Nie chce nikogo straszyć, ale podaje fakty i tylko fakty.

 

NATO stawia 300.000 żołnierzy w stanie “najwyższej gotowości” do konfrontacji z Rosją, przy rosnących obawach o Putina przygotowującego się do ataku na zachód.

 

Stosunki między Rosją a Zachodem osłabły  w ciągu ostatniego roku, z naciskiem Moskwy na poparcie swojego sojusznika, syryjskiego prezydenta Baszara al-Asada, , co prowadzi do poważnego napięcia z USA, Wielką Brytanią i Francją.

baszarasadputin

Większość członków NATO chce obniżyć swoje wydatki na obronność dramatycznie od upadku Związku Radzieckiego w 1991 roku, ale Rosja wzmacnia swe zdolności wojskowe, organizując  parady z udziałem ponad 100.000 żołnierzy rocznie.

Prezydent Rosji Władimir Putin został oskarżony o próbę zakłócania amerykańskiego procesu wyborczego i włamanie do wiadomości e-mail do starszych członków Partii Demokratycznej. Do ich kradzieży z serwerów Demokratów przyznał się nieznany nikomu haker Guccifer 2.0. (interesujące jak Lucifer). Amerykańscy eksperci twierdzą, że Guccifer 2.0 to tak naprawdę grupa rosyjskich hakerów działająca na zlecenie Putina

Putin niedawno przeniósł Iskandery-M z głębi Rosji do obwodu Kaliningradzkiego przy granicy z Polską. Rakiety, które mogą przenosić broń atomowa mają zasięg ok. 500 km. Do Warszawy z Kaliningradu jest 300 km.

10O_NEWS Russian Iskander GRAPHIC (Read-Only).jpg

Natomiast Wielka Brytania jest zaniepokojona wyposażeniem rosyjskiej armii w bardzo nowoczesne czołgi:

superczolg

 

Najnowszy rosyjski w 100% czołg – T90S i T90SM oraz jego “naturalny satelicie” czyli ciężkim wozie wsparcia “Terminator” (BMPT). “Ruski tank” ma oczywiście ulepszone zdolności bojowe – zasięg ognia, system sterowania i celność: rzekomo trafia w każdy cel ze 100-procentową dokładnością nawet w odległości prawie 10 kilometrów, a dystans czasowy między poszczególnymi seriami wynosi jedynie 10 sekund, co daje mu najlepszą pozycję na świecie pod każdym względem. Dodatkowo rosyjski czołg wyposażony jest w nowoczesne systemy wizualizacji i modelowania celów na podstawie informacji termicznych – “widzi” w dzień i w nocy. “Nowa ulepszona wersja posiada wszystkie parametry bojowe na najwyższym poziomie: siłę rażenia, mobilność i bezpieczeństwo” – twierdzi dyrektor biura projektowego uralskich zakładów zbrojeniowych odpowiedzialnych za najnowszą wersję T90, Andriej Terlikow.

W weekend Brytyjscy wojskowi oficerowie wywiadu ostrzegli przed nowym rosyjskim “super” czołgiem, który ich zdaniem jest znacznie lepszy od wszystkiego, co jest dostępne w NATO.

 

Jesienią 2015 roku dobiegł końca wielomiesięczny remont w stoczni Siewmasz z Siewierodwińska. 15 października 2016 roku „Admirał Kuzniecow” z eskortą wyruszył na Morze Śródziemnego, aby wspierać tam działania rosyjskich sił zbrojnych na terenie Syrii; na jego pokładzie znalazły się myśliwce Su-33 i MiG-29K oraz śmigłowce Ka-52K

 

lotniskowieckuzniecow

 

 

 

Co się udało Rosji  pokazać, a raczej wmówić światu?

Że „Rosja  nadal polega na starzejącym się i przestarzałym sprzęcie. Brakuje jej zdolności do przeprwadzania operacji przy każdej pogodzie i strategicznych środków transportu, nie jest zdolna do „sieciocentrycznych działań bojowych”.

 

Co jest w tym wszystkim “śmieszne”:

“Według “Timesa”, przyspieszeniu ma ulec czas reakcji nawet do 300 tys. żołnierzy, którzy mogliby być wysłani do strefy konfliktu w ciągu dwóch miesięcy. Obecnie szacuje się, że ich pełna mobilizacja mogłaby zająć nawet pół roku.”

Żarty…

Rosja pokonałaby NATO na wschodniej granicy w ciągu trzech dni. W 36 godzin byłaby w stolicach państw bałtyckich.

• Rosja bez problemu pokonałaby wojska na wschodniej flance NATO
• Dotarcie do Rygi lub Tallinna zajęłoby od 36 do 60 godzin
• NATO z kretesem przegrało serię symulacji wojennych
• USA zdają sobie sprawę ze słabości wschodniej granicy Sojuszu
• Pentagon rozpoczął wdrażanie planu jej wzmocnienia

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Rosja-pokonalaby-NATO-na-wschodniej-granicy-w-ciagu-trzech-dni-W-36-godzin-bylaby-w-stolicach-panstw-baltyckich,wid,18145699,wiadomosc.html?ticaid=1180bb&_ticrsn=5

To nie koniec. W Moskwie i w Rosji, 40 milionów osób brało udział w największych awaryjnych ćwiczeniach obronnych od upadku ZSRR.

Richard Shirreff, były zastępca naczelnego dowódcy sił NATO w Europie (SHAPE) powiedział, Wojna Rosja-NATO może wybuchnąć już w 2017 roku.

 

W obliczu powyższych informacji chyba trzeba być wielce naiwnym aby myśleć, że świat się zbroi na potęgę, tylko dlatego aby wystraszyć przeciwników. Miliony dolarów do samego prężenia muskuł. Chyba logicznym jest, że kiedy zachód chce wykończyć gospodarczo Rosję niskimi cenami ropy, Putin nie będzie się temu przyglądał i bił brawo.

Tak czy owak pragnę zauważyć, iż większość z ww krajów ma na swych flagach pentagramy, co pokazuje ich uwielbienie w tych symbolach. Sataniści potrzebują krwi, a odbędzie się to poprzez III wojnę światową. Nie trzeba być orłem w poszukiwaniu prawdy aby już wiedzieć, że wojna będzie przykrywką krachu gospodarczego.

 

Ostrzegali  o niej na przestrzeni ostatnich dekad pastorzy:

 

Wizje zaatakowania Ameryki przez Rosję w proroctwach chrześcijan – ewangelistów

1. David Wilkerson
Proroctwo z 1985 roku
Ameryka będzie zniszczona przez ogień. Niespodziewanie, w ciągu jednej godziny. Będzie to atak ze strony Rosji i największa zagłada.

A.A Allen
Wizja z 1954 roku
W swojej wizji zobaczył rosyjską inwazję na Anerykę przez użycie gazu porażającego nerwy w centralnej części Stanów Zjednoczonych. Po tym zobaczył Rosję atakującą Amerykę bronią nuklearną wzdłuż obu stron wybrzeża.

Henry Gruver
Wizje z ok 1986 roku
Ameryka całkowicie zniszczona z rąk Rosjan i Chińczyków. Widział Rosjan zbliżających się z wody i powietrza od północy, żeby zniszczyć Amerykę przy użyciu gazu porażającego układ nerwowy i broni nuklearnej. Liczba ofiar śmiertelnych wśród amerykanów wyniesie ponad 120 milionów ludzi, czyli 60% ludności. Gruver widział także atak Chińczyków na Amerykę od strony półnosno zachodniej, z oceanu.

William Branham
Wizje z roku 1933
Do wielkiej władzy w Ameryce doszła kobieta (Hillary Clinton? – Branham nie był pewny w swojej wizji czy to była fizyczna kobieta czy symbol). W następnej wizji nastąpił wybuch, a Ameryka zamieniła się w popiół od wybrzeża do wybrzeża.

Chuck Youngbrandt
Jedna z wizji
Po wielkim trzęsieniu ziemi w Chicago, w ciągu 37 dni Rosja i Chiny, oraz alianci zaatakują Amerykę bronią nuklearną.

David E.Taylor
Wizja z 1990 roku
Bóg pokazał mu w telewizji dwóch światowych liderów, jednego z Ameryki, a drugiego z Rosji, ściskających sobie ręce i mówiących „Jesteśmy przyjaciółmi”, zawarli przymierze pokojowe. Po jego zawarciu, wojna wybuchła nagle i Taylor zobaczył Rosjan bombardujących Amerykę z okrętów podwodnych. Zobaczył, że w środku tej wojny Jezus miał powrócić.

Michael Boldea Jr
Sen od Pana
W drugiej wizji Michaela zostało zniszczone miasto na zachodnim wybrzeżu Ameryki. W wizji trzeciej koalicja narodów zaatakowała i zniszczyła Amerykę. Atak nastąpi od północy z Rosji. Po zniszczeniu Ameryki Jezus powróci.

Źródło:
http://americaslastdays.blogspot.com
(po lewej stronie w zakładkach są poszczególne wizje)

 

 

Jezus zapowiadał wojny i radził aby się nie lękać:

 

Kiedy więc usłyszycie o wojnach i pogłoskach wojennych, nie trwóżcie się! To się musi stać, ale to jeszcze nie koniec. Powstanie bowiem naród przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu; będą miejscami trzęsienia ziemi, będą klęski głodu. To jest początek boleści. Mk13

 

My na to wpływu nie mamy, ale mamy wpływ na rozsądek i opanowanie.