Internet bezprzewodowy. Ta cudowna ukryta energia wokół nas wszystkich, łączy nas ludzi, a następnie strony internetowe na całym świecie. Jednak jak zareagujecie jak zobaczycie te niewidzialne fale?

 To jest właśnie pytanie artysty Nickolay Lamma. Z pomocą astrobiologa M. Browning Vogel, zainicjował szereg zdjęć przedstawiających  wi-fi.

wifi

Wifi jest polem energetycznym, które jest przekazywane jako fale. Fale mają pewną wysokość, odległość między nimi i podróżują na określonej prędkości.Odległość pomiędzy falami WiFi jest krótsza niż fal radiowych i dłuższa niż mikrofal, dając WiFi unikalne pasmo transmisji, które nie mogą być przerywane przez inne sygnały. Obraz ten pokazuje wyidealizowane dane wifi przesyłane za pośrednictwem zespołu, który jest podzielony na różne sub-kanały, które są pokazane w czerwony, żółty, kolory zielony i inne.

wifi2

 

Poniżej filmik z większą ilością zdjęć:

 

 

Należy jednak wiedzieć, że wi-fi jest szkodliwe:

Jednym ze specjalistów, podnoszących problem nadmiernego promieniowania jest dr Erica Mallery-Blythe, zajmująca się właśnie medycznym aspektem działania promieniowania radiowego oraz pól elektromagnetycznych. Jej zainteresowanie tą tematyką wzrosło w 2009 roku, gdy zdiagnozowała radykalny wzrost liczby wielu dolegliwości w społeczeństwie takich jak: bóle głowy, bezsenność, zmęczenie oraz te poważniejsze: guzy mózgu, problemy z płodnością, schorzenia o podłożu neurologicznym. Na ten moment nie ma dowodu, wskazującego na bezpośredni wpływ promieniowania na takie trendy chorobowe, ale dr Mallery-Blythe jest pewna, że nie jest to obojętne dla ludzkiego organizmu, a odpowiedź na pytanie czyWiFi jest szkodliwe dla zdrowia jest dla niej prosta: WiFi jest dla nas szkodliwe.

raczkujemy.pl/czy-wi-fi-jest-bezpieczne-dla-zdrowia/

 

W związku z powyższym lepiej jest stosować mimo drobnej niewygody mimo wszystko tradycyjny kabel.