Kiedy my przestaliśmy interesować się III wojną światową, portale systemowe przed nią ostrzegają.

Portal forsal.pl podaje:

 

Międzynarodowy konflikt na globalną skalę jest realny – twierdzą eksperci od wojskowości. I już dyskutują o incydentach, które doprowadzą do jego wybuchu. Inwazja zielonych ludzików na Łotwę, zatopienie brytyjskiego lotniskowca na Bałtyku albo zderzenie samolotów amerykańskiego i rosyjskiego – to tylko część z możliwych scenariuszy. Przewidują one również, że Polska znajdzie się w centrum tej światowej konfrontacji. Przez pierwsze 20 dni wojny każdy z mieszkańców St. Petersburga będzie mógł otrzymać 300 gram chleba dziennie – ogłosił w tym tygodniu mer tego miasta. Nieco wcześniej ministerstwo ds. nadzwyczajnych zorganizowało na terenie całej Rosji ćwiczenia obrony cywilnej.

W obwodzie kaliningradzkim zostały rozmieszczone rakiety Iskander, które mogą przenosić także ładunki jądrowe; w tym samym czasie Rosjanie wysłali na Morze Śródziemne okręty z podobnym arsenałem. Wiadomo też, że rosyjska baza w Syrii będzie miała stały charakter i uzyskała nowoczesną obronę przeciwlotniczą (mimo że ISIS nie posiada żadnego lotnictwa).

W tej konfrontacji z Zachodem kluczową rolę ma odgrywać obwód kaliningradzki. Już od dłuższego czasu MON Rosji przekształca go w swoistą „Twierdzę Kaliningrad”, która miałaby nie tylko zadania obronne. Latem tego roku ze służby we Flocie Bałtyckiej zwolniono ponad 50 oficerów wyższego i średniego szczebla, w tym jej dowódcę wiceadmirała Wiktora Krawczuka

źródło:

http://forsal.pl/artykuly/984401,nadchodzi-trzecia-wojna-swiatowa-polska-bedzie-w-centrum-konfrontacji.html

 

Z kolei Żyrinowski powiedział, że jeśli przedstawicielka Partii Demokratycznej Hillary Clinton  zostanie nominowana na prezydenta Stanów Zjednoczonych, to  będzie ona ” ostatnim prezydentem USA w historii”

 

Władimir Żyrinowski powiedział Reuterowi , że głosowanie na Hillary Clinton będzie głosem  na 3 wojnę światową.

“Amerykanie głosują na prezydenta w dniu 8 listopada i muszą zdać sobie sprawę, że  głosowanie na rzecz pokoju na Ziemi, będzie wtedy jeśli zagłosują  na Trumpa. Ale jeśli oni będą głosować na Hillary to będzie wojna. To będzie krótki film. Nie będzie Hiroshimas i Nagasakis wszędzie. “

 

Powyższe informacje są z punktu widzenia analizy politycznej. Natomiast patrząc przez pryzmat płaszczyzny duchowej pisałem kilkakrotnie o celowości ponowienia oddania Polski królowej Niebios. Kiedy połączymy informacje polityczne z rytuałami kapłanów kościoła rzymskiego III wojna światowa stoi u progu i puka do polskich drzwi. Niestety, ale tak to wygląda.

Wszystko układa się w całość. Ćwiczenia wojskowe przygotowujące do stanu wojennego w USA pt Jade Helm. Szczyt NATO w Polsce. Ćwiczenia NATO w Polsce.

Z hipotez spiskowych. Kiedyś pisałem o pewnym filmie z T. Cruisem gdzie wylądował on statkiem kosmicznym na zniszczonym przez bombę stadionie w USA. Wyciągnął on ze zgliszczy tabliczkę z napisem mistrzostwa 2017. Pisałem o tym ok 2 lat temu. Rok 2017 typuje od kilku lat jako początek Wielkiego Ucisku, ale może to byc po prostu rok albo wielkiego kryzysu, albo wielkiej wojny.

 

 

Gdyby ktoś był tak łaskaw i przetłumaczył co mówi ten chyba  pastor w filmie pt Czy III wojna jest nieunikniona?

 

Kiedy więc usłyszycie o wojnach i pogłoskach wojennych, nie trwóżcie się!

To się musi stać, ale to jeszcze nie koniec.

Powstanie bowiem naród przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu; będą miejscami trzęsienia ziemi, będą klęski głodu. To jest początek boleści.

Mt 13