“Australia może stać się pierwszym krajem na świecie, który wszczepia ludziom mikrochipy. NBC News przewidywało, że wszyscy Amerykanie będą mieli mikrochipy w 2017 roku, ale wydaje się, że Australia może być szybsza. To może brzmieć jak science fiction, ale setki Australijczyków dążą do bycia superludźmi, którzy mogą odblokowywać drzwi, włączać światło i logować się do komputerów za pomocą machnięcia ręką.
chipowanieaustralia

źródło:  http://nt.interia.pl/raporty/raport-medycyna-przyszlosci/medycyna/news-w-australii-juz-chipuja-ludzi,nId,2288281#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome”

 

 

 

Teraz to już poleci. Jeśli w Australii już to jest, to w dobie tak progresywnej techniki u nas będzie za góra 2 lata. Rok 2017 będzie przełomowy we wszystkim. Rocznica fatimska, nowy prezydent USA obejmie rządy od roku 2017 no i rok żydowski 5777 oraz zapowiadane przez pope Francesco i królową Anglii jako ostatnie święta tzw Bożego Narodzenia w 2015.

 

” On też sprawia, że wszyscy, mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na swojej prawej ręce albo na swoim czole, (17) i że nikt nie może kupować ani sprzedawać, jeżeli nie ma znamienia, to jest imienia zwierzęcia lub liczby jego imienia. (18) Tu potrzebna jest mądrość. Kto ma rozum, niech obliczy liczbę zwierzęcia; jest to bowiem liczba człowieka. A liczba jego jest sześćset sześćdziesiąt sześć.’

Ap 13