Chrześcijanie biblijni bez religii.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Kłamstwo mikołajowe.

Żaden chrześcijanin nie obchodzi święta kłamstwa jakim jest nieznany nikomu Mikołaj.

W tym całym kłamstwie chodzi o zabranie całego należnego szacunku i splendoru Jezusowi. Miliony wierzy w Mikołaja Santa (Satana) Klausa, ale garstka wierzy w Jezusa.

 

milojaoweklamstwo

 

Żaden chrześcijanin nie obchodzi święta kłamstwa. Stop Mikołajowemu świętu.

Osoby potrafiące posługiwać się programami graficznymi proszę o pomoc w wykonaniu grafiki: tzw Mikołaja w znaku stop z napisem „nie świętuje kłamstwa Mikołajowego.

 

Wiem, że dla wielu taka zwykła przesiadka z obchodzenia na porzucenie tych świąt jest wielka psychiczną barierą, ale prezenty można dawać w imię Jezusa i w każdy inny dzień niż 6 grudnia.

ewolucjaelfa-mikolaja

 

Co ma wspólnego Mikołaj z Nimrodem?

 

11045494_940457919355497_7929157445856291984_n

 

Kościół nazywający się chrześcijańskim jakim jest rzymski kościół z kwaterą główną w mieście na siedmiu wzgórzach – Watykanie, z wielka aprobatą zezwala „chrześcijanom” na to pogańsko-satanistyczne święto.

 

No votes yet.
Please wait...
Updated: 13 listopada 2016 — 12:49

41 komentarzy

Add a Comment
 1. Jeszcze zanim powstały bombki ludzie na choince wieszali jabłka, bo jabłko po przekrojeniu ma w sobie pentagram, symbol zakazanej wiedzy. Tak świętowano i świętuje się dzień upadku człowieka w Edenie, a narodziny symbolizowanego przez corocznie rodzące się słońce szatana.

  https://corenichesystems.files.wordpress.com/2010/02/apple-core-star.jpg

  W dniu przesilenia zimowego słońce wchodzi w znak Koziorożca stąd kozło-podobna figura stała się symbolem tajemnej religii i na jej głowie znajduje się pentagram symbol zakazanej wiedzy. Planeta Wenus jest również symbolem tej samej wiedzy, bo co 8 lat ziemskich i 13 wenusjańskich rysuje też pentagram na niebie.

  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/b/ba/Venus_pentagram.png

  Ciekawe bo jeżeli wierzyć wikipedii Marcin Luter bardzo lubił i to on rozpromował zwyczaj ubierania drzewka i obchodzenia Bożego Narodzenia w Niemczech. (może był zwiedziony w tym temacie)

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Choinka#Pochodzenie_zwyczaju

  No votes yet.
  Please wait...
 2. 12 miesiąc 24 dzień
  1+2=3 2+4=6
  3×6
  – 666

  No votes yet.
  Please wait...
 3. http://i.imgur.com/Samc4qm.jpg
  http://i.imgur.com/YQVselQ.jpg

  Z wykorzystaniem grafiki z googla.

  No votes yet.
  Please wait...
  1. Ok dziękuję w imię Jezusa. Póki co wykorzystałem 🙂

   No votes yet.
   Please wait...
 4. i znowu nadchodzą te beznadziejne, pełne obżarstwa i pogańskich tradycji święta – tak jestem jedną z tych osób, które nigdy nie przepadały za świętami. Zresztą Jezus urodził się prawdopodobnie między wrześniem a październikiem. O 25 grudnia nie będę nic pisał, bo już dużo na ten temat zostało powiedziane (tajemnica Babilon). Sam „święty mikołaj” jest postacią w której skupiły się różne bóstwa (demony) z różnych kultur, skoro mamy globalizację to demony też się globalizują, aby być bardziej „przyswajalne” dla przeciętnego odbiorcy w kosmopolitycznym świecie. W chwili obecnej „święty mikołaj” jest potomkiem miedzy innymi germańskiego Thora którego powóz ciągnęły dwa kozły, ale większe odniesienia do poszczególnych bóstw można również doszukać się w kulturze skandynawskiej, celtyckiej, ale także jak napisał admin w starożytnym Babilonie i Egipcie.

  No votes yet.
  Please wait...
  1. Biblijne wyliczenie daty narodzin Jezusa:

   No votes yet.
   Please wait...
   1. tu też artykuł (moim zdaniem bardzo dobry inaczej nie umieściłbym go na blogu).

    Kiedy narodził się Jezus Chrystus?
    http://baruch-ata-adonai.blogspot.com/2015/12/kiedy-naprawde-narodzi-sie-jezus.html

    pozdrawiam.

    No votes yet.
    Please wait...
 5. Mikołaj przez cały rok? Czemu nie?
  Dochód podstawowy dla wszystkich? Yanis Varoufakis: Mamy prawo do lenistwa:
  http://opinie.wp.pl/dochod-podstawowy-dla-wszystkich-yanis-varoufakis-mamy-prawo-do-lenistwa-6054667444245633a

  No votes yet.
  Please wait...
 6. Cześć wszystkim!

  Wiem, że to niezwiązane z tematyką tego postu, ale skoro to nowy news to i więcej ludzi tu zajrzy i zobaczy m.in. mój komentarz, na który chciałbym otrzymać odp.

  – Chcę wypisać się z kościoła katolickiego. Moja parafia jest rzymsko-katolicka. Czy postąpię prawidłowo opuszczając tę instytucję – jak mi się wydaje – typowo satanistyczną?

  – Jak brać ślub w dzisiejszym świecie w imię Jezusa Chrystusa? Kościół jest zakłamany, więc nie chciałbym, by ksiądz, udzielał mi sakramentu…

  – Rozumieć można, że jeśli się spowiada księdzu, czy chrzest się przyjmuje bez wiedzy – czyli w wieku niemowlęcym – w kościele katolickim, czy przyjmuje bierzmowanie, komunie jest złe. Prawda?

  – Chcę wziąć świadomy chrzest w im. Jezusa. Bez kościoła. Przez osobę nawróconą. Pomimo, że mam ten chory katolicki chrzest bez mojej zgody. Czy dobrze zrobię?

  – Jak ze świętami? Np. Wielkanoc czy B.N. czy zaduszki czy w.świętych czy jakieś inne święta? Obchodzić?

  Zapewne jeszcze was podręczę w przyszłości pytaniami jak mi sie przypomną. Póki co proszę was w imię Jezusa Chrystusa o odpowiedź

  No votes yet.
  Please wait...
  1. Cześć

   Co do twoich pytań to powiem w skrócie – najlepiej ci będzie unikać wszystkiego, co związane z Kościołem rzymskokatolickim.

   Jeśli chodzi o święta to raczej nie mają one żadnego związku z Bogiem ale np. ja jak narazie będę musiał 25 grudnia czas spędzić z rodziną :/

   O ślub zapytaj kogoś innego a chrzest biblijny jak najbardziej mile widziany 😀

   No votes yet.
   Please wait...
  2. „– Chcę wypisać się z kościoła katolickiego. Moja parafia jest rzymsko-katolicka. Czy postąpię prawidłowo opuszczając tę instytucję – jak mi się wydaje – typowo satanistyczną?”

   Tak. Choć akt apostazji nie jest wymagany. To tylko świstek.

   „– Jak brać ślub w dzisiejszym świecie w imię Jezusa Chrystusa? Kościół jest zakłamany, więc nie chciałbym, by ksiądz, udzielał mi sakramentu…”

   Cywilny jak najbardziej wystarczy, Biblia nie opisuje jak wyglądają śluby, lecz mówi, by podporządkować się władzy świeckiej (rzecz jasna prawo Boże stoi wyżej.)

   „– Rozumieć można, że jeśli się spowiada księdzu, czy chrzest się przyjmuje bez wiedzy – czyli w wieku niemowlęcym – w kościele katolickim, czy przyjmuje bierzmowanie, komunie jest złe. Prawda?”

   Tak. Pójdę dalej, nawet chrzest w KRK w wieku dorosłym jest zły.

   „– Chcę wziąć świadomy chrzest w im. Jezusa. Bez kościoła. Przez osobę nawróconą. Pomimo, że mam ten chory katolicki chrzest bez mojej zgody. Czy dobrze zrobię?”

   Tak.

   „– Jak ze świętami? Np. Wielkanoc czy B.N. czy zaduszki czy w.świętych czy jakieś inne święta? Obchodzić?”

   Zależy od święta. Jeden będzie wystrzegał się każdego święta, które ma choćby jakiś znak katolicyzmu, drugi będzie bardziej pobłażliwy dla danej kwestii. Boże Narodzenie..Osobiście gardzę tym świętem tak bardzo, jak tylko można czymś gardzić. Nie z powodu choinki i całej reszty, tylko z powodu przepychu tego święta, tej materialistycznej pompy. Już pojawiają się reklamy i promocje, a przecież jest dopiero listopad. Oczywiście w tym dniu nie pamięta się o Bogu, nawet tym katolickim. Odklepie się modlitwę przed kolacją, pójdzie się na pasterkę i tyle Boga. Ważniejsze, czy Kewin będzie w telewizji. Jak co roku będzie to samo: Zapowiedź że Kewina nie będzie, zdenerwowani ludzie, Polsat jednak puści Kewina.

   No votes yet.
   Please wait...
   1. Karol- pocieszę cię, nigdy nie przepadałam za Kewinem 😀
    Ja kiedyś nawet lubiłam te „święta”, ale obecnie nie znoszę ich coraz bardziej właśnie ze względu na tą pompę i przepych dookoła nich…ot, choćby te reklamy w listopadzie-serio, ludzie???? ;/
    PS. Adminie, ja też wysłałam swoją grafikę, mam nadzieję, że mail doszedł 🙂

    No votes yet.
    Please wait...
    1. wow będzie w czym wybierać 🙂
     Dziękuję

     No votes yet.
     Please wait...
  3. Hej. Jeśli rozważasz opuszczenie krk to jakiś musi być powód. Chrzest w krk nie był świadomym wyznaniem, więc nie ma mocy. Na pewno warto wyjść z kościoła, z którym się nie utożsamiasz, bo to pokazuje innym, że coś się zmieniło i czasem zmusza do myślenia, dyskusji. Na początku zwykle jest się uznanym za sektę i wariata, ale potem ludzie patrzą na owoce i mogą dzięki nim coś zrozumieć.

   No votes yet.
   Please wait...
  4. Dziękuję Wam wszystkim za odpowiedź. 🙂

   No votes yet.
   Please wait...
 7. Ja mam nadzieje, ze zgodnie ze słowami Bergoglio ostatnie święta były tymi ostatnimi 🙂

  No votes yet.
  Please wait...
  1. Też mam taką nadzieję. Nigdy nie lubiłam tych świąt (zresztą wielkanocnych też) i naprawdę nie będę za nimi płakać 🙂

   No votes yet.
   Please wait...
  2. Nawet Królowa Elżbieta o tym wspominała. Może wie ktoś co to może oznaczać? Ja ta bym chciał żeby te ostatnie święta były ostatnimi ze wszystkich… Niech to się zakończy jak najszybciej

   No votes yet.
   Please wait...
 8. Nikomu nie znany? Był biskupem Turcji,a tym memem to sie ośmieszasz. Czemu tu nic nie ma o zydomasonach skoro tak wielce rozpatrujesz Apokalipse. No i moj wpis nie doczeka moderacjii pewnie. Troche jestes ogarniety Piotrze ale zwiedziony tez jesteś częściowo,troche frajerskie niektore artykuły,wole jeszu.pl lub zastopuj.czas,

  No votes yet.
  Please wait...
  1. Epitet „frajerskie” mówi dużo o twoim poziomie kultury i traktowaniem braci w wierze, o ile jesteś narodzony na nowo, a wątpię po tonie wypowiedzi. Apokalipsa jest o żydomasonach? Robin, Pan Jezus mówi do Ciebie:

   ” 15 Znam twoje czyny, że ani zimny,
   ani gorący nie jesteś.
   Obyś był zimny albo gorący!
   16 A tak, skoro jesteś letni
   i ani gorący, ani zimny,
   chcę cię wyrzucić z mych ust.
   17 Ty bowiem mówisz: „Jestem bogaty”, i „wzbogaciłem się”, i „niczego mi nie potrzeba”,
   a nie wiesz, że to ty jesteś nieszczęsny i godzien litości,
   i biedny i ślepy, i nagi.
   18 Radzę ci kupić u mnie
   złota w ogniu oczyszczonego,
   abyś się wzbogacił,
   i białe szaty,
   abyś się oblókł,
   a nie ujawniła się haniebna twa nagość,
   i balsamu do namaszczenia twych oczu,
   byś widział.
   19 Ja wszystkich, których kocham, karcę i ćwiczę.
   Bądź więc gorliwy i nawróć się!
   20 Oto stoję u drzwi i kołaczę:
   jeśli kto posłyszy mój głos i drzwi otworzy,
   wejdę do niego i będę z nim wieczerzał,
   a on ze Mną.
   21 Zwycięzcy dam zasiąść ze Mną na moim tronie,
   jak i Ja zwyciężyłem i zasiadłem z mym Ojcem na Jego tronie. ”
   Ap 3

   No votes yet.
   Please wait...
   1. Robin to katolik, którego chamskie tekstu stale blokuje ale on stale tu pisze.

    No votes yet.
    Please wait...
    1. Aha. Do Robina:
     „rzekł do niego Jezus: „Zaprawdę, zaprawdę, powiadam ci, jeśli się ktoś nie narodzi powtórnie, nie może ujrzeć królestwa Bożego.”
     Jana 3,3

     No votes yet.
     Please wait...
    2. Ciekawi mnie kogo kościół katolicki uważa oficjalnie za Babilon Wielki..

     No votes yet.
     Please wait...
  2. skoro takie wolisz to dlaczego tu zaglądasz obłudnie? jesteś jak faryzeusz.

   No votes yet.
   Please wait...
   1. Skoro Robin to katolik to proszę:

    https://www.youtube.com/watch?v=i8KVY-6mBw8

    Ksiądz katolicki, bo ksiądz (jeszcze zwiedziony), ale trzeba mieć odwagę mówić to co mówi. Zawsze to jakiś początek zarówno dla księdza jak i jego owieczek. Mam nadzieję, że DŚ pokaże mu PRAWDĘ.

    No votes yet.
    Please wait...
 9. Andrzej Cyrikas – Prawdziwe życie kościoła 12.11.16

  No votes yet.
  Please wait...
 10. santa claus = satan claws

  No votes yet.
  Please wait...
 11. Przepraszam, iz nie na temat. Co powiecie o obrzedzie ludowym zwanym weselem? Rzadko kiedy nie jest obficie zakrapiane alkoholem…, do nie dawna konczylo sie zawiazywaniem bardzo bliskich relacji rodzinnych tj. mordobiciem, czasem na nich dochodzi do czynnosci +15 i wiele innych. Prosze o podzielenie sie swoimi opiniami.

  No votes yet.
  Please wait...
  1. Detmoldzie!
   Jak się będziesz „chajtał” to zaproś nas! Siary nie zrobimy… Co najwyżej obciach:)

   No votes yet.
   Please wait...
   1. Ej, ja też chcę, nigdy nie byłam na takim weselu jak tu kogoś z tego bloga 😀 chciałabym zobaczyć jakby to wyglądało w wersji „nawrócone dziecko Boże robi wesele” 🙂
    i „Hajtał”, Eurakylon…ale to tak a propos 🙂

    No votes yet.
    Please wait...
    1. 🙂 Upsss…

     No votes yet.
     Please wait...
  2. Jedyne co lubię z wesel to jedzenie 😀
   A tak poważnie- nie lubię tej gonitwy za urządzaniem, aby zaklepać jakiegoś tam księdza, aby kościół udekorować, aby salę, aby jedzenie, zespół, suknia, fryz, kosmetyczka itd. itd., a mogłabym wyliczać :/ i kasa leci…
   Dla gości też jest gonitwa-bo to trzeba np. sukienkę znaleźć (to panie) bądź garnitur (to u panów, jeśli któryś takowego nie ma), to fryz, to na prezent, to coś tam… a kasa leci…
   No i dużo alkoholu oczywiście- chociaż np. moi rodzice nie piją dużo (dosłownie może 1 kieliszek wina czy co tam), za co mają u mnie plus 🙂 ), a ja sama nie przepadam za smakiem wódki…
   Dlatego nie lubię takich bardzo hucznych wesel…a no i zapomniałabym, wręcz wszechobecne na większości wesel disco-z-pola, którego nie cierpię :/ jakby nie było innej muzyki do zabawy 🙁
   Gdybym robiła wesele albo coś podobnego (ale po cywilnym 😀 ślubu w kr-k nie biorę pod uwagę!), to u mnie nie byłoby alko, no może 1 kieliszek wina na początku w ramach toastu za „parę młodą” 😀 (umiar musi być…), a tak to byłoby pewnie dużo wody, soku (ale takiego bez dodatków, np. syropu g-f) i…kwasu chlebowego 😀 a z muzyki nie chciałabym mieć właśnie disco-z-pola, wolałabym nawet dopłacić didżejowi, byleby tego nie puszczał 🙂 [chyba że np. twórczość pana Smolenia albo coś z tej półki 😀 – to to ja lubię 🙂 ]-cóż , pomarzyć dobra rzecz… 🙂
   Niestety, szykuje się u mnie wesele w rodzinie i to dokładnie w moje urodziny 😀 [ostatnia sobota czerwca ’17], ale nie pójdę bo nie dość, że mi się nie chce, to jeszcze mam żałobę po bliskiej mi osobie… 🙁
   Ojej, przepraszam że się rozpisałam 🙂

   No votes yet.
   Please wait...
   1. Zaciekawiłam się jednym zdaniem;
    mianowicie jak traktować taką roczną żałobę po zmarłej osobie w kontekście biblijnym?
    Bo skoro wyznajemy wiarę w zmartwychwstanie, to chyba takim zachowaniem źle o tej wierze świadczymy? Jak to odbieracie?

    P.S. Asiu przepraszam, pytanie jest ogólne nie osobiste.

    No votes yet.
    Please wait...
    1. Nic się nie stało, też chcę wiedzieć…zwłaszcza że to była bardzo bliska mi osoba 🙁

     No votes yet.
     Please wait...
 12. Nie wspominasz autorze o jednej ważnej rzeczy. Kult mikołajowy powoli przyczynia się do tworzenia dystansu między dziećmi a rodzicami. Rodzice nieświadomie a wręcz głupio brną w ten zakłamany kult. Nie zdają sobie sprawy z konsekwencji. Zobaczcie jak to jest. Rodzice wmawiają dziecku, że jest jakiś Mikołaj który rozdaje prezenty na które to właśnie rodzice pracują i nie rzadko kosztem własnych wyrzeczeń. Dziecko dostaje wymarzony i często kosztowny prezent i komu jest wdzięczne za podarek? Jakiemuś Mikołajowi a nie rodzicom. Zresztą czemu się dziwić skoro rodzice dobrowolnie zrzekli się wdzięczności od dzieci na korzyść Mikołaja. Mimo wszystko rodzicom na pewno nie jest miło gdy podziękowanie za ich dary trafiają do kogoś innego. To teraz wyobraźcie sobie jak czuje się nasz Ojciec gdy podziękowania za jego dary trafiają do „Maryji” czy świętych.

  No votes yet.
  Please wait...
  1. Nie wpsominasz bo dla mnie to rzecz jakby oczywista, ale dziękuję za uzupełnienie.

   No votes yet.
   Please wait...
   1. Wiem że dla nas którzy otworzyli oczy to oczywiste, ale czytają ten blog tez początkujący. Nie ma za co 🙂

    No votes yet.
    Please wait...
 13. A co to za bzdura z tą choinką w rękach ? W życiu nie widziałem nic takiego na zadnym obrazku w dzieciństwie. Ale fajnie tak tępić to z czym się ktoś nie zgadza prawda ? Coś dodać, podkoloryzowac, nagiać interpretacje

  No votes yet.
  Please wait...
  1. sesion, czy uważasz, że Mikołaj istnieje i rozdaje prezenty?

   No votes yet.
   Please wait...
   1. Ja widziałam mikołaja jak byłam mała…
    To okropny człowiek był! Ukradł buty mojemu kuzynowi 🙂

    No votes yet.
    Please wait...
    1. bo każdy mikołaj to pijak i złodziej 🙂

     No votes yet.
     Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: