Poniżej przemowa Donalda T. będąca ukłonem przed Nierządnicą biblijną:

 

Za podesłanie filmu dziękuje w imię Jezusa Michałowi.

Owa deklaracja pokazuje jawnie gdzie jest cel cel splendoru.

Obserwuję reakcje powyborcze i nie tyle uśmiecham się widząc paniczne i żałobne zachowania lewicowych stacji telewizyjnych, ale naiwność tak zwanej prawicy. Widziałem wczoraj wpis Miriam Shaded pt “Chwała Bogu”.

Chciałbym abyśmy sobie coś wyjaśnili. Ten świat w rozumieniu władcy zarządzającego chwilowo ziemią do Boga nie należy. To co się dzieje na ziemi jest za PRZYZWOLENIEM Boga, co nie wyklucza działań ludzi Boga.

Jednakże proszę sobie odpowiedzieć na następujące pytanie: czy mając na uwadze poniższe informacje można uznać Trumpa jako Bożego człowieka?

 

1.

donaldTrump

 

2.

 

“Trump obiecał obniżkę najwyższej stawki podatku od firm z 35 do 15 proc. oraz zmniejszenie liczby stawek podatku dochodowego z siedmiu obecnie obowiązujących – wynoszą one od 10 do 39,6 proc. – do trzech: 12, 25 i 33 proc. Wedle Tax Foundation oznacza to, że 1 proc. najbogatszych Amerykanów zanotuje wzrost dochodu po opodatkowaniu o 10,2-16 proc. Z kolei w przypadku klasy średniej ma to wynieść tylko 1,3 proc. Zyski dla najbogatszych będą jeszcze większe, jeśli założymy, że gospodarka będzie rozwijać się z taką prędkością, z jaką przewidział to Trump. Tu 1 proc. najbogatszych zanotuje wzrost dochodu po opodatkowaniu o 12,2-19,9 proc. W przypadku „średniaków” będzie to 7,7-9 proc.”

http://www.forbes.pl/donald-trump-skutki-ekonomiczne-wygranej,artykuly,208892,1,1.html

 

3.

Nowy prezydent USA i jego przyjaciel “bestia” – Myke Tyson:

tyson

“Kiedy w lipcu 1991 roku Mike Tyson został aresztowany i oskarżony o gwałt, w jego obronie stanął 45-letni biznesmen Donald Trump. Panowie znają i szanują się do dziś (http://www.tvn24.pl)

 

http://sport.tvn24.pl/boks,124/jak-donald-trump-bronil-oskarzonego-o-gwalt-mike-a-tysona,690571.html

 

4. Żona Trumpa. Oczywiście mogła się narodzić na nowo, ale z tego co wiem to nie zaszło. Poniżej w linku zdjęcia erotyczne. Osoby mające problem z onanizmem niech nie zaglądają.

 

https://www.conservativeoutfitters.com/blogs/news/new-york-post-publishes-new-nude-photos-of-donald-trumps-wife-melania

 

 

Patrząc po reakcjach ludzi tzw prawicy, a więc ideowo jakby chrześcijańskiego nurtu, Trump może być antychrystem.

 

Prawicowy Kukiz:

“”Pana zwycięstwo to zwycięstwo obywateli przeciwko politycznemu establishmentowi, korupcji elit i wbrew wściekłym atakom stronniczych mediów” – napisał do prezydenta-elekta USA Donalda Trumpa Paweł Kukiz. Polityk pogratulował Trumpowi i wyraził chęć współpracy w walce z “monopolem skorumpowanych elit politycznych”. Przypomniał, że w ub. r. sam kandydował na urząd prezydenta. “Postulaty likwidacji przywilejów władzy, zmiany systemu wyborczego, stanowczych cięć w biurokracji, podobnie jak pana program zmian, były obiektem bezpardonowych ataków establishmentu” – podkreślił. Kukiz napisał także, że oczekuje włączenia Polski do programu ruchu bezwizowego.     “

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,20956398,kukiz-porownuje-sie-do-trumpa-napisal-do-niego-list-kandydowalem.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Gazeta

 

Korwin Mikke:

 

“Trzeba podkreślić z zadowoleniem, że nie będzie III wojny światowej, że pan Trump postara się uspokoić stosunki z Rosją, nie będzie opłacał różnych Majdanów czy nie będzie opłacał Tajwanu, żeby ten ogłosił niepodległość. Nie będzie innych tego typu działań, które mogłyby doprowadzić do III wojny światowej. Myślę, że pod tym względem pan Trump jest dość przewidywalny.’

 

 

Zgadzam się z Korwinem. Teraz jest mało prawdopodobne, aby była III wojna światowa.

 

Trump może być tym, który zlikwiduje wszelkie zło:

 

 

 

Nie tylko Polacy się nim zachłystują:

 

“Donald Trump, Prezydentem Stanów Zjednoczonych przez interwencję Boga”

 

Jest to wypowiedz na portalu charyzmatyków.

http://www.charismanews.com/opinion/in-the-line-of-fire/61153-donald-trump-president-of-the-united-states-by-the-sovereign-intervention-of-god

 

 

“Jeden z powodów, każdy chrześcijanin i Żyd Ameryka powinna GŁOSOWAĆ NA Donalda Trumpa”

 

Znany nam portal, którego teksty mieliśmy tłumaczone na blogu.:

nowtheendbegins.com/judgment-day-one-reason-every-christian-america-vote-donald-trump/

_____________

Trump może być tym, który zaprowadza porządek. Już teraz są zamieszki powyborcze:

 

“Po wyborczym sukcesie Donalda Trumpa na ulice wyszły tysiące Amerykanów. Wśród skandowanych haseł słychać: “nie mój prezydent” i “stop dla rasizmu”.”

 

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/protest-na-ulicach-usa-przeciw-wyborowi-trumpa-na-prezydenta/v9f71p

Wiele gwiazd ma się wyprowadzić z USA 🙂

Te gwiazdy opuszczą USA? Deklarowały, że tak jeśli wygra Trump

 

Oczywiście jak to GWIAZDY  pentagramowe się nie wyprowadzą,  gdyż ich ojcem jest największy kłamca na świecie.

 

_______________

Niezła gra.

Teraz ważna opinia w świetle proroctw:

 

‘Zwycięstwo Trumpa oznacza zapewne koniec sztucznie nakręcanej propagandy wojennej, stanowiącej uzasadnienie dla dalszych zamówień w zbrojeniówce. Trump to pokój.”

 

http://alexjones.pl/aj/aj-swiat/aj-polityka-na-swiecie/item/99703-donald-trump-prezydentem-usa-koniec-epoki-neokonow

 

Biblia mówi:

 

A o czasach, i o chwilach, bracia! nie potrzebujecie, aby wam pisano. Albowiem sami dostatecznie wiecie, iż on dzień Pański jako złodziej w nocy, tak przyjdzie. Bo gdy mówić będą: Pokój i bezpieczeństwo! tedy na nich nagle zginienie przyjdzie, jako ból na niewiastę brzemienną, a nie ujdą 1 Tes 5. 

_________

Franklin Graham, najbardziej znany ewangelista amerykański, mówił:
“Największy wpływ, jaki te wybory wywrą na nasz naród to: kogo nowy prezydent wyznaczy do Sądu Najwyższego. To ustali drogę Ameryki na kolejne dekady.””

 

Atmosfera robi się biblijnie wielce interesująca. Jeszcze możemy być zaskoczeni. Wszak część Amerykan nie może się pogodzić ze zwycięstwem Trumpa. Pamiętajmy, że za wszelkie sznurki pociągają Jezuici i nie możemy wykluczyć jeszcze zamachu na Trumpa.

Lady(z)gaga natomiast jakby zapowiadała rządy trumpa. Oni lubią taki teatr. Niby w stroju Michaela Jacksona, ale przesłanie jest oczywiste:

ladygaga

 

https://www.thesun.co.uk/news/2138282/lady-gaga-bizarre-costume-hillary-clinton-rally-like-nazi-uniform/

 

 

Wszystko będzie na bieżąco się wyjaśniać.

Poniżej link w języku angielskim mówiący iż Trump jest słynnym 666:

 

https://www.quora.com/Could-Donald-Trump-be-the-anti-Christ

tutaj także:

 

http://www.thehypertexts.com/Donald%20Trump%20Antichrist%20666.htm

____________

Jestem w tym ostrożny, ale wszystko należy brać pod uwagę, zwłaszcza, że ma on bardzo duże wsparcie polityków niszowych jak Kukiz, Korwin, Chojecki, Kowalski. Sam Chojecki byl i jest mocno proamerykański.

Teraz wszystko się może zdarzyć. Może być tak, że jutro sie obudzimy z newsem o nuklearnym zniszczeniu Moskwy, a może z informacją, że Trump zrealizuje program Wałęsy “100 milionów dla każdego” w unowocześnionej wersji z chipem. masz chip, masz pieniądze za free na koncie. Nie masz chipa, nie masz pieniędzy.

Anita Lipnicka śpiewała: wszystko się może zdarzyć…

 

najważniejsze:

 

Trump do Boga: “Nie podoba mi się, aby poprosić o przebaczenie”

 

 

“Po miesiącach refleksji , Donald Trump twierdzi, że wciąż nie żałuje swojej decyzji, aby nie prosić Boga o przebaczenie za swoje grzechy.

W wywiadzie dla CNN w niedzielę, republikański lider prezydencki powiedział, że nigdy nie żałował prosząc Boga o przebaczenie, częściowo dlatego, że on mówi, że nie ma zbyt dużo do przeproszania.

“Mam świetne relacje z Bogiem. Mam świetne relacje z ewangelikami”

“Lubię być dobry. Nie podoba mi się prosić o przebaczenie. A ja jestem dobry. Nie robię wiele rzeczy, które są złe. Ja staram się nie robić niczego, co jest złe.”

 

http://www.businessinsider.com/trump-on-god-i-dont-like-to-have-to-ask-for-forgiveness-2016-1?IR=T

Bóg jest tylko dobry. To są słowa węża. Z takiego prezydenta cieszą się chrześcijanie letni.

 

Jakbym  widział Antychrysta z filmu Leftbehind. Nie dajcie się zwieźć pseudo chrześcijanom. pseudo liderom chrześcijańskim, pseudo pastorom.