Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Jabłonowski: “Narody Europy są przeciwko CETA, a my jak zwykle…”

Pomijając poparcie tzw matki boskiej przez  Jabłonowskiego ciekawie o rzeczach ważnych: o sprzedajnych politykach, raku, Ceta.

Szkoda że Jabłonowski nie kojarzy głupoty Polaków z poddaniem się właśnie matce boskiej.

Notabene, podobno Monsanto przejęła firma Bayer.

Updated: 17 października 2016 — 11:35

28 komentarzy

Add a Comment
 1. Piotr, czyli kamień, nie skała

  “Szkoda że Jabłonowski nie kojarzy głupoty Polaków z poddaniem się właśnie matce boskiej”
  Niestety mało kto kojarzy… 🙁

 2. Tak, beda nas truc w kazdej postaci a pozniej beda sprzedawac na to cudowne lekartwa i szczepionki.

 3. Czasem ten świat przypomina mnie jeden wielki dom dla psychicznie i nerwowo chorych bełkocących i robiących coś bez żadnego sensu, składu i ładu…

 4. Czasem przeglądając portale społecznościowe, uruchamia mi się reklama kontekstowa Samsunga.. cenię to firmę za idealne połączenie jakości do ceny, ale ich ostatnia akcja promocyjna jest dość dziwna.. oko + 666? http://www.samsung.com/pl/promocje/galaxy-a/images/content/sections/sharp/sharp_photos.jpg

  1. W dodatku “niebieskie” paznokcie – to też ma bardzo duże znaczenie, bo nawiązuje to do, coś jakby rękawicy z palcem wskazującym – oskarżyciel też nas oskarża palcem..

   http://4.bp.blogspot.com/_D1ZZyTOG7tQ/SwVpyf_3kbI/AAAAAAAAGHE/TGTyV9HkWKQ/s1600/Beatles+Yellow+Submarine+Blue+Meanies+Dreadful+Flying+Glove.jpg

   1. Adi w swoim filmie dużo mówi o tym niebieskim kolorze. Zatem te paznokcie tego koloru nawiązują do oskarżyciela, co by się zgadzała z resztą tj 666 i “o” symbolizujące oko.

    1. A swoją drogą…. po przeliczeniu imienia “allah” (fałszywego boga islamu) również wychodzi 666.

     http://m.ocdn.eu/_m/3c829d909ae31cef0a260395d98dfc4d,62,37.jpg

  2. To Samsung reklamuje teraz wirtualną rzeczywistość- o ile dobrze kojarzę.

  3. Tak, lubię to że tworzą niezłe telefony w znośnych cenach (a na pewno nie przepłaca się jak za ajfona…), ale ta reklama rzeczywiście jest dziwna… Galeusz- na to by wyglądało…

 5. Bayer kupił monsanto za jedyne 66 bln dolarów,żeby było ciekawiej.

  1. przecinek sześć… pewnie

  2. czyli mamy Aspirynę Roundup…
   a co do kwoty- przypadek? nie sądzę… :/

 6. Bayer w czasach II wś był producentem cyklonu-B, ktorego używano w komorach gazowych. Firma z ciekawą tradycją, trzeba przyznać.

  1. Będąc częścią grupy IG Farben, współpracowali tam też m.in. Siemens, Hugo Boss (nigdy nie podobały mi się perfumy tej marki…co do ubrań- nie chcę przepłacać…) itd.
   Tak, bardzo ciekawa ta tradycja… :/

 7. Polakom krk wmówił ( wykorzystując perfidnie ich prawość i umiłowanie dobra ), iż bycie chłopkiem roztropkiem jest czymś wspaniałym oraz stanem duchowym jak najbardziej pożądanym…

 8. Ach, gdyby Polacy mieli mentalność typu zachodniego ( nie zeszmaconą marksizmem kulturowym ), to by się o wiele lżej żyło. A tak mamy wschodni mentalny syf i katolickie zidiocenie…

 9. Przedsiębiorcy są solą w oku ziemi, polskiej ziemi ( czytaj są znienawidzeni przez mentalnych niewolników ). Jakim prawem śmiał odnieść sukces!? Jak on mógł!?

 10. Nieszczęście ludzi zakażonych socjalizmem polega na przeświadczeniu, iż państwo im daje za darmo ( zdzierając z tych głupców gigantyczny haracz za swe marne w większości usługi ) i przy okazji gnębiące, przy aplauzie zdecydowanej większości, jednostki samodzielne…

  1. …będące poza jego mafijnym układem…

 11. Brak dekomunizacji tego katolickiego ( niestety ) kraju=brak normalnego życia.

 12. Demo(n)kracja się w Polsce nie sprawdziła, a bardzo jej zaszkodziła. Doprowadziła do powstania za pomocą wałków i przekrętów wielkich fortun różnych mrocznych indywiduów trzęsących tym krajem, często kosztem i tragediami osobistymi wielu porządnych ludzi. Ponadto wielkim nieszczęściem jest fakt, iż to pogrążone w katolickim letargu społeczeństwo jest przekonane, że to ono decyduje, owe masy biedoty. Byłoby to śmieszne, gdyby to nie było tak straszne w skutki.

 13. Ponadto owe masy zostały ogłupione umysłowo poprzez straszliwe obniżenie poziomu nauki, kultury i wychowania w porównaniu do stanu sprzed 1990. Jakby to była zaplanowana operacja skarlenia ducha.

 14. http://www.radiownet.pl/publikacje/polska-ekonomiczny-i-polityczny-trup Pieniądz oparty na długu pod każdym względem. niszczy ludzkość.

 15. Ten kraj dycha tylko dzięki “dobroci” wuja Hansa (przemysłowca i handlowca ) i Barucha (bankiera). Gdy im się to znudzi, to…będzie bardzo źle.

 16. Przywilej i zaszczyt poznania prawdy dotyczy nielicznych wybrańców Chrystusa, a reszta z własnej bądź nie woli gnije w okowach hańby i mroku kłamstw szatana.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: