Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Jan Wycliffe – Gwiazda poranna.

 

“JAN WYCLIFFE – GWIAZDA PORANNA jest dramatyczną biografią życia czternastowiecznego nauczyciela oraz kleryka, który jako pierwszy przetłumaczył Biblię na język angielski. Wycliffe wdał się w sam środek społeczno-religijno-politycznego konfliktu. Jako wykładowca na Oxfordzie i stał się obrońcą angielskiej narodowości, oraz orędownikiem biednych przeciwko niesprawiedliwości bogatych. Jan Wycliffe nauczał, że Bożego przebaczenia nie można kupić za odpusty. Głosił, że jedynym prawdziwym autorytetem jest Słowo Boże, które może być zrozumiane przez wszystkich tylko wtedy, gdy lud będzie mógł je czytać w swoim ojczystym języku. Film ukazuje problemy oraz heroiczne zmagania męża wiary, zwanego poranną gwiazdą reformacji.”

 

Updated: 9 października 2016 — 15:49

40 komentarzy

Add a Comment
 1. Znalazłem taką ciekawostkę na temat Pism Świętego. Wszystkie 66 ksiąg protestanckiej Biblii są ułożone w bardzo ścisłym porządku i przejawiają podobne cechy w każdym rzędzie.

  http://biblewheel.com/Intro/images/colorBW_500.jpg

  Okrąg zewnętrzny 22 księgi to:

  5 Ksiąg Tory kolor (ciemnofioletowy)
  12 Ksiąg Historii Starego Testamentu [z czego 3 księgi niewola babilońska] (ciemnoczerwony)
  5 Ksiąg Mądrości (ciemnofioletowy)

  Okrąg środkowy 22 księgi to:

  5 Ksiąg proroków większych (jasnofioletowy)
  12 Ksiąg proroków mniejszych (z czego 3 księgi okres niewoli babilońskiej) (jasnoczerwony)
  5 Ksiąg Historii Nowego Testamentu czyli Ewangelie i Dzieje Apostolskie (jasnofioletowy)

  Okrąg wewnętrzny 22 księgi to:

  22 Listy Nowego Testamentu do których zalicza się Apokalipsa, która ma formę listu. (niebieski)

  Księga Rodzaju znajduje się też pod literą Alef grecki odpowiednik Alfa, a Apokalipsa pod Tau greckie Omega.

  Całe Pismo Święte dzieli się na 7 grup.

  http://biblewheel.com/Intro/images/cw_500.jpg

  – Tora(5)
  – Historia Starego Testamentu(12)
  – Mądrość(5)
  – Więksi Prorocy(5)
  – Mniejsi Prorocy(12)
  – Historia Nowego Testamentu(5)
  – Listy (22)

  http://biblewheel.com/Intro/images/threecycles_sevendivisions.jpg

  Tutaj ST i jego symetria:

  http://biblewheel.com/Intro/images/OTSymmetry.jpg

  Dodatkowo Słowo (YHVH) JAHWE w antycznym piśmie (piktogramy) oznacza.

  Y – ręka H – patrz V – gwóźdź H – patrz

  Co w połączeniu: JAHWEH = “Spójrz na rękę, spójrz na gwóźdź”

  http://biblewheel.com/Book/HebrewTable.gif

  1. Jak to mówi pastor z mego zboru, “Pan Bóg jest Bogiem porządku”. Chwałą Panu!

 2. Alfabet hebrajski składa się z 22 liter. Na każdą literę przypadają więc 3 Księgi, lub jedna w każdym okręgu.

  Liczbą Ksiąg Starego Testamentu to 39.
  Liczbą Ksiąg Nowego Testamentu to 27.

  39 w systemie heksadecymalnym to 27

  Liczba 66 w geometrii jest heksagonem o boku 6.

  Heksagon jest rzutem na kartkę sześcianu. Miejsce Najświętsze gdzie pojawiał się nad Arką Bóg było sześcianem. Krzyż natomiast jest rozłożonym sześcianem.

  Wartość greckich słów Jezus Chrystus to 2368 = 4 x 4 x 4 x 37
  Czyli Sześcian x 37. Bóg objawiał się Izraelitom w sześcianie którym było Miejsce Najświętsze, potem objawił się w ciele jako Chrystus i umarł na krzyżu rozkładając ten sześcian, dlatego zasłona do Miejsca Najświętszego rozdarła się w chwili śmierci Chrystusa.

  Wszędzie tam gdzie chodzi o zbawienie człowieka pojawia się liczba 6.

  Arka Noego: “Długość arki niech wynosi trzysta łokci, szerokość jej pięćdziesiąt łokci, a wysokość jej trzydzieści łokci.”

  300 / 50 = 6
  30 / 50 = 0.6

  Arka Przymierza: “I zrobisz wieko ze szczerego złota dwa i pół łokcia długie, a półtora łokcia szerokie.”

  1.5 / 2.5 = 0.6

  Wartość greckich słów Jezus Chrystus: Jezus = 888, Chrystus = 1480
  888/1480 = 0.6

  Jeszcze taka ciekawostka tytuł Boży z Rodzaju(2:4) JAHWE ELOHIM – 112(יהוה אלהים) jest już za to heptagonem o boku 7. Hepta z gr. siedem.

  1. Ciekawa jest też korelacja greckiego Logos(Logos) z wartością całego wersetu Księgi Rodzaju 1:1.

   Wartość liczbowa hebrajskiego wersetu z Księgi Rodzaju: „Na początku stworzył Bóg niebo i ziemię.” „בראשית ברא אלהים את השמים ואת הארץ” równa jest 2701 co po rozłożeniu na czynniki pierwsze daje 37 x 73, dodatkowo kiedy 2701 odwrócimy cyframi i zsumujemy obie liczby to otrzymamy: 2701 + 1072 = 3773

   37 jest 12 liczbą pierwszą, a 73 jest 21 liczbą pierwszą. Mamy więc, podwójny lustrzany obraz. 12 – 37 x 73 – 21

   Wartość słowa „Logos” jest równa 373 a więc również jest lustrzana w ten sam sposób i odnosi się do tego samego aktu stworzenia co w Księdze Rodzaju. Wszystko co zostało stworzone zaistniało wyłącznie dzięki Bożemu Słowu – Logosowi (Myśli, Rozumowi).

   „Wszystko przez nie powstało, a bez niego nic nie powstało, co powstało.” Jana 1:3

   Więcej: https://logos373slowo.wordpress.com/2016/10/06/ewangelia-jana-11-i-liczba-2-718281828/

   1. Hebrajskie słowo “mądrość” חָכְמָה (chokmah) składa się.

    חָ – cheth – 8
    כְ – kaph – 20
    מָ – mem – 40
    ה – heth – 5

    Po zsumowaniu mamy wartość 73

    Teraz weźmiemy pozycje w alfabecie hebrajskim na których znajdują się owe litery.

    חָ – cheth – 8
    כְ – kaph – 11
    מָ – mem – 13
    ה – heth – 5

    Po zsumowaniu pozycji mamy wartość 37

    Słowo mądrość zostało tak przez Boga umiejscowione, aby korelowało z aktem stworzenia. 37×73

    http://biblehub.com/hebrew/2452.htm

    1. Cupak masz mądre często przemyslenia i cenię Cie za kulture wypowiedzi ponadprzeciętna, ale wg mnie przy tego typu wpisach popełniasz błąd komunikacyjny, choć ten wpis jest w miare czytelny.
     Otóż wg mojej oceny powinieneś przy tego typu komentarzach napisac o co Ci chodzi. Tutaj jesli to dobrze rozumiem, chcesz wykazać logikę i porządek Boga, brak bezcelowości, uporządkowanie.

    2. przy okazji Cupak,
     Osobiście jestem przekonany, że numerologia i astrologia działa w życiu człowieka. Wg mnie Bóg stworzył te mechanizmy, ale my mamy zdawac się na niego a nie na gwiazdy, więc moje pytanie do Ciebie:
     czy sataniści korzystają z tych praw, mechanizmów do swych celów? Przecież upadli nie mogli stworzyć praw kosmosu poza Bogiem.Wg mnie jest to element wspólny Boga i Szatana. Bóg i zły posługują się mechanizmami płynacymi z liczb, ale wiem że człowiekowi Bożemu na nic się to nie przyda, gdyz ma być propwadzony przez DS. Natomiast szatanistom może się to przydac do swych celów.
     11 września było WTC. w numerologii jest to liczba tzw mistrzowska.
     Zresztą sam wrzesień jest często wykorzystywany przez siły zła. Jest na to wiele dowodów.

     1. Gdy słyszę numerologia i astrologia to sie wycofuję 🙂 Niestety ale dla mnie są to szatańskie wymysły. Żaden układ gwiazd cyferki z tym związane itp. nie mogą definiować i z góry określać człowieka czy to pod względem charakteru czy też tego co jest jak to mówią ludzie “mu pisane”. Nie wiem czy zamysłem Boga było to byśmy poświęcali swój bezcenny i ograniczony ramami czasu żywot na poszukiwania jakichs matematycznych prawidłowości obawiam się iż może być zupełnie odwrotnie i to szatan maczał w tym paluchy stąd mamy teraz na każdym kroku horoskopy, zodiaki cyferki i tarociki.

      1. może NNieromuzmiem się wypowie. Ona to zna bo kiedyś sie inetersowała.

       1. Tak pewnie byłoby najlepiej ale mnie nic nie przekona i nic ani nikt nie zachęci bym zainteresował się czy to numerologią czy też astrologią. Wiem i czuję swoje i tyle w zupełności mi wystarczy. Może to jest owoc działania Ducha Świętego ale ostatnio jakbym nosem potrafil wyczuć to co mi nie pasuje i od razu się wycofuję nie brnąc dalej w temat. Strasznie jestem też teraz uczulony na kłamstwo niesamowicie wręcz mnie drażni ono. Ostatnio dziecko powiedziało mi prawdę w pewnej kwestii w której matka kazała jej kłamać. Gdy spytałem mamusię o to czy to prawda to ta mało co sie ze wstydu nie spaliła i zaczęła się wić dosłownie jak wąż wmawiając że dzieciak zmyśla 🙂 Jestem dumny z dzieciaka bo wpajam jej to by nigdy w żadnej sytuacji nie kłamała a zawsze mówiła prawdę.

        1. Broń Boże nikogo nie namawiam do zainteresowania, ale okultyści maja swoje ulubione dni:

         http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/03/siwy-dym-trzynastego.html

         1. Tak oni potrafią z tego zrobić doskonały użytek wszystko dopasowując i podpinając pod to swoje chore rytualy które ogół świata odbiera czy to jako nieszczęśliwe wypadki czy też zamachy terrorystyczne itp. To wszystko jeszcze bardziej utwierdza mnie w tym iż jest to wymysł szatana a jego jego ziemski fanklub stara sie mu tym przypodobać. Czy ci głupcy nie wiedzą iż skazani są na porażkę a ich mistrz nie liczy się z nimi w zupełności i w ostatecznym rozrachunku potraktuje ich niczym człowiek pluskwę- rozdeptując ją.

       2. Córeczka mi skasowała taki dłuuugi komentarz 🙁
        Moja teoria jest taka, że Bóg stworzył planety i nadał im znaczenie w życiu człowieka oraz matematykę (nie taką matematykę o jakiej myślimy, chodzi raczej o porządek czyli brak chaosu opisany liczbami), ale ludzie dzięki szatanowi rozgryźli sporo i zaczęli używać tego aby z Bogiem się zrównać (pycha).
        Zakładam, że Bóg używa cyfr w swoich celach. (Popatrz jak Bóg każe uczynić Przybytek swój albo różne miejsca w Piśmie dokładnie opisujące liczbę dni, lat, miary, wagę, nawet Objawienie używa sporo liczb). Widać tutaj porządek matematyczny.
        Człowiek jest zapisem genów, wiadomo, że jest stworzony w sposób złożony tzn. wpływ na całość maja geny (DNA-sekwencje matematyczne gdyby uprościć to geny rodziców 50/50), wychowanie, środowisko.
        Wierzę w kosmos i planety i myślę, bazując na moich doświadczeniach astrologicznych (obrzydliwość i pycha), że planety również mają wpływ na ludzi. Tak samo jak geny mają wpływ a wcale nie uważam iż Pan Bóg chciał aby ludzie majstrowali w genomie tak uważam, że planety mają wpływ ale nie było wolą Boga aby ludzie poznali tę zależność. Myślę, że demony odkryły te powiązania i po prostu dostarczyły wiedzy okultystom, którzy latami przekazują tę wiedzę następnym pokoleniom (tak i ja zostałam wtajemniczona).

        1. dziękuję, więc mamy podobne spojrzenie.

       3. Okultyzm to taka wieża Babel. Ludzie wpadli w pychę i budowali aż do nieba, tutaj chodzi o to samo. Ludzie latają w kosmos, tworzą ludzi z trojga rodziców. Wtedy Bóg pomieszał języki, teraz osobiście przyjdzie kiedy miarka się przebierze.

        1. świetne porównanie.
         Sam byłem w to uwikłany i wiem, że astrologia działa. Na podstawie kogos dnia urodzenia wiedziałem o nim wiecej niż oni sami o sobie..
         Spaliłem książki itp na ok 1500zl.

       4. Coś w tym musi być, bo pamiętam jak to się paru rzeczy o sobie w drodze chyba do Ustronia od Ciebie Piotrze dowiedziałem, a jedyne, co podałem, to mój znak zodiaku…

      2. Liczby w PŚ nie są numerologią taką z jaką nam się ona kojarzy tylko potwierdzeniem przekazu ustnego.

       Liczba eulera czy liczba pi ukryta w PŚ to przekaz od Boga autoryzujący Słowo Boże. Nie możliwe aby szatan maczał w tym palce, bo znaczyłoby ingerencje w PŚ.

       1. Zgadzam się z Cupakiem. Numerologia ma na celu ośmieszenie prawdziwej numerologii porządku. Nadawanie mistycznego znaczenia cyfrom przez satanistów jest podróbką prawdziwej matematyki Boga.

       2. Tak wszystko zgrzebnie i pięknie ale wystarczy zmienić tylko jeden czynnik w tym co napisałaś tj loty w kosmos. A co gdy to tylko ściema? CZy człowiek faktycznie lata w kosmos czy też rozbija sie o sklepienie?Widzieliście zdjęcia z kosmosu jak pięknie widac naszą planetę itp a zastanawiał się ktoś gdzie są te tysiące satelit krążących wokół niej? Nie ma 🙂 Podobnie porównanie globu i kontynentów na przestrzeni lat wychodzi na to że Ameryka Płn mocno się skurczyła 😉

       3. To może być ściema, nie neguję. Jednak to nie przeczy astrologii, astronomia i astrologia to zupełnie dwie różne rzeczy. Pisząc o lotach w kosmos miałam na myśli pychę taką samą jak w okultyźmie czy manipulacji genami.
        “Ważną różnicą jest również to, że o ile w astrologii ekliptyka została podzielona na 12 równych części zodiakalnych, o tyle w astronomii sferycznej ekliptyka nierówno przecina 13 (z Wężownikiem) gwiazdozbiorów zodiakalnych.”

       4. Sławku ogrom wszechświata da się wykazać rzetelnymi dowodami.

        Za pomocą tranzytu i paralaksy Wenus na tle Słońca możliwe było określenie odległości i wielkości Wenus i Słońca.

        https://pl.wikipedia.org/wiki/Tranzyt_Wenus#Znaczenie_historyczne

        Tarcza Wenus widziana z Australii jest wyżej, od tej widzianej z równika. Różnica wysokości jest bardzo mała, ale jest. Im jest mniejsza tym odległość większa.

        Dzięki pomiarowi odległości między równikiem a Australią można wyznaczyć odległość między Ziemią, a Wenus a Słońcem.

        Stosując tą samą zasadę możliwe jest obliczanie odległości do gwiazd, każda gwiazda czy galaktyka zmienia lekko swoje położenie na Niebie w zależności od położenia Ziemi. Maksymalne wychylenia Ziemi to ok 150 milionów kilometrów na osi Ziemia-Słońce-Ziemia.

        Wiele osób obala lekką ręką dowody na ogrom wszechświata bez zbadania tego co wiele ludzi badało całe życie. Dlaczego Bóg nie miałby stworzyć ogromnego kosmosu przez który objawia się Jego nieskończona potęga. Co więcej jako ludzie jesteśmy dokładnie takiego rozmiaru, abyśmy mogli badać atomy jak i gwiazdy. Odległości między atomami są w skali są takie same jak odległości między planetami w układzie słonecznym czy gwiazdami w galaktykach.

        To że ewolucjoniści wykorzystują kosmos czyli makro świat jako punkt ataku na Boga to nic dziwnego, oprócz tego atak jest również na mikro świat. Ciągle szukają cząsteczki Boga bo chcą obalić Jego istnienie. Szukają coraz to mniejszych cząstek, a w końcu odkryją że tam nic nie ma oprócz samej energii, która tworzy wszystko zgodnie z Bożymi prawami i zasadami, ale oni nie chcą tego przyjąć więc będą szukać bez sensu dalej, tak samo jak wpatrują się biliardy kilometrów w kosmos w szukaniu odpowiedzi, którą mają przed oczami w postaci Słowa Bożego.

        Bo niewidzialna jego istota, to jest wiekuista jego moc i bóstwo, mogą być od stworzenia świata oglądane w dziełach i poznane umysłem, tak iż nic nie mają na swoją obronę, dlatego że poznawszy Boga, nie uwielbili go jako Boga i nie złożyli mu dziękczynienia, lecz znikczemnieli w myślach swoich, a ich nierozumne serce pogrążyło się w ciemności.

        pozdrawiam

     2. Dokładnie można powiedzieć że korzystali z Pisma Świętego i jego symboliki.

      Dom zaś był pełen mężczyzn i kobiet. Byli tam wszyscy książęta filistyńscy, na dachu zaś było około trzech tysięcy mężczyzn i kobiet przyglądających się wyśmiewaniu Samsona.

      https://logos373slowo.files.wordpress.com/2016/09/wtc1.jpg

      Samson został sprzedany za 1100 srebrników od każdego z książąt filistyńskich.

      Samson zawalił dwa słupy, dwie potężne kolumny które wspierały świątynie. W wyniku czego około 3000 osób które były dachu, które te słupy wspierały poniosło śmierć. W zamach na WTC zginęło ok 3000 osób.

      Samson był zapowiedzią Mesjasza, natomiast szatan kradnie tą symbolikę do swoich celów, aby wprowadzić ludzi w błąd.

      Jeżeli chodzi o gematrie to w jakimś celu Bóg zamieścił te liczby za literami, a w Apokalipsie nawet mówi, że mamy obliczyć liczbę zwierzęcia.

      Tu potrzebna jest mądrość. Kto ma rozum, niech obliczy liczbę zwierzęcia; jest to bowiem liczba człowieka. A liczba jego jest sześćset sześćdziesiąt sześć.

      Jeszcze taka ciekawostka w okresie 1260 dni (3.5 roku – 42 miesiące) zawarta jest liczba 666. Według biblijnej symboliki 3.5 roku to okres panowania posągu Bestii. Połączenie się władzy religijnej z państwową.

      Jezabela (symbol nierządnicy władza religijna) zmusiła króla Achaba (symbol bestii władzy państwowej) do nakazania czczenia Baala całemu narodowi.
      Na ten czas przez 3.5 roku panowała susza w Izraelu.

      3.5 roku to 1260 dni liczba dzielników 1260 to 36, a 36 to (666)

      3.5 roku to 42 miesiące.

      W systemie dwunastkowym 42 to 36, a 36 to (666)

      Kiedy ułożymy 6 kartek formatu A4 w odpowiedni sposób jak na rysunku to ich szerokość wyniesie 1260, a przestrzeń w środku 666.

      http://www.whatabeginning.com/A4/Origami/Rev1260.gif

      Format A4 ma wymiary 210×297 i jest oparty na zasadzie podziału na pół, który gwarantuje stosunek 1:(2^0.5) czyli 1 do pierwiastka z 2.

      Myślę że to tylko potwierdza czym będzie posąg Bestii i jego liczba 666.

      1. Masz na myśli ołtarz szatana?

       1. Nie chodzi mi o unie państwa i religii, która będzie zmuszać ludzi do czczenia ich bóstwa, którym będzie szatan. Tak jak jest to w Apokalipsie.

      2. Pismo Święte jest pełne matematycznych ciekawostek.

       Rzekł im Jezus: Przynieście kilka ryb, które teraz złowiliście. Poszedł Szymon Piotr i wyciągnął sieć na ląd, pełną wielkich ryb, których było sto pięćdziesiąt trzy; a chociaż ich tyle było, nie podarła się sieć.

       153 jest liczbą bardzo specyficzną bo jest najmniejszą liczbą którą można przedstawić jako suma sześcianów swoich cyfr.

       (1*1*1) + (5*5*5) + (3*3*3) = 153

       Jest równa sumie 5 kolejnym argumentom silni: 1! + 2! + 3! + 4! + 5! = 153

       Jest też równa sumie pierwszych 17 liczb naturalnych.

       1+2+3+4+5+6+7+8+9+10+11+12+13+14+15+16+17 = 153

       17 jest 7 liczbą pierwszą.

       Greckie słowo sieć(τὸ δίκτυον) użyte w tym wersecie ma wartość 8 x 153

 3. Jeszcze rozwinę kwestię dotyczącą kanonu Biblijnego i tego dlaczego akurat mamy tyle ksiąg i musi być tyle.

  Liczbą Ksiąg Starego Testamentu to 39.
  Liczbą Ksiąg Nowego Testamentu to 27.

  Dlaczego 39 w systemie heksadecymalnym to 27 ?

  System heksadecymalny ma jako podstawę liczbę 16.

  Dzieląc greckie Chrystus(1480) przez Jezus(888) otrzymujemy 1.6(6) czyli 1.(6) czyli 1.6 wzrokowo 16

  Potwierdza to, że Chrystusem czyli Mesjaszem zapowiedzianym w Starym Testamencie (39 ksiąg) jest Jezus, który został objawiony przez (27 ksiąg) Nowy Testament.

  http://pl.numberempire.com/39

  1.6(6) jest też wynikiem dzielenia 5/3 czyli dwóch kolejnych wyrazów ciągu Fibonacciego podpisu Bożego.

  1. Ok powiem szczerze NIC z tego nie kumam dosłownie NIC zero! Jeśli Bóg jest matematykiem to nie mamy o czym rozmawiać. O ile ciąg Fibo jeszcze potrafię zrozumieć bo sam go używałem do zupełnie innych celów tj.spekulacja na parach walutowych to cała reszta jest dla mnie zupełnie niezrozumiała

   1. Bóg jest Bogiem porządku! Jakież to ciekawe!
    A te wszystkie matematyczne rzeczy też są dla mnie nie zawsze zrozumiałe…
    ale i tak piękne… Bóg musi mieć naprawdę do tej matematyki głowę! (no cóż, w końcu stworzył świat, to matematyka pewnie też była mu potrzebna 🙂 )

    1. Sławku napisz dokładnie czego nie rozumiesz to jeżeli chcesz to postaram Ci się wyjaśnić. Mnie to zainteresowało bo to nie wnosi nic nowego, wręcz przeciwnie to potwierdza wyłącznie przekaz Słowa Bożego.

     Mam jeszcze jedną ciekawostkę. Jak wiemy w PŚ często pojawia się liczba 12.

     12 liczbą ciągu Fibonacciego jest 144 (12 000 po 12 pokoleń Izraela = 144 x 10000)

     12 liczbą pierwszą jest 37, które przewija jest ściśle związana z Chrystusem.

     Każda litera w greckim i hebrajskim alfabecie ma wartość również liczbową. Kiedy je zamienimy na liczby możemy je zsumować.

     https://logos373slowo.files.wordpress.com/2016/10/greek.gif

     Jezus ιησους = 888
     Chrystus χριστος = 1480

     Razem mamy 2368, ta liczba ma następujące czynniki pierwsze.

     2368 = 2x2x2x2x2x2x37

     2 jest symbolem dwóch połączonych punktów czyli odcinka.
     2×2 czyli 4 jest symbolem kwadratu, mamy 3 takie grupy.
     Więc mamy 4x4x4 co jest odwiecznym symbolem sześcianu czyli kwadratu w trzech wymiarach.

     Sześcian narysowany na płaszczyźnie to heksagon.
     Mamy podpowiedź że chodzi o heksagon o boku równym 4.

     Liczbę 37 można wyrazić geometrycznie poprzez heksagon właśnie o boku 4.

     https://logos373slowo.files.wordpress.com/2016/10/hexa37.jpg

     Cały heksagon składa się z 37 kulek.
     Ma 3 przekątne po 7 kuleczek długości każda.
     Kiedy odejmiemy przekątną czyli 7 kuleczek zostanie nam 30.

     Wewnętrzny mały heksagon zbudowany w wyniku przecięcia 3 przekątnych ma wartość 7 kulek, cała reszta ma wtedy wartość 30.

     Greckie Słowo Chrystus(χριστος) ma 7 liter.
     Kiedy weźmiemy tylko dwie przekątne w kształcie litery Chi(χ) ilość kuleczek będzie wtedy równa 13.
     Greckie Jezus Chrystus ma właśnie 13 liter.

     Bóg zamieszkał w ciele, tak samo jak mieszkał w Miejscu Najświętszym w świątyni kamiennej czy namiocie pośród swojego ludu na pustyni.

     Nowe Jeruzalem też będzie mieć kształt sześcianu.

     1. Wstyd się przyznać ale poza ciągiem Fibo, który używałem do gry na giełdzie i się sprawdzał 🙂 to reszty zupełnie nie ogarniam. Jestem matematycznym ignorantem i nie będę kłamał w tym zakresie.

      1. Niektórych takimi Pan już stworzył. Niektórzy są w tej domenie po prostu upośledzeni – ja zdałem matę na 2 w ogólniaku tylko dzięki przychylności nauczycielki, która chyba nigdy nie wykryła, że nigdy do końca się nawet tabliczki mnożenia nie nauczyłem 😀 A żyję i mam się nienajgorzej 😀

       1. Ja w ogólniaku miałem też ledwo 2 z matematyki.

        Dopiero dzięki programowaniu, którym zainteresowałem się przez przypadek na nowo odkryłem matematykę i logiczność jaka z tego płynie jest odzwierciedleniem mądrości Stwórcy.

        Szkoła obrzydziła mi wiele rzeczy bo jest dziełem szatana do prania mózgów, aby były karane za samodzielne myślenie. Każdy jest inny, a szkoła niszczy tą różnorodność. Dopiero po oderwaniu się od tego tworu mogłem samodzielnie odkryć wszystko na nowo idąc torem myślenia jaki dał mi Stwórca, a nie takim jaki chce system szatański.

 4. Z innej beczki…
  Widzieliście “znak” na niebie w Jeruzalemie?
  Co o tym myślicie?
  Jeśli było to przepraszam…

 5. Teraźniejszy człowiek zachodu ma takie twarde zasady/przekonania moralne jak kisiel tzn. jest miałki, bez wyrazu, taki rozmemłany… Spora w tym “zasługa” diabelskiego postmodernizmu i innych lewackich ścieków umysłowych typu marksizm kulturowy itp. Dla topornych pod względem duchowo-mentalno-moralnym mahometan ( miecz/taran antyChrystusa ) jesteśmy śmiechem, a nie przeciwnikiem…

 6. Teraźniejszy człowiek zachodu ma takie twarde zasady/przekonania moralne jak kisiel tzn. jest miałki, bez wyrazu, taki rozmemłany… Spora w tym “zasługa” diabelskiego postmodernizmu i innych lewackich ścieków umysłowych typu marksizm kulturowy itp. Dla morderczo topornych pod względem duchowo-mentalno-moralnym mahometan ( miecz/taran antyChrystusa ) jesteśmy śmiechem, a nie przeciwnikiem…

   1. http://creativitymovement.net/creator_library/polish/ner-6.html Podział na nordyckich nadludzi ( wysocy, jasnoocy i jasnowłosy ) i resztę podludzkiej hołoty ( nic nie warte kundle )… Taki prymitywny kult witalności/żywotności i siły.

    1. W dzisiejszych czasach trudno jest odsiać ziarno od plew, zwłaszcza gdy zły i jego poplecznicy co rusz nam przeszkadzają w tej pracy.

 7. Piotr, czyli kamień, nie skała

  Wszyscy mężowie Boży byli dręczeni, prześladowani i zabijani przez KK który paradoksalnie jest dziś uważany za twór “sukcesji apostolskiej” a nie za bezlitosnego kata wysłanników Boga broniących Słowa Bożego.
  Jak wielkie jest zwiedzenie antychrysta, że ludzie tego nie widzą mając to przed swoimi oczami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: