Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Drugi krok ws. nowego środka kontrolnego w UE czyli pakt DRF.

“Parlament Europejski przyjął rezolucję, której skutkiem ma być wprowadzenie nowego mechanizmu kontrolnego w UE. Według autorów propozycji, środek ten wzmocni ochronę zasad demokracji i rządów prawa. Sprzeciw wobec tego rozwiązania wyraziła m. in. frakcja ECR, do której należą europosłowie PiS. Z kolei amerykański serwis “Breitbart” ocenił, że “Pakt DRF” będzie stosowany jako “możliwa kara” wobec tych państw UE, które nie wypełniają unijnych kryteriów.”

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/pe-przyjal-rezolucje-ws-nowego-mechanizmu-kontrolnego/6h7m5y

paktdrf

 

 

 

To była informacja dla mas, które i tak nie zrozumieją tego newsa, tak jak i ja nie rozumiałem. Oni trzymają się zasady: dobrymi chęciami jest piekło wybrukowane i dlatego naczelnym hasłem tego paktu DRF jest:

“Wzmocnienie i ochrona zasad demokracji i rządów prawa. ”

 

Póki co pozornie sprzeciwiają się temu posłowie PIS, tak jak sprzeciwiali się wejściu Polski do UE, ale ostatecznie Lech Kaczyński podpisał traktat nawet nie czytając go.

Z kolei amerykański serwis “Breitbart” ocenił, że “Pakt DRF” będzie stosowany jako “możliwa kara” wobec tych państw UE, które nie wypełniają unijnych kryteriów.

Jest nowa cegła w budowie NWO. Polska przestaje z roku na rok być suwerenna. Będziemy zmuszeni do tego co wymyśli parlament UE.

Okultyści nauczeni porażką zniewolenia narodów komunizmem w imię równości społecznej, teraz czynią to biurokratycznie pod płaszczykiem  demokracji. Wcześniej  ideą równości klas ograniczano wolność,  tym razem zaś dyrektywami i demokracją.

Hasła proletariusze wszystkich krajów łączcie się, zamieniono „Zjednoczona w różnorodności”.

Taka tez będzie światowa religia: zjednoczona niczym pzpr w różnorodności.

Updated: 30 października 2016 — 13:44

8 komentarzy

Add a Comment
 1. A propos jednej światowej religii, to ostatnio śniło mi się, że byłam w jakiejś szkole czy innym, bliżej nieokreślonym budynku i spotkałam dwóch muzułmańskich chłopców noszących na szyi buddyjski różaniec, na którego końcu widniał “chrześcijański” krzyż 🙂

 2. Nie wiem czy kanał NTV jest godny polecenia (ze względu na wiele kontrowersyjnych materiałów i osób), ale warto posłuchać co dzieje się w naszym kraju (za naszymi plecami) i jeśli to prawda, to “strach się bać”

  1. Metode kontroli umyslu stosuje sie juz od nie pamietnych czasow tj. praktycznie od faraonow, a pierwszym jej nowozytnym uzyciem na masowa skale bylo wywolanie masowej paniki przez slynna audycje radiowa o rzekomej inwazji marsjan w USA w 1937 roku.

  1. teraz to już poleci…

 3. Zauwazylem bardzo niepokojace zjawisko. Coraz wiecej ludzi wydaje sie byc tylko cielesnie ludzmi, podczas gdy na poziomie duchowym przynaleza bardziej do swiata zwierzecego tzn. jakby byli pozbawieni jednostkowej, oryginalnej samoswiadomosci czyli duszy… Objawia to sie m.in. brakiem wyraznie zarysowanego swiatopogladu, brakiem umiejetnosci wspolodczuwania, zanikiem krytycznego myslenia ( nie mylic z krytykanctwem ) itd. itp. Tak jakby ich osrodek sterujacy znajdowali sie poza nimi i byli maionetkami, pacynkami, pajacykami na sznurku

 4. Makabra jakaś 🙁
  Demokracja poprowadzona w dobrym kierunku (bez jakiegoś okultysto-badziewia) może być dobra, ale jeśli biorą się za to ludzie z klapkami na oczach i przetrenowani przez swych “mocodawców”, to niestety…mamy problem! 🙁

  1. To prawda, a demokracja jest takim systemem jak kameleon który odświeża jedynie swoją nazwę a zawsze skupia się wyłącznie na trzymaniu ludzi w niewidzialnych kleszczach niewolnictwa i okupacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: