Niedawno ku mojemu zdziwieniu dotychczas obojętny biblijnie by nie powiedzieć religijnie portal wmeritum.pl ostrzegał przed koszulkami producenta odzieży Medicine.

 

„Chrońcie swoje dzieci przed tymi sklepami!”. Sieciówka odzieżowa sprzedaje ubrania z wizerunkiem szatana [FOTO]

 

Chrońcie swoje dzieci przed sklepami medicine. Bezmyślnie sprzedają satanistyczne T-shirty. Twórcami są polscy projektanci! napisał Woyciechowski na TT. Sieciówka odzieżowa sprzedaje ubrania z wizerunkiem szatana  wMeritum.pl

Jacek bodajże dwa razy podesłał  mi fotki z okultystycznymi sklepami w Łodzi i o ile z symboli piramid i Oka Horusa właściciele sklepu mogli sobie nie zdawać sprawy, o tyle z poniższymi nadrukami problemu chyba już nie będzie:

 

koszulka-killstar

 

godisdead

http://natanio.pl/oferty-t-shirty-damskie/koszulka-medicine-top-bohemian-09839b62d3919bab1f4d7342c8c315bc

Marka Kill Star

Napis na koszulce: God is dead – Bóg jest martwy.

Faktycznie, na krzyżach katolickich Jezus nadal wisi.

 

Najnowszy szyk mody młodzieżowej – koszula Skully Chifon.

 

skully-chiffon

 

http://www.sinfashion.pl/product-pol-2123-KOSZULA-KILLSTAR-SKULLY-CHIFFON.html

 

Bluza Black Heart:

black-heart-skull

http://www.metalroute.pl/product-pol-55-bluza-BLACK-HEART-SKULL-CROSS-5.html?gclid=CLHHkcDwidACFcLhcgodqFoAvQ

 

Czaszka plus krzyż krzyżacki tudzież pruski. Jak widzimy symbole pseudchrześcijaństwa jakim byli Krzyżacy i inne zakony  i symbole satanizmu się przenikają

 

Poniżej “stylowa” koszulka w czaszki:

stylowa-koszulka-z-czaszka

http://imged.pl/stylowa-koszulka-z-czaszka-rozm-uniwersalny-3258162.html

 

Dotychczas moda lucyferiańska zarezerwowana była dla heavy metalowców, nieświadomych energii płynącej z ich fascynacji kultem śmierci. To z czym mamy do czynienia, to postępowy satanizm i zbory protestanckie w większości Wam o tym nie powiedzą, ponieważ macie się tam dobrze czuć. Dlaczego miałby ktoś ostrzegać o zagrożeniach duchowych? Przecież na nabożeństwie ma być fajnie, bez “smętnego gadania o grzechu”

 

Chrońcie swoje dzieci bez względu na wiek, czy to 7latków czy nastolatków. Jak to powiadam: za symbolami zawsze idzie energia….