nam znać o tym co będzie. Powoli przestaje wierzyć w porwanie przed WU. Nie z powodu słabej wiary, nie dlatego, że ten dogmat jest błędny, ale jest to moje przeczucie i logika. Jeśli my zostaniemy pochwyceni, to kto będzie świadczył o Bogu? Niby dwóch świadków. To za mało jak na cały świat.

Wydaję mi się, że będziemy mordowani tak, jak Izraelici w Egipcie.

Wróćmy do akcji smsowej z 22 misjonarzami.

Jak widzimy jest to blef. Fałszywa akcja. Pytanie dlaczego. Jedno co przychodzi mi na myśl, to wyłapanie chrześcijan pod łapanki za rządów antychrysta. Być może za bardzo wypływam myślami, ale takie mam przeczucia i takie są fakty jak wyżej. Dodatkowo dochodzi gra Pokemon Go. Jeśli ktoś oglądał Igrzyska śmierci lub słyszał o nich to już dalej może sobie dopowiedzieć.

 

Konkluzja co do akcji.

Nie wierzcie masowym akcjom smsowym czy mailowym. Sprawdzajcie informacje.

Ostatnio mam wrażenie, że chrześcijanie są najbardziej naiwnymi ludźmi na świecie.Wynika to z wyidealizowanego wyobrażenia wiary. Życie chrześcijan jest pozbawione mądrości życiowej, tak jakby było zaprzeczeniem zupełnym Księgi Przypowieści.

Być może się mylę w swych spostrzeżeniach, ale wolę o tym napisać, niż mieć na sumieniu ludzi.

Oto Ja was posyłam jak owce między wilki. Bądźcie więc roztropni jak węże, a nieskazitelni jak gołębie! Miejcie się na baczności przed ludźmi! Będą was wydawać sądom i w swych synagogach będą was biczować. Nawet przed namiestników i królów będą was wodzić z mego powodu, na świadectwo im i poganom. Kiedy was wydadzą, nie martwcie się o to, jak ani co macie mówić Mt 10