Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Wynik ankiety o gotowości na pochwycenie zgromadzenia Jezusa.

Czy gdyby pochwycenie kościoła Jezusa było dzisiaj, czy jesteś gotów pozostawić ten świat?”

 

Nie spodziewałem się tak dużej ilości oddanych głosów na  “tak”.

 

wynikankietporwanie

 

Według mojej oceny znaczna część osób głosująca na tak, ma świadomość, jak niewiele ten świat może nam zaoferować, jak wiele jest zła, kłamstwa, krzywdy.

Żaden polityk nie jest w stanie nam zaoferować tego, co da nam Bóg.

Zapewne wynik ten również odzwierciedla charakter tego bloga. Niewiele jest osób spoza stałych czytelników. Gdyby przeprowadzić takie ankiety w zborach, to przypuszczam, że wyniki byłyby mocno podzielone w oparciu o letniość albo żarliwość danego zboru.

Im większa świadomość czym jest ten świat, tym większa odraza do niego.

Panie Jezu przyjdź prosimy.

 

 

 

 

 

Updated: 4 listopada 2016 — 14:24

11 komentarzy

Add a Comment
 1. kliknąłem nie wiem,bo co z innymi może by im co powiedział jeszcze.
  obawiam sie ,że część się niewłaściwie oceniła dając tak(sam taz nie jestem pewien)
  trąci to nieuzasadnienym optymizmem

 2. Panie Jezu dodaj nam siły. cierpliwości i wytrwałości dopóki nie uwolnisz nas od niewidzialnych kleszczy zła w których pogrążony jest ten świat.

 3. Adminie to nie do końca jest tak, że ktoś jest letni, jeżeli jeszcze nie jest gotowy. Ja jako zarodek w wierze, chciałabym wiedzieć więcej, rozumieć więcej, umieć ewangelizować moich bliskich by zarazić tą relacją, by zdarzyć się ochrzcic. Cokolwiek się nie wydarzy ufam Panu. Chwała Bogu Ojcu!

  1. I ja też, dlatego zresztą zaznaczyłam “nie wiem” 🙂

 4. Można te pytanie troszkę na opak zrozumieć. Czy jesteśmy w stanie porzucić ten świat? To myślę że przytłaczająca większość jest. Ale czy jesteśmy na to gotowi, czy czujemy się przygotowani (duchowo), godni tego to już inna, indywidualna i trudna do oceny sprawa. 😉

 5. Jeżeli zdecydowałam się ponad 5 lat temu podążać za Jezusem, to teraz szczególnie chcę iść za nim i opuścić ten świat, bo świat złego nic nie może mi ofiarować. Dlatego ngłosowałam na TAK.
  Z Bogiem Bracia i Siostry.

 6. Jako że głosowanie nie było jawne….?…..to nie powiem jak głosowałem…. ? ?

 7. Ja nie zdążyłem zagłosować, ale chciałbym opuścić ten padół jak najszybciej, najlepiej teraz. A dla tych co się martwią, że opuszczą bliskich to uważam, że Jezus nie dopuści do tego abyśmy byli smutni i powinniśmy mu zaufać w każdej kwestii. Pochwycenie byłoby dla mnie zaszczytem 🙂 Aczkolwiek martwię się, że wyznawcy diabła, którzy także znają Biblię na wylot mogą zorganizować jakąś pokazówkę z pochwyceniem np. Blue Beam. Trzeba mieć się na baczności.

 8. Ja zagłosowałam na TAK, ale jestem świadoma że jeszcze wiele mi brakuje aby moje owoce byly wdzięczne dla Boga. Natomiast kiedy co dzień patrze na ten świat ogarnia mnie coraz wiiekszy wstręt i niechęć aby tu pozostać. Obrzydliwość tego świata wylewa się ze wsząt a ludzie nadal tego nie widzą, oby dobry Bóg otworzył im oczy.

 9. Na podstawie Pisma sądzę, że na porwanie jest gotowy ten kto przyjął Jezusa jako swojego Zbawiciela i ma z Nim osobistą relację.Każdy nowonarodzony chrześcijanin z utęsknieniem oczekuje tego dnia kiedy nasz Pan zabierze nas z tego świata do swojego królestwa.

 10. Prawdziwie zacna społeczność się tu zebrała 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: