Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Jaką religię wyznają ministrowie-prezydenci landów, prezydent i kanclerz Niemiec

Preferencje religijne z  Niemiec – jaką religię wyznają  ministrowie-prezydenci landów, prezydent i kanclerz Niemiec.

wyznawcyreligiNiemcy

 

Dla osoby religijnej bez względu na denominacje, będzie to pole do waśni i kłótni, ale sytuacja jest identyczna jak w Polsce z tzw prawicą i lewicą. Nie ma różnicy czy rządzą katolicy czy protestanci. Obie religie są za przyjmowaniem islamistów. Obie posłusznie wykonują polecenia biblijnej nierządnicy – Watykanu.

Podobnie z tematem wokół aborcyjnym. Obie strony na górze zarządzane są przez te samą grupę. Tylko ciemny tłum daje się nabrać na ten spektakl.

 

Updated: 9 października 2016 — 11:14

19 komentarzy

Add a Comment
 1. Racja i tylko racja.

 2. Zgodzę się, że obie religie są za przyjmowaniem islamistów. Zwróćcie jednak uwagę, moi mili, że przywódcy katolickich właśnie landów zgłaszały protesty rządowi federalnemu przeciwko najazdowi islamistów. Bezskutecznie.

  Złość mnie ogarnia, gdy czytam o wyrokach sądowych względem chrzescijan, nakazujących odbycie szkolenia z islamu u imama oraz udowodnienie tego certyfikatem u władz. Złość mnie ogarnia, kiedy czytam o złamaniu zasady równości wobec prawa bo ,,religia im tak nakazuje”. Złość mnie ogarnia, gdy czytam o kolejnych napadach i gwałtach przy braku reakcji albo oklaskach służb państwowych. I wcale nie pomaga świadomość, że pierwsi do boju ,,w obronę” mogą ruszyć członkowie ruchow faszyzujących. Zło będzie walczyć złymi metodami ze złem.

  Wszystko jednak musi się wydarzyć, proroctwa muszą wypełnić, grzech dojrzeć. Ojciec niebieski mówił o tym od początku, Jezus też o tym mówił.

 3. Wiadomość dla Gosi i Marcina, w sprawie chorego dziecka :
  http://martabrzoza.pl/choroby/jak-wyleczyc-grype-zoladkowa/

  Z Panem Bogiem kochani

 4. Był czas na monopol na ropę i gaz w rękach prywatnych rodzin, które drżały przed możliwym ujawnieniem patentów urządzeń czystej lub bezpłatnej energii (skupując te patenty i eliminując wiedzę o nich).
  Przypuszczalnie nadchodzi kolejna nowa globalna epoka monopolu. Na źródła wody pitnej:
  http://ram.neon24.pl/post/134231,to-juz-koniec-wykupuja-wszystka-wode-swiata

  1. to trwa już od dłuższego czasu, banki skupują wodę pitną w jeziorach i źródłach, czekamy na krach finansowy i ucisk ekonomiczny, wszyscy się szykują do tłumienia ruchów społecznych. Proponuję by w miarę możliwości zainstalować beczki na deszczówkę i wykorzystać do tego istniejący system rynien na własnym dachu. Prosty filtr piaskowo-węglowy i będzie grało.

   1. To prawda Łukaszu, właśnie dlatego podałem ten link, ponieważ jakiś czas temu czytałem o farmerze z usa ukaranym przez Sąd za zbieranie deszczówki.

    1. a podobno żyjemy w wolnym kraju…

     1. Pozwolisz Karolu że odpowiem w formie żartu. Cytat “jak się nie ma co się pragnie, to się kradnie co popadnie (pan T)” – tak wygląda współczesna wolność tego świata. Świata w którym przykazania Boże są archaizmem dla ludzi którzy myślą o sobie że są dobrzy i że to im wystarczy. My jednak jesteśmy Chrystusowcami. Jesteśmy własnością jedynego zbawiciela (którego nie ma żadna inna religia), i wszystko co posiadamy dzierżawimy od Pana Boga Ojca. Zarówno ciało jak i dobra materialne. Ciała są Świątynią Pana Jezusa a kosztowności są jego własnością, z których my chwilowo korzystamy tu na ziemi.

      1. skrót: pan T, miał oznaczać “pan teoretyczny”, dla wyjaśnienia możliwych domysłów o konkretnej osobie lub postaci.

 5. Merkel powinna ponieść konsekwencje za islamizację europy. Dlaczego nikt nie powstrzyma tej chorej kobiety? W dodatku popchnęła Tuska na stołek i dyryguje nim jak chce. Tak naprawdę ona rządzi całą unią.

  1. Ona jest tylko marionetką, nikim więcej, myślisz że prawdziwa “szycha” by się ujawniła?

   Choć i tak każda z tych szych to zwykła pchła, wobec króla królów i pana panów..Pana Jezusa Chrystusa.

   1. wobec Króla Królów i Pana Panów…
    …który może zrobić o wiele więcej niż takie istoty, którym władza zasłoniła oczy i którym przez nią “sodówka” uderzyła do głowy!
    🙂

   2. A czy na przykład Putin (również szycha) się nie ujawnił? Rządzi Rosją jak sobie chce, zajął Krym, napadł na Ukrainę, robi naloty w Syrii, ma krew niewinnych ludzi na rękach i kto mu co zrobi? Cały świat się z nim liczy, wszyscy się go boją. Tak samo Frau Merkel wie, że jej wszystko wolno, więc dlaczego miałaby być, tylko marionetką?

    Na ich nieszczęście Bóg ich, kiedyś wszystkich osądzi…

 6. Katolicyzm. Dlaczego najprędzej trzeba z niego wyjść?
  https://youtu.be/sEithdb6AGY

  1. Dzięki za link, rewelacyjny materiał. Wiele materiałów dokumentalnych jest im starszych tym lepszych i bardziej wiarygodnych.

 7. Różne diesle zarzucają chrześcijaństwu, iż wykastrowało Europę z ducha walki… Gdy tym czasem jest to wina synagogi szatana ( różnej maści talmudczyków ) i odstępczych kultów babilońskich typu krk, marksizm kulturowy, gender, ekologizm itp. itd.

 8. Niestety jesteśmy właściwie niemiecką kolonią tzn. jak się obsunie germańska gospodarka to będzie po nas, gdyż jesteśmy od nich tak bardzo uzależnieni…

 9. Czasem mam takie wrażenie, iż Polacy skażeni rzymskimi wyziewami, zarówno w kraju jak i na emigracji, zasługują na swój parszywy los, gdyż się na niego bez większego szemrania godzą…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: