“Parlament Europejski przyjął rezolucję, której skutkiem ma być wprowadzenie nowego mechanizmu kontrolnego w UE. Według autorów propozycji, środek ten wzmocni ochronę zasad demokracji i rządów prawa. Sprzeciw wobec tego rozwiązania wyraziła m. in. frakcja ECR, do której należą europosłowie PiS. Z kolei amerykański serwis “Breitbart” ocenił, że “Pakt DRF” będzie stosowany jako “możliwa kara” wobec tych państw UE, które nie wypełniają unijnych kryteriów.”

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/pe-przyjal-rezolucje-ws-nowego-mechanizmu-kontrolnego/6h7m5y

paktdrf

 

 

 

To była informacja dla mas, które i tak nie zrozumieją tego newsa, tak jak i ja nie rozumiałem. Oni trzymają się zasady: dobrymi chęciami jest piekło wybrukowane i dlatego naczelnym hasłem tego paktu DRF jest:

“Wzmocnienie i ochrona zasad demokracji i rządów prawa. ”

 

Póki co pozornie sprzeciwiają się temu posłowie PIS, tak jak sprzeciwiali się wejściu Polski do UE, ale ostatecznie Lech Kaczyński podpisał traktat nawet nie czytając go.

Z kolei amerykański serwis “Breitbart” ocenił, że “Pakt DRF” będzie stosowany jako “możliwa kara” wobec tych państw UE, które nie wypełniają unijnych kryteriów.

Jest nowa cegła w budowie NWO. Polska przestaje z roku na rok być suwerenna. Będziemy zmuszeni do tego co wymyśli parlament UE.

Okultyści nauczeni porażką zniewolenia narodów komunizmem w imię równości społecznej, teraz czynią to biurokratycznie pod płaszczykiem  demokracji. Wcześniej  ideą równości klas ograniczano wolność,  tym razem zaś dyrektywami i demokracją.

Hasła proletariusze wszystkich krajów łączcie się, zamieniono „Zjednoczona w różnorodności”.

Taka tez będzie światowa religia: zjednoczona niczym pzpr w różnorodności.