“Jak informuje organizacja EU Gun Rights, Jean-Luc Stassen, ekspert Komisji Europejskiej promujący ograniczenia posiadania broni przez praworządnych obywateli został aresztowany za nielegalny handel bronią. Stassen został aresztowany w czwartek, 27 października pod zarzutem fałszerstwa, wykorzystania sfałszowanych dokumentów i malwersacji. Aresztowanie nastąpiło po wykonaniu przez Policję nakazu przeszukania w jego domu. Podczas poszukiwań na miejscu znaleziono”

wmeritum.pl/unijny-ekspert-promujacy-ograniczenia-dostepu-broni-dla-obywateli-aresztowany-nielegalny-handel-bronia/159849

 

Taki jest właśnie ten świat. Im nawet nie chodzi tylko o to, żeby obywatel nie mógł się bronić i nie napadł na państwo. Tak dla przykładu, gdyby był powszechny dostęp do broni, to już część polityków by nie żyła na tym świecie.

Natomiast inna przyczyną jest monopol. Państwo, czyli masońska kasta musi mieć monopol na różne gałęzie gospodarki.

Chrześcijanom nie zależy na posiadaniu broni, wszak “my nie z ciałem i krwią walczymy, ale ze zwierzchnościami w niebiosach”.

Papież zwany w celach marketingu religijnego Franciszkiem ma obstawę z samych ochroniarzy posiadających broń. Pierwsi chrześcijanie byli wydawani lwom na pożarcie za wiarę, a osoba, która przyjęła login “Franciszek” obstawia się agentami z pistoletami.

Taki jest ten świat bezbożny – obłudny.

 

uzywaniebronifranciszek