W Rzymie zostanie dziś wybrany tzw. czarny papież. Tak zgodnie z tradycją nazywa się przełożonego Generalnego Towarzystwa Jezusowego, czyli zakonu księży jezuitów. Przełożony będzie trzydziestym następcą świętego Ignacego Loyoli, który założył zakon.

Wyboru dokona 212 uczestników trwającej od 2 października kongregacji generalnej. W ostatnich czterech dniach przeprowadzili oni we własnym gronie konsultacje – zwane “poszeptami” – w sprawie kandydatów i są gotowi do wyboru. Pierwszym, który dowie się o wyborze, będzie Franciszek – pierwszy w historii papież jezuita.”

http://m.onet.pl/wiadomosci/swiat,d9pwv2

 

My dodajmy, iż jezuici powstali aby stłamsić reformację.W samej wikipedii jak kawa na ławę mamy tekst wprost mówiący o celach Jezuitów:

 

“Jednak kontrreformacja związana jest najsilniej z założonym w 1534 przez św. Ignacego Loyolę (1491-1556) zakonem jezuitów, którego celem była czynna walka z protestantyzmem i odzyskanie dla katolicyzmu utraconych terenów, a także działalność misyjna.”

https://pl.wikipedia.org/wiki/Kontrreformacja

 

Jezuici nazywani sa także policją Kościoła Rzymu, tudzież siłami specjalnymi tego kościoła:

http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/zdjecia/422148,1,jezuici-koscielne-sily-specjalne.html

http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/784424,zolnierze-chrystusa-z-papiezem-jezuici-to-jeden-z-najbardziej-wplywowych-zakonow-w-kosciele,id,t.html

 

 

Zapewne to oni stanowią trzon Illuminati i prawdopodobnie są w każdej religii.