Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Zabójczy i groźny narkotyk FLAKKA jest już w Polsce. Zobacz co robi z ludźmi.

“Do Europy w tym także do Polski dotarł nowy narkotyk o nazwie flakka. Nowy specyfik nazywany jest tam „żwirem”, ponieważ wyglądem przypomina kolorowy żwir służący do wysypywania dna akwarium.

Zażywanie tego narkotyku, który może być wciągany nosem, palony, wstrzykiwany dożylnie lub połykany, wiąże się z poważnymi, a bywa, że śmiertelnie groźnymi zachowaniami: na początku sierpnia policja aresztowała mężczyznę będącego pod wpływem flakki, który biegł nago po skrzyżowaniu i uciekał przed ludźmi, którzy mieli go ścigać.
http://wrealu24.pl/services/1554-zabojczy-najgrozniejszy-narkotyk-na-swiecie-flakka-jest-w-polsce-oto-co-robi-z-ludzmi

 

Poniżej skutki tego zabierającego rozum demonicznego narkotyku:

 

 

System szatana najpierw upadla narody podatkami, brakiem perspektyw i telewizją dla ludzi bezrozumnych, którymi i my byliśmy, a następnie wpuszcza na rynki coraz to nowe narkotyki “pozwalające” uciec od życia codziennego i problemów.

Módlmy się o wszystkich, którzy są wokół nas, sąsiadów, znajomych mających problemy. Prośmy Boga o ratunek dla ludzi nie mających nadziei. Nie sztuka gardzić dowartościowując się kimś kto upada. Sztuką dla chrześcijanina modlić się o ludzi, którzy są w szponach demonów.

 

Updated: 23 października 2016 — 10:15

22 komentarze

Add a Comment
 1. Kto panuje nad kreacją pieniądza, ten ma rzeczywistą władzę. Pieniądz obarczony długiem i oparty na nim niszczy ludzkość. Tu ujawnia się wyrachowanie i perfidia plemienia żmijowego oraz ich duchowego ojca-szatana.

   1. Źle mówią o Polakach, których niestety mylą z katolikami mówiącymi po polsku ( praktycznie całość lechickiej populacji )… Oto dowód. To mówi rozgoryczony CICHOCIEMNY http://nowinyzabrzanskie.pl/publicystyka/polak-zawistny-prymitywny/

 2. Prawda jest taka, że alfa wyciąga z nas na wierzch to, co jest w nas najgorsze. U każdego.
  No i czemu flakka, a nie alfa?

  Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz, szamani z tego co wiem palili mj, po to aby w rytm muzyki zostac opetanym. Istenieje prawdopodobienstwo, aby na przyklad przy muzyce rytmicznej (hip hop) i pod wplywem dragow, zostac opetanym ?

  Beaty ktore byly kiedys powoli odchodza w niepamiec, teraz slucha sie takiego czegos…. :

  https://youtu.be/VebB1b_fTbg

  Taki beat Wam czego nie przypomina?

 3. Znalazlem ludzi na hyperreal.info (forum dla ćpunow) , ktorzy pisali o tym narkotyku i chwalili sie fazą. Nic nowego media koloryzują, podobno sa paranoje jesli ktos jest zdolny, sa jazdy takie jak na filmikach, ale podobne jazdy mozna dostac po innych narkotykach. Straszą ludzi.

  Dziekuje Tobie Ojcze w imie Pana Jezusa, ze zabrales mi fascynacje narkotykami, a pokazales twoje sciezki. Tobie chwala na WIEKI

 4. Ja bym powiedział że rzeczywistą władzę ma ten kto kontroluje system, wycenia wartość pieniądza i nadaje mu moc, albo ją odbiera. Takim Bankiem jest BIS który jest bankiem centralnym banków centralnych państw, rzadko kto o nim słyszał.

  http://www.prisonplanet.pl/ekonomia/watykan_wzywa_do,p1141431688

  Dlatego kupcy w Apokalipsie będą płakać kiedy upadnie Wielki Babilon bo jego moc, która utrzymuje obecny stan rzeczy przestanie działać.

 5. Warto przyjrzeć się miastu w Szwajcarii.
  Genewa to siedziba największych organizacji światowych, w tym wszystkich banków.
  Skupisko władzy pod, której jesteśmy jarzmem.
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Genewa

  A niedawny pokaz kultu diabła również odbył się w Genewie.

 6. Siedziałem kilka lat w klimat gier o zombie i filmach.
  Patrząc na wszystkie produkcje apokaliptyczne. Bóg mnie z tego wyrwał.
  To wszystko nie przypadkowo się dzieje.
  Jest pierw świeckie fałszywe “proroctwo” w filmach i grach a później plan jest realizowany w świecie przez sługi złego.

  Łukasza 8,29
  Gdyż nakazywał duchowi nieczystemu, by wyszedł z tego człowieka. Od dłuższego bowiem czasu szarpał nim, a choć go wiązano łańcuchami i trzymano w pętach, on rwał te więzy, a demon pędził go na pustynię.

  II Tes. 2,10 2:9-12
  A ów niegodziwiec przyjdzie za sprawą szatana z wszelką mocą, wśród znaków i rzekomych cudów,

  I wśród wszelkich podstępnych oszustw wobec tych, którzy mają zginąć, ponieważ nie przyjęli miłości prawdy, która mogła ich zbawić.

  I dlatego zsyła Bóg na nich ostry obłęd, tak iż wierzą kłamstwu,

  Aby zostali osądzeni wszyscy, którzy nie uwierzyli prawdzie, lecz znaleźli upodobanie w nieprawości.

 7. My Polacy mamy dość niski poziom prestiżu i znaczenia na świecie. Polscy mężczyźni kojarzeni są z podpitymi krótkowłosymi głupio-mądrymi robolami, a polskie kobiety… powstrzymam się od pomstowania słowami naprawdę wulgarnymi. Tak nas urządziły watykańskie nauki.

 8. W Polsce poza nielicznymi elitami wielkomiejskimi i watażkami prowincjonalnymi, mało kto żyje lekko i bez problemowo ( o ile jeszcze nie wyjechał ). Ludzie często pracują ponad siły kosztem zdrowia i rodziny, by zaspokoić rosnące apetyty różnorakich pasożytów tj. rozpanoszona biurokracja, butny rzymski kler oraz innych mrocznych, bandyckich typów.

 9. W polskiej przestrzeni duchowej przeważa poczucie dojmującej beznadziei, pesymizmu, fatalizmu i infantylizmu spowodowanego bałwochwalstwem rzymskim. Lekarstwem na owy stan mentalny nie jest ani ateizm/agnostycyzm, rodzime lub obce pogaństwo, a powrót do podstawowych cnot ewangelicznych.

 10. @Arturze!
  Masz dar ubierania myśli w słowa.
  Zacznij pracę ewangelizacyjną do jakiej Cię Pan powołał!
  Ocalić trzeba co najdroższe, a reszta niech płonie!!!

 11. Oj, włączyłam to i nie dałam rady wytrzymać nawet minuty… szkoda, bo akurat do hip-hopu nic nie mam, ale ten i podobne bity już są przesadą 🙁

 12. *to miało być do Szymka- zapomniałam dodać…

 13. Jeszcze za czasów istnienia w moim mieście niesławnego sklepu z dopalaczami jakieś kilkadziesiąt metrów od mojego domu widoki były na tyle szokujące, że… tym bardziej oczywistym jest, że szatańskie chemikalia jak flakka (albo rosyjski “krokodyl”) to jeszcze jeden element działań depopulacyjnych lucyferiańskiej elity. Słabsze jednostki chcą wytruć jak szczury. A sami, to ci globaliści są przeklęci, jak wąż. Najbardziej zawsze wstrząsającym wydawało się mi to, że oni – Rotszyldowie, w tym ten najmłodszy, o którym ostatnio coraz więcej się pisze i pan Bergoglio, i Obama, czy Hillary mają pełną świadomość, że służą bogu tego świata, a mimo wszystko to robią… Wielkim jest wezwanie Pana Jezusa, by im nie złorzeczyć i nie żywić nienawiści.

 14. O widzisz Asiu, już musiałaś napisać, że to do Szymka było. Nie ma drzewek 🙁

 15. Piotr, czyli kamień, nie skała

  Straszne te ceremonie na otwarcie tunelu w Genewie.
  Ale jeśli zmienimy nazewnictwo i zamiast “kult szatana” nazwiemy to “sztuką współczesną” ludzie zamiast stamtąd uciekać, będą bić brawa…

 16. tylko mowa o narkotykach czy dopalaczach ? tutaj jest link program o życiu na dopalaczach ciekawie jest tu wszystko omówione http://www.cda.pl/video/71045506

 17. A w Prl bis porządni ludzie nadal są gnojeni przez praktykującą katolickie niewolnicze nawyki większość…

 18. Polacy padli ofiarą rzymskiego kontrreformowanego programu kontroli umysłów, dlatego są jacy są…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: