Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Trump nowym dyktatorem świata?

 

Wyjątkowo zaczynam dzień nie od analizy Biblii, ale z wiadomych względów od polityki.

 

Jak wiecie, nie popierałem żadnego z kandydatów. Jednak jak to opisałem wczoraj w tekście o sponsoringu kandydatów miał on poparcie chrześcijan. Jest to bardzo dobry przypadek do analizy, ponieważ pokazuje jak bardzo chrześcijanie są pozbawieni mądrości. Jako były działacz polityczny doskonale wiem jak to działa. Otóż społeczeństwo zawsze jest podzielone ze względu na wartości. Umownie rzecz biorąc mamy tzw lewicę i tzw prawicę. Lewica jest gospodarczo i liberalna co do wartość (geje, antyklerykalizm) , prawica zaś jest pro narodowa i liberalna gospodarczo, chrześcijańska.  Jednakże w polskim sejmie dla przykładu, jest tylko lewica gospodarcza i prawica prokatolicka. W polskim sejmie nie ma  ani jednego posła probiblijnego, prezentującego wartości chrześcijańskie i biblijne. Czy widzimy teraz analogię w wyborach prezydenta USA? Trump prezentuje wartości chrześcijańskie tak, jak PIS prezentuje takie same wartości w sejmie. To jednak Duda podpisał ustawę o przymusowych szczepieniach. PIS zadłuża nas niebiblijnie. PIS wspiera Izrael i interesy kościoła rzymskiego.

Czy Trump będzie inny? Zdecydowanie nie. Pod pozorem reprezentowania chrześcijaństwa będzie robił to co inni – słuchał się Watykanu jak PO dająca 16 mln złotych Rydzykowi:

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/dotacja-16-mln-zl-na-swiatynie-opatrznosci-bozej-sld-krytykuje,499794.html

Ekumenia jest nieuchronna.

Wczoraj o godzinie 21.00 napisałem, że Trump wygra. Mimo, że wszystko wskazywało na zwycięstwo Clintonówny. Obiecałem wtedy, że jeśli wygra, napiszę dlaczego tak uważam.

Właśnie o tej godzinie wszystko zaczęło mi się układać w całość. Po pierwsze przypomniałem sobie produkcje hollywódzkie jak choćby ostatnia część “Gwiezdnych wojen” pt Przebudzenie Mocy, w której to pojawił się wątek Nowego Porządku.

 

Gwiezdne Wojny – Przebudzenie mocy. Moja recenzja.

W Nowym Porządku dyktator był jak Hitler:

nowyporzadekgwiezdnewojny

 

Jest wielce prawdopodobne, że ten Nowy Porządek, czyli znany nam z teorii spiskowych jako NWO – New World Orde będzie właśnie za Trumpa.

Jeśli się nie mylę, a wydaję mi się że nie, to będzie to jeden wielki przekręt.

Przypominam, że Hitlera obok katolików również popierali protestanci niemieccy, a sponsorowały go amerykańskie banki żydowskie.

W tej sytuacji scenariusz będzie jak to opisałem w nowej części “Gwiezdnych wojen”: Trump zostaje dyktatorem świata. Jest postrzegany dla zwiedzonych ludzi jako antychryst. Następnie tworzy się podziemny Ruch Oporu, który występuje w co najmniej 3 filmach omawianych prze mnie na blogu. Zasada stara jak świat. Tak jak w Polsce. Solidarność kontra komuniści, a i tak system jest podtrzymany przez tę samą katolicką agenturę. Przypominam, że AWS był strcite katolickim tworem. To znaczy były to partie oficjalnie prokatolickie. Do czego doprowadziła solidarność widzimy teraz. 2 miliony na wyspach a reszta w biedzie.

Tak więc podczas NWO, znajdzie się taki Wałęsa niczym Luke Skywalker z odpowiednim pochodzeniem, pełny mocy i będzie to dopiero wtedy prawdziwy Antychryst.

 

 

A ów niegodziwiec przyjdzie za sprawą szatana z wszelką mocą, wśród znaków i rzekomych cudów, i wśród wszelkich podstępnych oszustw wobec tych, którzy mają zginąć, ponieważ nie przyjęli miłości prawdy, która mogła ich zbawić.” 2 Tes 

 
Chrześcijanie amerykańscy, właśnie poprzez letniość i brak mądrości wybrali sobie takiego oto prezydenta:

donaldTrump

Oczywiście osoby ignorujące wiedzę powiedzą, że Trump razem z byłym mężem Sandry Bullock pokazują gest miłości głuchoniemych. To jest jednak satanistyczny gest rogów. taki sam pokazał papież zwany w celach marketingu religijnego Franciszkiem. Identyczny gest pokazuje Nergal.

 

Według mojej oceny nadchodzi wielki zwrot w polityce świata. Oczywiście jak zwykle pod płaszczykiem “dobrych” ideii. Wszelkie rewolucje były właśnie przeprowadzane w imię pięknych haseł.

To właśnie poprzez nowego Boga jakim jest Jezus  KOŚCIOŁOWY, wierzy się w takie osoby jak Trump. Niebawem dowiemy się, ilu chrześcijan letnich poparło Trumpa.

Żeby wszyscy mnie rozumieli podkreślam raz jeszcze, że nie popierałem żadnego z kandydatów. Wczoraj była wojna gangów, a raczej lóż masońskich.

Biblia mówi jasno:

 

“Wiemy, że jesteśmy z Boga, cały zaś świat leży w mocy Złego.” 1 Jana

 

Tak ciężko tę prawdę zrozumieć.

Cały to cały. Pismo nigdy nie kłamie.

 

Na koniec warto wspomnieć o sponsorach Trumpa. Główny trzon stanowiły organizacje militarne:

 1. Murray energy
 2. Alliance resource
 3. Departament obrony
 4. Bank of America
 5. Wells Fargo
 6. Rząd
 7. Armia
 8. Jenmar Corp
 9. Amerykańskie linie lotnicze
 10. Marynarka wojenna

 

No i bank Ameryki. Wszystko to, co jest potrzebne do wprowadzenia reżimu.

Niech Bóg Ojciec ma nas wszystkich w swej opiece w imię Jezusa.

Amen

 

 

Updated: 9 listopada 2016 — 16:43

77 komentarzy

Add a Comment
 1. Przepraszam za offtop ale ktos wie moze gdzie jest seler? Pamietam, ze kiedys brata widzialem tutaj ale teraz nic? Czytalem,ze w styczniu chcial sobie odebrac zycie. Dlatego pytam Was.

  Co do wpisu, Boze prosimy Ciebie w imieniu Pana Jezusa, miej nas w opiece, twoj lud, nasz Boze

  1. miejmy nadzieję, że ma SZIE dobrze 🙂

   1. Lajcik wlasnie szukalem z tb kontakt, moge jakos do cb napisac? Nie wiem mail? Na chszescijanie razem nawet o cb pytalem. Daj znac bracie !

    1. Seler rośnie na blogu radtrapa. Pozdrawiam.

 2. Muszę to napisać.. Mam nadzieję, że Priest zrezygnuje z niezdrowego zainteresowania polityką. Wybory się odbyły, Obama nie wywołał wojny, nie było upadku dolara itd. Tych dat było już sporo i nic się nie sprawdziło Priest, a Pan Jezus przyjdzie kiedy będzie na to czas, mamy ufać i czekać w spokoju i czystości serca. Obyś teraz narodził się z wody i z ducha i doznał pokoju Priest.

  1. Piotr, czyli kamień, nie skała

   “Cokolwiek wypowie prorok w Imię WIEKUISTEGO, a słowo to się nie stanie, ani się nie spełni to jest słowo, którego nie wypowiedział WIEKUISTY; prorok je wypowiedział rozmyślnie; nie trwóż się przed nim.” (V Moj 18:22)

 3. Dlaczego akurat dziś otrzymaliśmy wynik wyborów, a wczoraj były wybory ? Wystarczy spojrzeć na niebo, dokładnie dziś symbol boga iluminatów Słońce znajduje się w “Wadze”, kandydaci zostali zważeni i szatan poprzez zwiedzionych ludzi wybrał i naznaczył swojego lidera Bestii z Ziemi. W wadze jest też Merkury-Hermes posłaniec, który informuje o tym wyborze cały świat. Tak rozumują kapłani Wielkiego Babilonu, którzy ustawiają teatr wydarzeń według tego co widać na nieboskłonie.

  https://s12.postimg.org/mo7gal55p/waga.jpg

  1. Jaki to program 😀

 4. Bardzo trafna analiza całego tego cyrku,który nam się przedstawia.A my i tak wiemy co się będzie działo.Mamy słowa od naszego Pana Jezusa co czeka ten świat.Nasza cała nadzieja jest w Bogu i w Jego Słowie,które nam przekazał poprzez Jana.Abyśmy wytrwali w mocy i dzięki obietnicy Ojca.

  1. o jednej rzeczy zapomniałem napisać.
   Jeśli mam rację i Pan Trąbka, zapowiedź apokalipsy faktycznie będzie ostatnim dyktaorem, to nie powinnismy brac udziału w żadnym ruchu oporu a la Solidarność na skale światową. To będzie ustawka jak wszystko. Niech robia co mają robić. My mamy tyolko strzec przykazań

   1. Piotr, czyli kamień, nie skała

    Tak odnośnie czasów końca to:
    “A módlcie się, żeby ucieczka wasza nie wypadła w zimie albo w szabat.” (Mt 24:20)
    σαββατω – sobota.
    Czyli szabat ma funkcjonować na końcu czasów.

   2. Tramp do katolików:
    https://www.youtube.com/watch?v=5LABxQG2BfA

    Wszystko zmierza do finału.

    1. juz n apisalem tekst o tym 🙂

 5. Kiedyś w czasach liceum obstawiałem mecze u bukmacherów.Prawie nigdy nie wygrywałem,raz Mi sie udało wygrac około 300 zł ale i tak bilans był do tyłu i przypomniało mi sie o tych zakładach dzisiaj i specjalnie sprawdziłem kursy.Na Clinton były 1.20 do 1.40 ze wygra a na Trumpa od 3.00 do 4.00.
  Ci co wiedzieli kto ma wygrac pewnie spore sumki zarobili.
  Ps.kto by posuchał wczoraj Piotra ze akurat Trump wygra mogłby troche zarobić 🙂
  oczywiscie zartuje bukmacherka to nałóg jak hazard i lepiej sie w to nie wciagac

  1. tak to prawda wygrana Trumpa była mało prawdopodobna, a więc hazardziści mogli spore sumy nakosić..

 6. Jak dla mnie to nic nie zmieni się, maszynka będzie kręciła się dalej. Z tego co czytałem to Trump kształcił się u jezuitów tak więc mamy papieża jezuitę i prezydenta jezuitę. Pamiętajmy, że kościół rzymski w Ameryce poparł go….

 7. Zainteresowało mnie to stwierdzenie twoje, że wczoraj była wojna lóż masońskich. To oni między sobą też się tłuką? Myślałem, że ta hierarchiczna organizacja to jedna wielka szczęśliwa całość. Jeszcze taka myśl mnie naszła może to średnio się wiąże z tematem ale wydaje mi się, że ten świat trzyma “w kupie” modlitwa tych ostatnich sprawiedliwych przez wzgląd na których Bóg wstrzymuje swój plan. Abraham też targował się o ocalenie Sodomy i Gomory niestety prócz Lota z familią sprawiedliwych tam nie było. Może zamiast przewidywać, planować i zajmować się datami rzekomego nadejścia czegokolwiek lub kogokolwiek warto by się było zastanowić czy to aby nie moja lub twoja modlitwa przeważa tą szalę i wstrzymuje boży osąd? No ale to juz takie moje luzne bajdurzenia 🙂

  1. czy oni sie tłuką?
   Pamiętasz film pt Poranek Kojota?
   Dwa gangi warszawskie miały ze sobą walczyć w zoo. J. Józefowicz grający szefa jednego z gangów powiedział do szefa z przeciwnego gangu: oto Krzysztof Jarzyna ze Szczecina. Szef wszystkich szefów.

   Czy modlitwa to daje? rozumiem, że pytasz Sławku w kontekscie Trumpa i jego poparcia chrześcijan. Chrzescijanie to mieli swego kandydata, ktory przegral w przedbiegach: Cruza.

   My możemy zmieniać warunki ucisku ale nie sam ucisk. Np naciskac na politykow przeciw szczepionkom i etc.

   Tak, prawica szaleje, ale to się okaże czy ma ku temu powody.

   1. Właśnie, bardzo pasuje to porównanie z “Poranku kojota” 😀
    A ci “ludzie”- chodzi mi o tych, o których wspomniał Sławek-to się tłukli dla tzw. picu…coby ludzie uwierzyli, że rzeczywiście wybierają jedną ze stron… :/

  2. Możliwe,ale nie róbcie z siebie nie wiadomo kogo,raczej to jest zasługa wszystkich ludzi prawych na tej ziemi,ktorych jeszcze trochę jest mimo wszystko

   1. nag an w sumie nie wiem co Ci chodzi…..

   2. O to też mi chodziło a nie o wyróżnianie siebie czy kogokolwiek. A co jeśli ten jeden prawy i sprawiedliwy odpadnie i przeważy się szalka na wadze ? 😛

    1. Chodziło mi o to że to nie jest może akurat konkretne dzięki Sławkowi czy adminowi a dzięki ogólnie ludziom prawym z całego świata,wszystkim prawdziwe wierzącym chrześcijanom bez względu na religię czy jej brak

  3. Były też miasta uratowane (przynajmniej na jakiś dłuższy czas) dzięki powrotowi mieszkańców do posłuszeństwa Bogu i tak było z Niniwą, a przyczynił się do tego Jonasz, więc uratowanie całych miast przed osądzeniem przez Boga również jest możliwe.
   Co prawda Jonasz dostał takie zadanie od Boga, więc powinien mieć pewność, że tak będzie, a i tak z początku nie chciał tego zrobić, ale to od mieszkańców Niniwy zależało czy się zmienią.

   Dokładniej wyglądało to tak.
   Według Księgi Jonasza Bóg kazał mu udać się do Niniwy, stolicy Asyrii, wroga Izraela. Miał nawoływać jej mieszkańców, aby zaniechali swych niegodziwości. Jonasz chcąc uchylić się od tego wsiadł na statek udający się w przeciwnym kierunku, do Tarszisz. Rozpętała się burza i Jonasz wiedział, że stało się tak, gdyż uciekał przed Bogiem. Kazał załodze wyrzucić się za burtę. Kiedy to uczynili, sztorm ucichł, a Jonasz został połknięty przez wielką rybę, w której brzuchu spędził trzy dni i trzy noce.

   Gdy ryba wypluła go na brzeg, postanowił spełnić swą misję w Niniwie, której mieszkańcy w rezultacie okazali skruchę Bogu (wszyscy, począwszy od króla, zaczęli pościć i modlić się do Boga). Dzięki temu Jahwe odwołał zapowiedzianą karę za nieposłuszeństwo i miasto zostało oszczędzone.

   W późniejszych czasach ludność Niniwy powróciła do czczenia demonicznych bóstw i tym razem skończyło się to dal nich tragicznie.

   Według Biblii Niniwa została uratowana przez Jonasza przed gniewem Jahwe[7]. Jednak po jakimś czasie Asyryjczycy wrócili do starych praktyk, dlatego dwóch izraelskich proroków (Nahum i Sofoniasz) z polecenia Jahwe zapowiedziało upadek Niniwy, co urzeczywistniło się w 612 r. p.n.e., kiedy połączone siły Nabopolassara, króla Babilonu, oraz Meda Kyaksaresa otoczyły i zdobyły Niniwę. Miasto najwyraźniej zostało spalone, gdyż na wielu płaskorzeźbach widać uszkodzenia od ognia lub ślady dymu.

   Ciekawostką jest, że 2 lata temu miało miejsce symboliczne wydarzenie związane z tą historią:

   24 lipca 2014 Państwo Islamskie wysadziło w powietrze grobowiec proroka Jonasza w Mosulu.

   Pozdrawiam w imieniu Jezusa.

   1. “Ciekawostką jest, że 2 lata temu miało miejsce symboliczne wydarzenie związane z tą historią:

    24 lipca 2014 Państwo Islamskie wysadziło w powietrze grobowiec proroka Jonasza w Mosulu.”

    Czemu akurat grobowiec proroka Jonasza?
    To ciekawe co piszesz Michał, to symboliczne wysadzenie grobowca Jonasza może mieć związek z tym, co przepowiedział Bóg przez usta proroków na czasy ostateczne (Boże zasady: Co było to będzie bo nie ma nic nowego, oraz ST jest cieniem rzeczy przyszłych).

    Tak jak napisałeś, Jonasz miał nawoływać Asyryjczyków do zaniechania swych złych czynów. Asyryjczycy jednak wrócili do swojego nieposłuszeństwa i swoich obrzydliwości.

    Bóg mówi o Asyryjczykach także w czasach ostatecznych, w Izajaszu jest o tym sporo:
    „Nie bój się Asyryjczyków, ludu mój mieszkający na Syjonie, bo tylko rózgą wychłoszczę cię” (Iz 10,24)
    „”Znikną Asyryjczycy z mojej ziemi i z moich gór. Pójdą na zagładę. Wówczas spadnie z nich(Izraelitów-Izraela duchowego) ich jarzmo, ich brzemię zdjęte zostanie z ich barków”. Takie jest postanowienie, powzięte przez Pana co do całej zamieszkanej ziemi, i to jest ramię sięgające daleko, nad wszystkie narody zamieszkanych obszarów.” (Iz 14,25-26)
    „Na głos Pana Asyryjczycy padną od uderzenia, którym ich ugodzi.” (Iz 30,31)
    „Assur padnie, ale choć nie miecz człowieka go zniszczy” (Iz 31,8)
    „I stanie się, że w owym dniu będzie zdjęte z twojego grzbietu jego brzemię, a jego jarzmo z twojej szyi; gdyż to jarzmo rozsadzi pomazane oblicze.” (Iz 10,27) (jarzmo Asyryjczyków będzie zdjęte z chrześcijan dzięki Pomazańcowi-Jezusowi Chrystusowi)

    Kim są Asyryjczycy? Obecnie nie ma kraju o nazwie Asyria.
    Tutaj mamy pokazane dawne terytorium Asyrii:
    https://s16.postimg.org/5zalyif7p/Gdzie_jest_Asyria.jpg

    Nie pasuje całkowicie do obecnych granic państw, żeby można było powiedzieć że jest to jedno konkretne państwo.
    Natomiast jeśli porówna się terytorium Asyrii do miejsc opanowanych przez ISIS – to wygląda jakby to było właśnie to. (Koncepcja pastora Steve’a Cioccolanti):
    https://s11.postimg.org/fa18ufsqr/asyria_isis.jpg

    Zauważcie także, że w Iz 14,25-26 Bóg mówi, że usunie Asyryjczyków i że jest to postanowienie Boga co do całej zamieszkałej ziemi. To znaczy, że Asyryjczycy rozprzestrzenią się także na daleko zamieszkane obszary. Czy Isis nie rozprzestrzenia się np. do Europy? Myślę, że wszystko zaczyna się układać w całość.

    1. Uważam, że zniszczenie grobu proroka Izajasza przez “ISIS”, może odnosić się też do przypomnnienia o znaku Jonasza jaki zapowiedział Jezus. Oczywiście w tym nauczaniu Jezusa chodziło przede wszystkim o znak w postaci zmartwychwstaniu po trzech dniach i trzech nocach, tak jak Jonasz był w brzuchu ryby, ale dla obecnych czasów może to być znak, że zniszczenie grobowca Jonasza oznacza dla obecnego pokolenia i ludzkości, że “nie posłuchaliście znaku Jonasza” będąc posłusznymi Bogu…
     Najpierw Jonasz został posłuchany i ludzie nawrócili się będąc posłusznymi Bogu, ale kolejne pokolenia już nie posłuchały i spadły na Niniwę śmierć i zniszczenie.

     Tu przypominam ten fragment z Ewangelii Łukasza (11,29)
     (29) A gdy się tłumy zbierały, zaczął mówić: Pokolenie to jest pokoleniem złym; znaku szuka, ale inny znak nie będzie mu dany, jak tylko znak Jonasza. (30) Jak bowiem Jonasz stał się znakiem dla Niniwczyków, tak będzie i Syn Człowieczy dla tego pokolenia. (31) Królowa z południa stanie na sądzie wraz z tym pokoleniem i spowoduje ich potępienie, gdyż przybyła z krańców ziemi, aby słuchać mądrości Salomona, a oto tutaj więcej niż Salomon. (32) Mężowie z Niniwy staną na sądzie wraz z tym pokoleniem i spowodują jego potępienie, gdyż na skutek zwiastowania Jonasza pokutowali, a oto tutaj więcej niż Jonasz. (33) Nikt nie zapala świecy i nie stawia jej w ukryciu ani pod korcem, ale na świeczniku, ażeby ci, którzy wchodzą, widzieli światło. (34) Świecą ciała jest oko twoje. Jeśli oko twoje jest zdrowe, i całe ciało twoje jest jasne. A jeśli jest chore, i ciało twoje jest ciemne. (35) Bacz więc, by światło, które jest w tobie, nie było ciemnością. (36) Jeśli więc całe ciało twoje jest jasne i nie ma w nim cząstki ciemnej, będzie całe jasne, jak gdyby świeca oświeciła cię swym blaskiem.

     1. Możliwe – nie usłuchaliście moich napomnień, a więc więcej znaków nie będzie, nawet nie będzie więcej znaku Jonasza, tylko sąd i kara dla grzeszników.
      Albo z perspektywy IS – nie chcemy nawet znaku Jonasza (Jezusa Chrystusa) – bo pójdziemy za swoim mesjaszem-antychrystem

      1. No taki jakby “symbol antychrystów” mówiący “mamy gdzieś twoje znaki Chrystusie”. Ciekawe spostrzeżenie Kasiu.

  4. Tak, modlitwa sprawiedliwego zmienia CZAS (oddala w czasie) bo Czas ogranicza tylko nas na Ziemi. Boga nic nie ogranicza ani czas ani przestrzeń.

   Łukasza 18:1-8
   1 Powiedział im też przypowieść o tym, że zawsze powinni modlić się i nie ustawać: 2 «W pewnym mieście żył sędzia, który Boga się nie bał i nie liczył się z ludźmi. 3 W tym samym mieście żyła wdowa, która przychodziła do niego z prośbą: “Obroń mnie przed moim przeciwnikiem!” 4 Przez pewien czas nie chciał; lecz potem rzekł do siebie: “Chociaż Boga się nie boję ani z ludźmi się nie liczę, 5 to jednak, ponieważ naprzykrza mi się ta wdowa, wezmę ją w obronę, żeby nie przychodziła bez końca i nie zadręczała mnie”».
   6 I Pan dodał: «Słuchajcie, co ten niesprawiedliwy sędzia mówi. 7 A Bóg, czyż nie weźmie w obronę swoich wybranych, którzy dniem i nocą wołają do Niego, i czy będzie zwlekał w ich sprawie? 8 Powiadam wam, że prędko weźmie ich w obronę. Czy jednak Syn Człowieczy znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie?»

   Mieliśmy też u mnie w domu w czasie modlitwy proroctwo od Pana, wtedy go nie czaiłem, ale po czasie zlazłem to w SŁOWIE Bożym. W swoim sercu pytałem o Czas w jakim żyjemy.

   Pan powiedział, że ma w różnych miejscach swoje sługi, którzy się modlą, poszczą, wołają do Pana i proszą, aby nie nastały te dni. Ten czas się odwleka. To było 4msc temu.

   Brat wychował 3 dzieci w Panu, wszystkie dzieci są blisko Pana. Gdy miał 49 lat 7×7 a oddalił się wcześniej od Pana doznał udaru mózgu. Pan dał mu szanse bo miał marne szanse na przeżycie. Dostał odpuszczenia i oczyszczenia serca. Jak rok szabatowy na Jubileusz kiedy wypuszczało się niewolników. Ludzie są septyczni do proroctw, ale to nie są takie proroctwa, że coś się zdarzy itp jak głównie jest u “charyzmatyków”. To głównie wykład słowa, napomnienia o brak miłości braterskiej nie zdarzyło się jeszcze nic co było sprzeczne ze Słowem Bożym. Plus na początku nie wierzyłem za bardzo. W środku sobie myślałem, że to dziwne i Pan przejrzał moje serce i do mnie mówił i wyznał też: A Duch wyznaje, że Jezus Chrystus przyszedł w ciele.

   1. Dzięki Bracie za Twój komentarz jeszcze bardziej mnie zmotywowałeś do modlitwy 🙂 Podejrzewam, że i innych też a zwłaszcza tych którym się czasem nie chce 😉

 8. Ciekawostka. W dniu inauguracji nowego prezydenta USA (20.01.2017)
  Trump będzie miał 70 lat, 7 miesięcy i 7 dni – w żydowskim roku (5)777.

  1. Wieża TRUMP TOWER w Nowym Jorku ma 202 metry czyli zaokrągleniu ok 666 stóp w zależności czy zaokrąglimy wartość stopy.

   1 m = 3,280840 stóp po zaokrągleniu mamy 3,3

   202 m x 3,3 = 666,6 (z zaokrągleniem)

   https://pl.wikipedia.org/wiki/Trump_Tower_%28Nowy_Jork%29

   Dodatkowo jej podstawa składa się z 7 filarów z przodu i 3 z boku, a cała wieża stoi przy 5th Avenue. Rok inauguracji 5777. Na dole wieży jest odwrócona piramida o podstawie 6 zrobiona z kwadratów, ich całkowita suma to 21 czyli 7+7+7

  2. Jest bardzo duże prawdopodobieństwo że w tym roku albo na początku kolejnego zagrają tą kartą.

   https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/0b/74/91/0b74919d65474d6b92454c02470b3b9a.jpg

   Taka sama scena z tej karty jest zobrazowana w filmie Strażnicy. Nawet mamy na ścianie radioaktywny znaczek w chwili eksplozji i napisany w gazetach “WAR”.

   https://www.youtube.com/watch?v=KMuJiqou4ek

   Motyw zniszczenia NY jest bardzo powszechny w wielu filmach i klipach muzycznych (Batman: Mroczny Rycerz Powstaje, Avengers, Watchmen: Strażnicy, Divide)

  3. Tak, to też bardzo ciekawy znak i ostrzeżenie Kasiu.
   Myślę, że pojawianie się cyfr “7” jest bardzo mocno związane z sądem. Jest ich w końcu tak dużo w Apokalipsie św. Jana.

   Pozdrawiam w imieniu Jezusa.

   1. Tu takie mała analiza odnośnie siódemki w Apokalipsie:

    Siódemka wycisnęła silne piętno na ostatniej księdze Nowego Testamentu, tj. na Apokalipsie Jana. Jest ona nie tylko najczęściej stosowanym w niej symbolem, ale również najważniejszym symbolem, któremu podporządkowano cały szereg innych symboli. Wiele symboli występuje w liczbie siedmiu. Siedem świeczników, siedmiu aniołów, siedem gwiazd, siedem kościołów Azji Prokonsularnej, księga zapieczętowana siedmioma pieczęciami, siedem oczu i siedem rogów Baranka, siedem głów Smoka, siedem głów Bestii, siedmiu królów, siedem pagórków. Niektóre symbole zostały nawet uszeregowane w siódemkowe serie i decydują o strukturze Apokalipsy – 7 listów, 7 pieczęci, 7 trąb i 7 czasz. Również tekst całej księgi można podzielić na siedem części. Siedem ma wiele zastosowań w Apokalipsie.

    Siódemka bywa też w Apokalipsie ukryta, nieuchwytna przy bezpośrednim wglądzie. W Ap 5, 12 wyliczonych zostało siedem atrybutów Baranka (moc, bogactwo, mądrość, siła, cześć, chwała i błogosławieństwo), w Ap 7, 12 – siedem atrybutów Boga (błogosławieństwo, chwała, mądrość, dziękczynienie, cześć, moc i siła), a w Ap 6, 7 – siedem klas społecznych (królowie ziemi, możnowładcy, wodzowie, bogacze, mocarze, niewolnicy i wolni).

    Siedem razy użyte zostały ważne w tej księdze terminy i zwroty: sierp[6], błogosławiony[7], wytrwałość[8], proroctwo[9], wieniec[10], księga życia[11], mieszkańcy ziemi[12], czteroczłonowa formuła „każde plemię, język, lud i naród”[13], formuła „Kto ma uszy do słuchania, niechaj słucha, co Duch mówi do kościołów”[14] i inne. Chrystus siedem razy zapowiada swoją Paruzję[15]. Imię Chrystus występuje siedem razy, Jezus – czternaście, a Baranek odniesiony jest do Chrystusa 28 razy, z czego siedem razy w powiązaniu z Bogiem. 21 razy użyty został termin moc (εξουσια). W Ap 18, 12-13 wymienionych jest 28 towarów jakie kupcy sprzedają Babilonowi. Nietrudno zauważyć, że wymienione tu terminy i zwroty wiążą się z Paruzją, zbawieniem i życiem wiecznym. Są to terminy związane z wiecznością, z zapoczątkowaniem wieczności, bądź obietnicą wejścia do wieczności.

    Siedem razy występuje jednak również: otchłań (αβυσσος)[16] i Szatan[17], a 14 razy śmierć. Otchłań i Szatan wiążą się z wiecznym potępieniem.

    1. Może mieć też pewne symboliczne znaczenie, że we wrześniu mieliśmy 77 rocznicę wybuchu II Wojny Światowej. Tak więc, za kilka miesięcy będzie 77 lat i 7 miesięcy (777) od wybuchu II WŚ.

     1. Szatan chce być jak Bóg i dlatego adaptuje Bożą liczbę 7 jako swoją, aby zwieść ludzkość, więc wszystkie ich plany są stworzone w taki sposób aby oszukać świat. Antychryst wchodzi w miejsce Boga – Chrystusa. Zmieniając Boże Prawo wynosi się nawet ponad Boga, bo ten kto zmienia czyjeś zasady i prawa musi być większy od tego kto jest stworzył i nadał. Także system przeciwny Stwórcy będzie chciał tak namieszać, aby ludzkość postrzegała ich jako reprezentantów Boga, a w rzeczywistości będą sługami diabła.
      Bożym obrazem w ludzkim ciele jest Chrystus, a szatan też chce mieć swojego reprezentanta w ludzkim materialnym świecie, który tylko pozornie byłby Bożym sługą(zastępcą Chrystusa) i dlatego powstał urząd głowy kościoła zmaterializowany w jednej osobie, który działa już od kilkunastu stuleci, a siedzibę ma w Rzymie, czyli jest spadkobiercą Smoka – Imperium Rzymskiego.

      1. No tak, jak mówi Pismo, szatan jest świadom, że mało ma czasu, to stara się siać zwiedzenie tak bardzo intensywnie i stąd pała takim gniewem do nas biblijnie wierzących.

  4. 14 czerwca 1946 – 20 stycznia 2017

   Lata 70.6
   Miesiące 847.197
   Dni 25788

   do 14 czerwca 2016 będzie 70 lat

   Lata 70
   Miesiące 840
   Dni 25568

   do 14 stycznia 2016 będzie 70 lat i 7 miesiący

   Lata 70.583
   Miesiące 847
   Dni 25782

   do 20 stycznia 2017 będzie 70 – 7 – 6 :/

   Lata 70.6
   Miesiące 847.197
   Dni 25788

   chyba, że źle policzyłem:(

 9. Trump obiecał nominować konserwatywnego sędzie do Sądu Najwyższego, więc jest trochę lepszy od Clintonowej.

  1. Palnar nie daj się nabrać, popatrz na polskie podwórko. Arcykatolik Braun również prezentuje wartości chrześcijańskie.

 10. Skoro wybór padł na Trumpa, warto pomyśleć jakie będzie kolejne posunięcie, jeszcze zanim ono nastąpi.
  Przypuszczam (tak jak wcześniej pisałem) że może nastąpić odtrąbienie trwałych sojuszy na linii zachód-wschód. (Trump-Putin).
  A później, po oficjalnym ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa, nadejdzie z zaskoczenia mrok, jak złodziej w nocy.

  1. Zawsze dobrze jest pomyśleć nad strategią… 🙂

 11. Priest proszę obejrzyj wykład MrMetanoja pod tytulem duch lęku. Zrozumiesz dlaczego tak siedzisz w tych spiskach i wojnach. Musisz to z siebie wyrzucić.

 12. Prezydent Trąba przeciw szczepieniom:

  https://www.youtube.com/watch?v=TIsWUN5W3JQ

  Zobaczymy czy populizm czy Jego to przekonania.

  Natomiast jest on przyjacielem z bestią:

  http://wmeritum.pl/prezydent-usa-byly-mistrz-swiata-wagi-ciezkiej-czyli-przyjaciele-dawnych/160550

  Najlepszy jest komentarz Wałęsy:

  Zagrożeniem jest to, że on jest naprawdę nieprzygotowany

  http://www.tvn24.pl/walesa-o-wygranej-trumpa-w-wyborach,690552,s.html

  😀

 13. O Obamie też mówiono że będzie natychrystem itp i co? i nic, nie ma sie co nakręcać co ma być to będzie 🙂

  1. ale ja nie mowie ze on będzie antychrystem

   1. Nie miałem na myśli Twego artykułu tylko ogólnie widzę, że ludzie znów zaczynają panikować i snuć kolejne spiskowe teorie 🙂

  2. Niektórzy mówią, że Obama powróci, jednak to chyba pozostaje jedynie w strefie teorii. Nie zgłębiałam tematu i nie szukałam potwierdzenia, ponieważ, tak jak mówisz Marko – co ma być, to będzie 😀 a my trzymajmy się Jezusa 🙂

  3. Obama kończy kadencje 20 stycznia 2017, więc tego czasu jeszcze dużo może się zdarzyć.

 14. co jest interesujące Lady gaga jakby potwierdza to, co opoisuje w tekście a może byc zapowiedzią tego co będzie:

  https://www.thesun.co.uk/news/2138282/lady-gaga-bizarre-costume-hillary-clinton-rally-like-nazi-uniform/

  1. Ta zGaga to wogóle coś z Clintonową mocniej kręciła. Widziałem gdzies ostatnio zdjęcie jej i szefowej sztabu Clinton jak sobie przyrządzały danie z kobiety zanurzonej we krwi to chyba nazwane było gotowaniem ducha czy duszy jakoś tak. A co do tych zdjęć to bardziej niż jej uniform przykuł moja uwagę wygląd Billa Clintona który niczym cień stoi za nimi wszystkimi wysuszony i wyniszczony przez syfilis! Ot macie przykład jaka spotkała go nagroda za rozwiązłe życie 🙂

   1. Gotowanie dusz/Spirit cooking- to chyba było coś w stronę pani “Hillarious” 😀 , bo wyciekł mail, w którym ktoś ważny z jej sztabu-chyba szef-był zapraszany na ów rytuał przez “organizatorkę” tegoż przedsięwzięcia, przy czym owa pani poszukiwała kontaktu do szefa przez jego brata czy jakoś tak…
    a zGaga? ech…głos ma dobry, ale piosenki i styl ubierania się już mi się nie podobają… aż szkoda, że ona w to wszystko idzie, ale cóż… :/
    co do Billa Clintona (swoją drogą, nie wiedziałam że ma syfilis 😮 )- każdy ponosi konsekwencje decyzji życiowych, nieważne kim by był…a że chciało mu się “poużywać”, to spotkała go adekwatna “nagroda” do tego… :/

 15. Całkiem możliwe,w takim razie mamy jeszcze trochę czasu…

  Ale ja się jednak cieszę że wygrał Trump,bo powiedzcie kogo taki nie do końca uswiadomiony NORMALNY człowiek,mający jakaś moralność poprzeć miałby?
  No pewnie nie Clinton

  Co smutne niektórzy niby chrześcijanie pewnie na nią głosowali

 16. Dlaczego wygrana Donalda Trumpa jest niebezpieczna dla Polski?

  Niestety, zgadzam się z tym cytatem.

  ,,Z polskiego punktu widzenia najbardziej niebezpieczne są dwie sprawy – pewna sympatia dla rządów silnej ręki oraz zapowiedź ograniczenia obecności w Europie. O ile wyrażanie opinii, że Libia pod rządami Muammara Kaddafiego i Syria Baszara al-Asada były lepszymi krajami niż obecnie jest kontrowersyjne, ale nie wpływa na nasze bezpieczeństwo, to zapowiedzi, że on potrafi się dogadać z Władimirem Putinem – już tak. A ponieważ Trump wiele razy powtarzał, iż Europa powinna sama dbać o siebie, to można się spodziewać, że w przypadku ewentualnej rosyjskiej agresji, USA nie przyjdą z pomocą (a opinia Trumpa, że bez amerykańskiej pomocy sojusznicy Waszyngtonu zostaną zmieceni z powierzchni Ziemi w ciągu 15 minut jest, niestety, trafna).

  Oczywiście prezydent nie rządzi sam i nie podejmuje wszystkich decyzji osobiście, więc to może dawać nadzieję, iż nieodpowiedzialne zapędy Trumpa będą tonować jego doradcy, ale wbrew obietnicom, nie przedstawił on jeszcze żadnych nazwisk. Poza tym, znając charakter Trumpa, prędzej będzie on wyrzucał doradców mających odmienne zdanie niż uwzględniał ich opinie.”

  Źródło:

  http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/opinie/dlaczego-wygrana-donalda-trumpa-jest-niebezpieczna-dla-polski/ar-BBqnkQs?li=BBr5MK7&ocid=SL5MDHP

  1. czyli czas uczyć się rosyjskiego…

   1. Tego nie powiedziałam ;)Po prostu trzeba obserwować co mówi ten gość i wyciągać wnioski.
    Z drugiej jednak strony zachować w tym wszystkim umiar. Będzie co ma być, według woli Bożej.

 17. Priest, ludzie tutaj dobrze mówią. Daj sobie spokój z tymi konkretnymi datami, bo to Cię niszczy, ma na Ciebie zły wpływ. Nie możesz wiedzieć, ani przewidzieć takich rzeczy. Bóg wie, kiedy to będzie, Ty, ja, nikt udzielający się na tym blogu nie.

 18. Gdyby wybrali Clinton to rakiety z glowicami nuklearnymi bardzo szybko poszlyby w ruch, natomiast Trump to bardzo nie pewny i chwiejny, ale jednak pokoj. Moze ktos zarzucic, iz bedzie nawet tak slaby jak przywodcy europejscy podczas szczytu w Monachium w 1938 wobec Hitlera ( niektorzy go porownuja z Putinem, chociaz ten moskiewski “car” nie ma na sztandarach otwarcie ludobojczych hasel ).

 19. Ten ktory stworzyl gre karciana Iluminati albo jest podstawionym slupem albo bardzo odwaznym czlowiekiem takim jak np. amerykanin Jan Todd.

 20. Trump wygrała ale to tylko amerykański teatr lalek. Myślę, że ci stoją “najwyżej” w hierarchii od dawna wiedzieli kto będzie prezydentem w 2016 roku. W komercyjnym świecie jest kilka poszlak np. wspomniana karta illuminati “enough is enough”, na którym twarz przypomina Trumpa, znowu w serialu emitowanym w latach 1996-2000 “A teraz Susan” (ang. Suddenly Susan) w jednym z odcinków główna bohaterka odkrywa plakat z Trumpem a obok małą czcionką jest napis “Our next president?”, również wbrew fejkowym obrazkom z the Simpsons, najpopularniejszego i najdłużej emitowanego serialu kreskowego w Ameryce, w jednym z odnicków (konkretnie sezon 11 epizod 17) pt. “Bart To The Future” wyemitowany 2000 roku (16 lat przed wyborami) Lisa Simpson mówi “We have inherited quite a budget crnuch from President Trump”. W odcinku tym Simpsonowie przenoszą się do przyszłości, gdzie Lisa zostaje prezydentem i właśnie mówi że “odziedziczyli po prezydencie Trumpie kryzys budżetowy”. moim zdaniem jest to bardzo ciekawe, a dlaczego napiszę drugi post o Simpsonach.

  1. “Niegodziwy knuje przeciwko sprawiedliwemu i zgrzyta na niego zębami.
   Lecz Pan śmieje się z niego, bo widzi, że nadchodzi jego dzień.” UBG (Psalm 37,12-13)

  2. Jeszcze kilka “dziwnych przykładów” z the Simpsons.

   1. sezon 10 epizod 2 (The Wizard of Evergreen Terrace)

   W tym odcinku Homer Simpson pisze na tablicy wzór matematyczny, dziś już wiadomo, że jest to przekładnia wzoru na cząstkę Higgsa (“cząstka Higgsa to brakujący element Modelu Standardowego, który opisuje najmniejsze składniki materii”). Może nie byłoby tu nic sensacyjnego, ale odcinek wyemitowano w 1998 a wzór na cząstkę Higgsa odkryto dopiero w 2012 roku.

   2. Sezon 23 epizod 10 (Politically Inept, with Homer Simpson)

   W tym odcinku Homer, gości w studiu telewizyjnym, a pod spodem przewija się pasek informacji z takimi newsami jak np. “Europa wystawia Grecję na eBayu” lub co dziwne “Szatan tweetuje swoje poparcie dla Santorium” – Rick Santorium to amerykański polityk, republikanin, gorliwy chrześcijanin, przeciwnik LGBT, ojciec 6 dzieci i zwolennik kreacjonizmu.

   3. sezon 9 epizod 3 (Lisa’s Sax)

   Marge daje Bartowi do poczytania książkę o tytule “Ciekawski George i wirus Ebola”. Odcinek wyemitowany w 1997 roku.

   4. sezon 5 epizod 10 ($Springfield)

   W tym odcinku w kasynie pana Burnsa (kreskówkowego magnata) występuje para niemieckich magików Gunter i Ernst, którzy robią sztuczki z białymi tygrysami, podczas sztuczek oboje zostają poturbowani przez swoje tygrysy. – odcinek ten wyemitowany w 1993 roku, natomiast 2003 roku duet bardzo znanych niemieckich magików Siegfried i Roy, występują w Las Vegas, w trakcie występu z białymi lewami, jeden z nich ugryzł Roya w szyję, przez co ledwo uszedł z życiem (można poczytać w Wikipedii o tym wydarzeniu).

   5. sezon 9 epizod 1 (The City of New York vs Homer Simpson).

   Chyba jeden z najbardziej znanych odcinków, w którym lisa pokazuje Bartowi gazetkę New York z ceną 9$ na tle dwóch wież WTC, całość wygląda jak New York 9/11 – wiadomo o co chodzi. Odcinek wyemitowany w 1997 roku.

   6. sezon 22 epizod 1 (Elementary School Musical)

   W tym odcinku kreskówkowy pajac Krusty dostaję nagrodę nobla. Wcześniej jednak bohaterowie obstawiają swoich faworytów w kilku dziedzinach w pewnym momencie widać kartkę z zestawieniem i np. Milhouse (znajomy Barta i Lisy) obstawił przekazanie nagrody nobla w dziedzinie ekonomii dla Bengta R. Holmstroma. Odcinek wyemitowany w 2010 roku, pan Bengt Holmstrom otrzymał nagrodę nobla w dziedzinie ekonomii w tym roku (2016) za teorię kontraktu.

   Jest jeszcze kilka przykładów, ale i tak się rozpisałem.

   1. o, bardzo ciekawe 🙂
    PS. dasz link do bloga?
    🙂

 21. Ale chodzi o to ze ja wiem naprawde , po prostu jestem taki ze demaskuje ich mam taki dar na akzdym kroku ich wypzredzam 🙂 , wszystko chodzi o Saturna jestes zbyt malo inteligentna zeby zrozumiec to :0 Dlatego tego nie wiesz zeby poznac przyszlosc musisz znac przyszlosc ,admin ja juz rok temu powiedzialem ze trump wygra nawet nie sledzilem wyborow znalem wynik 🙂 nnrozumiem widac ze nic nie rozumiesz czy ja mowilem ze wybory sie nie odbeda xD , cos ci sie pokielbasilo nie wywolal wojny przeciez caly bliski wschod jest zdestabilizowany , uchodzcy wala drzwiami i oknami do europy i wywola 3 wojne zaraz , a to czolg jeszcze nie rozjechal cie to nei znaczy ze obama nie wywolal wojny on swietnie wszystko ma zaplanowane co do dnia spokojnie.

  1. Priest, czy odrobiłeś lekcje z gimnazjum?
   Chcesz być na siłę dorosły ubliżając innym do tego

 22. Ja jestem dorosly w przeciwienstwie do niektorych , i nikomu nie ublizam .

  1. Może jestem mało inteligentna i nie mam daru wyprzedzania kroków polityków/illuminatów/masonów czy wstaw co tam chcesz, ale mam wrażenie , że nie narodziłeś się na nowo Priest. Nie mam żalu, ale nie odezwę się już więcej na Twój temat. Dla mnie z Twoich postów bije obsesja z dozą paniki, a to nie jest od Boga (tak, jak pycha).

   1. Dokładnie Emilko mam takie samo zdanie jak Ty.
    Priest gdybyś tyle czasu poświęcił na szukanie Boga,ile poświęcasz na spiski,konflikty i to wszystko co odciąga Cię od Pana.Dawno już byś służył bliźnim i miał bliską relacje ze Zbawicielem.A narazie demony bawią się z tobą i podsyłają myśli jakobyś miał dar
    To się zwie pychą,wyobrażasz sobie,że Chrystus,albo któryś z uczniów mówi do drugiego bliźniego,,jesteś zbyt mało inteligentna,,
    Błogosławi Ci i ratuj się póki jeszcze jest czas łaski.
    Pokój z tobą.

 23. Nie chcialem Cie urazic , ale ciagle atakowanie mnie jest juz irytujace.

  1. Irytujące jest to,ze co rusz podajesz daty,w których ma się niby coś wydarzyć.A nic się nie dzieje,już to dyskredytuje Cię,nikt ciebie tutaj nie atakuje,bardziej chcemy pomoc Ci,żebyś zwrócił się do źródła.Mnóstwo osób modliło się tutaj za ciebie i modli.A Ty widzisz tylko to,że ktoś Ci dokucza,bo mówi prawdę.

  2. Ze swojej strony chciałem tylko wychwycić kontrast iż proroctwa biblijne to pewniaki, a proroctwa ludzkie to zaledwie hipotezy (których jest tysiące w necie) na których nie możemy opierać swojej pewności ani nie możemy ich uznawać za wiarygodne lecz jako zwykłe przypuszczenia gdyż przeważnie nie pochodzą od Ducha Bożego więc zawierają szczyptę prawdy z kilogramem kłamstw.
   Inną kwestią są bezpośrednie zagrożenia dla naszego zdrowia lub życia, takie jak powolne lecz systematyczne podtruwanie ludzi przez szczepionki, zmodyfikowane jedzenie, opryski metalami ciężkimi które nie są resztkami paliwa i inne aspekty. Wszystko to ma osłabić nasz układ odpornościowy oraz osłabić naszą zdolność samodzielnego krytycznego myślenia. Wtedy musimy umieć rozróżnić co jest zaledwie spiskiem a co jest bezpośrednim zagrożeniem dla naszych organizmów.
   Życzę Pokoju takiego jak Pan Bóg daje, a nie takiego jak świat daje, dla Ciebie Priest jak i dla wszystkich czytelników w imię Pana Jezusa Chrystusa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: