Wyjątkowo zaczynam dzień nie od analizy Biblii, ale z wiadomych względów od polityki.

 

Jak wiecie, nie popierałem żadnego z kandydatów. Jednak jak to opisałem wczoraj w tekście o sponsoringu kandydatów miał on poparcie chrześcijan. Jest to bardzo dobry przypadek do analizy, ponieważ pokazuje jak bardzo chrześcijanie są pozbawieni mądrości. Jako były działacz polityczny doskonale wiem jak to działa. Otóż społeczeństwo zawsze jest podzielone ze względu na wartości. Umownie rzecz biorąc mamy tzw lewicę i tzw prawicę. Lewica jest gospodarczo i liberalna co do wartość (geje, antyklerykalizm) , prawica zaś jest pro narodowa i liberalna gospodarczo, chrześcijańska.  Jednakże w polskim sejmie dla przykładu, jest tylko lewica gospodarcza i prawica prokatolicka. W polskim sejmie nie ma  ani jednego posła probiblijnego, prezentującego wartości chrześcijańskie i biblijne. Czy widzimy teraz analogię w wyborach prezydenta USA? Trump prezentuje wartości chrześcijańskie tak, jak PIS prezentuje takie same wartości w sejmie. To jednak Duda podpisał ustawę o przymusowych szczepieniach. PIS zadłuża nas niebiblijnie. PIS wspiera Izrael i interesy kościoła rzymskiego.

Czy Trump będzie inny? Zdecydowanie nie. Pod pozorem reprezentowania chrześcijaństwa będzie robił to co inni – słuchał się Watykanu jak PO dająca 16 mln złotych Rydzykowi:

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/dotacja-16-mln-zl-na-swiatynie-opatrznosci-bozej-sld-krytykuje,499794.html

Ekumenia jest nieuchronna.

Wczoraj o godzinie 21.00 napisałem, że Trump wygra. Mimo, że wszystko wskazywało na zwycięstwo Clintonówny. Obiecałem wtedy, że jeśli wygra, napiszę dlaczego tak uważam.

Właśnie o tej godzinie wszystko zaczęło mi się układać w całość. Po pierwsze przypomniałem sobie produkcje hollywódzkie jak choćby ostatnia część “Gwiezdnych wojen” pt Przebudzenie Mocy, w której to pojawił się wątek Nowego Porządku.

 

Gwiezdne Wojny – Przebudzenie mocy. Moja recenzja.

W Nowym Porządku dyktator był jak Hitler:

nowyporzadekgwiezdnewojny

 

Jest wielce prawdopodobne, że ten Nowy Porządek, czyli znany nam z teorii spiskowych jako NWO – New World Orde będzie właśnie za Trumpa.

Jeśli się nie mylę, a wydaję mi się że nie, to będzie to jeden wielki przekręt.

Przypominam, że Hitlera obok katolików również popierali protestanci niemieccy, a sponsorowały go amerykańskie banki żydowskie.

W tej sytuacji scenariusz będzie jak to opisałem w nowej części “Gwiezdnych wojen”: Trump zostaje dyktatorem świata. Jest postrzegany dla zwiedzonych ludzi jako antychryst. Następnie tworzy się podziemny Ruch Oporu, który występuje w co najmniej 3 filmach omawianych prze mnie na blogu. Zasada stara jak świat. Tak jak w Polsce. Solidarność kontra komuniści, a i tak system jest podtrzymany przez tę samą katolicką agenturę. Przypominam, że AWS był strcite katolickim tworem. To znaczy były to partie oficjalnie prokatolickie. Do czego doprowadziła solidarność widzimy teraz. 2 miliony na wyspach a reszta w biedzie.

Tak więc podczas NWO, znajdzie się taki Wałęsa niczym Luke Skywalker z odpowiednim pochodzeniem, pełny mocy i będzie to dopiero wtedy prawdziwy Antychryst.

 

 

A ów niegodziwiec przyjdzie za sprawą szatana z wszelką mocą, wśród znaków i rzekomych cudów, i wśród wszelkich podstępnych oszustw wobec tych, którzy mają zginąć, ponieważ nie przyjęli miłości prawdy, która mogła ich zbawić.” 2 Tes 

 
Chrześcijanie amerykańscy, właśnie poprzez letniość i brak mądrości wybrali sobie takiego oto prezydenta:

donaldTrump

Oczywiście osoby ignorujące wiedzę powiedzą, że Trump razem z byłym mężem Sandry Bullock pokazują gest miłości głuchoniemych. To jest jednak satanistyczny gest rogów. taki sam pokazał papież zwany w celach marketingu religijnego Franciszkiem. Identyczny gest pokazuje Nergal.

 

Według mojej oceny nadchodzi wielki zwrot w polityce świata. Oczywiście jak zwykle pod płaszczykiem “dobrych” ideii. Wszelkie rewolucje były właśnie przeprowadzane w imię pięknych haseł.

To właśnie poprzez nowego Boga jakim jest Jezus  KOŚCIOŁOWY, wierzy się w takie osoby jak Trump. Niebawem dowiemy się, ilu chrześcijan letnich poparło Trumpa.

Żeby wszyscy mnie rozumieli podkreślam raz jeszcze, że nie popierałem żadnego z kandydatów. Wczoraj była wojna gangów, a raczej lóż masońskich.

Biblia mówi jasno:

 

“Wiemy, że jesteśmy z Boga, cały zaś świat leży w mocy Złego.” 1 Jana

 

Tak ciężko tę prawdę zrozumieć.

Cały to cały. Pismo nigdy nie kłamie.

 

Na koniec warto wspomnieć o sponsorach Trumpa. Główny trzon stanowiły organizacje militarne:

  1. Murray energy
  2. Alliance resource
  3. Departament obrony
  4. Bank of America
  5. Wells Fargo
  6. Rząd
  7. Armia
  8. Jenmar Corp
  9. Amerykańskie linie lotnicze
  10. Marynarka wojenna

 

No i bank Ameryki. Wszystko to, co jest potrzebne do wprowadzenia reżimu.

Niech Bóg Ojciec ma nas wszystkich w swej opiece w imię Jezusa.

Amen