Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Okultystyczny znak na domu zakonnic w Międzyrzeczu Podlaskim.

Tak, jak w filmach, reklamach, ofertach finansowych przemyca się znaki szatańskie, tak na domu, w którym mieszkają zakonnice umieszczony jest symbol okultystyczny Horusa.

zakonnicemiedzyrzecz

 

Oto ich strona:

http://www.providentia.pl/zzycia_placowki.html

a na niej oko Horusa i napis opatrzność Boża.

Wszechwidzące oko Lucyfera jest kontrolą ale bożą, boga tego świata. Za takimi symbolami zawsze idzie energia. Jest wielce prawdopodobne, że  z tego domu wychodzi wiele zła.

 

Dziękuję Kasi za informacje.

 

 

 

 

 

Updated: 6 października 2016 — 11:39

39 komentarzy

Add a Comment
 1. No wszystko się zgadza,promują swojego boga i opatrzność jego.

 2. Wszyscy oni myślą, że jakąś wiedze pojęli, a prawda jest taka, ze ta wiedza to popłuczyny i śmieci wyrzygane przez złego. Mam juz tego dosyć i smiac mi sie z nich chce.

  1. Nie chodzi mi teraz o zwiedzionych katolików, ale o tych ” wtajemniczonych” ale ze w co? Buahaha w cos czego nie ma.

   1. Nie na darmo Pan Jezus powiedział:
    ” Wy chwalicie, co nie wiecie; a my chwalimy, co wiemy;”

  2. Mi się śmiać nigdy nie chciało z tego,że miliony ludzi są zwodzone,idą na zatracenie.
   Zawsze płakałam nad losem ludzi uwikłanych w religie.To jest smutne i serce pęka na samą myśl ,że tak mnóstwo ludzi nie zna prawdziwego Boga.

   1. Lena. Racja oni są zwiedzeni, ale świadomie wywiesić oko lucka nad drzwiami to już jest inna kwestia xD p.s Już widzę co się dopiero w kręgach, w podziemiu satanistycznym wyrabia…..o zgrozo.

 3. Jak ktoś nie dostał daru poznania od Boga to nie jest w stanie pojąć prawdy ewangelicznej. Przypomina wtedy bardziej dwunożne zwierzątko miast człowieka. Nic go w ten czas nie hamuje w kwestii czynienia zła.

 4. Lepiej nawet nie myśleć, co dzieje się za drzwiami tego domu. Kościół babiloński to bezwstydna wszetecznica, która sama się tak obnaża, sama jednocześnie zmuszając mężczyzn do noszenia sukni, a kobiet do takich ubrań, że jak tańczą, to filmik staje się viralem.

 5. Nawet grilla maja w ten sam deseń…

 6. Ten znak jest bardzo popularny – w kościołach, katedrach, domach rekolekcyjnych, obrazach od dawna (m.in w Ostrej Bramie w Wilnie i wielu , wielu innych).

 7. Wielką tragedią jest to, iż wielu ludzi dostrzega tylko to co widać okiem, a nie dostrzega tego co nie jest materialne tzn. oddziaływań złych bytów duchowych.

 8. Nie za bardzo rozumiem po co komu ta informacja bo niby czego można się spodziewac po zakonnicach? Pewnie wiele z nich ma szczere serca ale duchowe oczy zasłonęte wierząc np w Marię itp. Napiszcie lepiej jak Bóg działa w Waszym życiu i dzielcie się świadectwami jak w cudowny sposób odpowiada na modlitwy bo to na pewno niejednego zachęci do pogłębienia relacji ze Zbawcą i do zmiany swojego życia.
  Pozdrawiam.

  1. Margolica, rozumiem, że nie zapoznałaś się z charakterem tego bloga. Nie piszemy tu jak co niektóre zbory zielonoświątkowe tylko o znakach, cudach, świadcetwach, ale uświadamiamy gdzie jest zło, o sieci powiązań, ostrzegamy.. Ludzie tutaj mają różne poznanie i to foto jest świadectwem na to, że owe zakonnice chcąc niechcąc reklamują boga tego świata.
   A propos:

   http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/zakonnica-torturowala-dzieci-gwalty-w-sierocincu/rdy67kn?utm_source=Interakcja&utm_medium=Share&utm_campaign=BigShare

   a tutaj skardzione dzieci Hiszpani jak szajka zakonnic spzredwala dzieci mowiac ich matkom ze zmarly:

   http://detektywprawdy.pl/2014/03/29/skradzione-dzieci-hiszpanii/

   Jeśli szukasz tylko uniesien wynikających z swiadectw to wejdz po lewej stroinie w zakladjke swiadectwa.

   1. Dziękuję za odpowiedź. Chyba się nie zrozumieliśmy. Charakter bloga – owszem-poznałam.
    Codziennie docierają do nas setki informacji o przeróżnych tragediach i te tutaj na prawdę nie robią róznicy bo ten świat jest pełen zła i grzechu. Jedno, co widzę to to, że ludzie potrzebują nadziei i rozwiązania swoich problemów, z którymi sobie nie radzą- oni po prostu potrzebują Jezusa ale o tym nie wiedzą. Potrzebują wiedziec, że jest Ktoś, kto ma rozwiązanie i wyjście z najbardziej beznadziejnej sytuacji. Oni nie potrzebują teologii a tymbardziej religii i informacji o kolejnej zwiedzionej frakcji. Teraz jest czas aby przylgnąć do Pana bo wkrótce się okaże, kto tak na prawdę do Niego należy. Uniesień nie potrzebuję, mam ich sporo kiedy widzę jak mój Bóg odpowiada na moje modlitwy i rozwiązuje sprawy w sposób o jakim nawet nie śniłam.
    Niemniej pozdrawiam.

 9. Muszę trochę poprawić to jest w Międzyrzecu Podlaskim. Tak te nazwy są podobne bo w woj. Lubuskim też jest tylko że Międzyrzecz. Ale jak Admin wspomniał za tym idzie energia. Długo nie trzeba czekać aby się przekonać gdyż niektóre siostry z tego “domku” uczą w tym mieście religii w szkołach. Wczoraj mój brat wygadal się na religii co mówię w domu na temat Biblii i ta rzekomo siostra powiedziała mu ze trzeba mieć studia teologiczne a ja takowych nie mam i że szatan tez zna dobrze PŚ. I jak chce to ona może mi “pomóc”. Wyszło że wg niej jestem szatanistka.

  1. W szkołach często uczą ludzie, którzy nie wiedzieli co mają począć ze sobą w życiu. Uczą, a raczej óczą często nieprzydatnych bzdur w tych czasach. Góruje papierowa teoria, nad krwistą praktyką. Często są zatrudniani dzięki protekcji i koneksjom. I jaki to stanowi przykład dla młodych ludzi? Ujemny, bardzo ujemny. I oni ( sługi szatana ) mówią o tym system oświaty i wychowania. Koń by się uśmiał, gdyby to było zabawne, a nie jest.

   1. Nie jest, ale ”krwista praktyka” mnie rozbawiła 😀

   2. Tylko wyciągając z jej wypowiedzi wnioski skoro ona zna tak PŚ to ośmiesza mnie w oczach mojego brata, wmawiając mu ze PŚ nie trzeba czytać bo żeby interpretować je trzeba mieć studia… Po drugie że to co mówiłam mu o marii, papiezu o Bogu i Jezusie to jest tylko mój wymysl z złej interpretacji i jak to na końcu bywa zaproponowała mu ze mi może pomóc bo ja się mylę a nie on i ona. Fascynujące jak można zmanipulowac młodego człowieka. Także wygrała poniekąd bo utwierdzila go w kłamstwie tego świata robiąc z kogoś “szataniste” Myślę że akurat ta siostra promuje w sobie przesłanie franka aby walczyć z fundamentalizmem

    1. Trudno przebić się przez taki mur, gdy iluzja, że to KRK ma wyłączne prawo do interpretacji Pisma jest tak wszechogarniająca, a presja, by poddać się katolickiej indoktrynacji tak silna. Każdy, kto podważa wymysły katolickie jawi się jako wróg, który coś sobie ubzdurał i zaraz znajdzie się jakiś katolicki teolog gotowy do korekty myślenia na drodze czczej argumentacji i pustosłowia. Trudno wówczas o konkretną dyskusję, a że jest się w mniejszości, to zostaje się zakrzyczanym. Trzeba jednak niezłomnie dalej mówić swoje i odwoływać się do Biblii bardziej niż wdawać się w takie najczęściej bezowocne spory. Oby Duch Chrystusowy poddawał nam właściwe słowa, gdy przychodzi nam mówić prawdę.

     1. Gorzej kiedy wiernym kosciołów protestanckich wydaję się, że wyszli z babilonu, a tak naprawdę żyją światem jak katolicy

   3. detmold- a ci, co naprawdę chcieli być nauczycielami (takimi z powołania), mają przerąbane :(- coraz więcej papierologii, pensje niziutkie, pracy dużo… makabra 🙁

  2. już o kwestii Międzyrzec-Międzyrzecz miałam napisać, ale mnie ubiegłaś… niemniej jednak dziękuję bardzo 🙂
   I współczuję tej sytuacji- ludzie, przecież do znajomości Biblii nie trzeba mieć studiów teologicznych…porównanie trochę z innej bajki, ale np. żeby być dobrym kucharzem, też nie zawsze są potrzebne jakieś szkoły kierunkowe, kursy itp., bo czasem ten ktoś, kto nie ukończył tylu kursów okołokucharskich bo powiedzmy np. nie miał wystarczająco pieniędzy i kształcił się sam może być o wiele lepszym kucharzem niż człowiek po tych bardzo znanych szkołach, co praktykował u mistrzów w tym fachu itp, a który zadziera nosa i robi z siebie niewiadomo kogo, bo “jestę kucharzę [błąd w pisowni zamierzony!], jestem naj i w ogóle the best”, lecz nie jest wcale taki świetny…

 10. Piotr, czyli kamień, nie skała

  Obrazek jak z jakiegoś horroru…
  Gdybym złapał gumę w aucie i szukał miejsca skąd mógłbym zadzwonić po pomoc, ominął bym ten dom szerokim łukiem, bo już samo zdjęcie emanuje bliżej nieokreślonym złem.

  1. Tak, to straszne… 🙁

 11. Czyli te znaki diaboliczne to takie portale do przekazywania szatańskich mocy ze strony uwięzionych w otchłani upadłych aniołów? Dobrze rozumiem?

  1. Jak opisują tutaj to tak cos w tych znakach jest od diabla http://www.pawel.lublin.pl/zycie-duchowe-posluga-uwalniania-zagrozenia-duchowe-1-niebezpieczne-znaki/ tylko brakuje tego trójkąta w tym artykule ale jak wyjdziemy na stronie fb tego kościoła to co jest najwyżej na ołtarzu np na zdjęciu profilowym? Ciekawe rzeczy?

   1. I wystarczy przeczytać drugie zdanie.

 12. Zatrzymano kolejnego sukienkowego zboczeńca:

  http://m.onet.pl/wiadomosci/slask,bed8eg

  Lepiej nie myśleć, ile takich przypadków spowija mrok tajemnicy. Obrońcy katolicyzmu nieodmiennie twierdzą, że to tylko jakiś procent księży to pederaści i pedofile, ale w rzeczywistości przypadki ujawnione to kropla w oceanie deprawacji. Kościół rzymski toczy robak zboczenia, a parafianie są otoczeni przez kształconych w seminariach wykolejeńców.

  1. Duża grupa chłopaków decydujących się na “księdza” to tacy, którzy nie mieli nigdy w życiu “drugiej połówki” [bynajmniej nie chodzi mi tu o 0,5l wódki, bo niektórzy tak by napisali…] i sądzą, że nigdy w życiu jej nie znajdą, więc pójdą do seminarium [znam takie przypadki ze słyszenia!]… Powołanie do służby Bogu? Kurde, przecież można je realizować np. przez bycie dobrym mężem i ojcem (jeśli zaś chodzi o panie- dobrą matką i żoną) albo, jeśli już ktoś rzeczywiście nie chce mieć rodziny, bo nie czuje powołania do tego [nie wiem czy tu nie można odnieść tego wersu o byciu jak eunuch (?) z Ewangelii Mateusza], to może-chociażby-zaangażować się w działalność charytatywną, np. pomoc osobom z potrzebujących rodzin…to też chyba jakaś forma służby Bogu, prawda?
   🙂

 13. W erze przedinternetowej głosiciela prawdy o świecie łatwo można było uciszyć na zawsze i ślad po nim zatrzeć. Przeto należy je chwalić Boga za Wszechnicę Wiedzy Wszelakiej.

  1. Amen! Masz rację 🙂 dzięki temu można też poznać osoby o podobnych poglądach… 🙂

 14. Ja jako dzieciak, gdy jeszcze uczęszczałam do KK, sama namalowałam sobie coś podobnego na pierwszej stronie zeszytu do religii. Dla wszystkich bowiem katolików jest to symbol Boga. Tak przynajmniej ich nauczono.

 15. A tutaj na okładce katolickiego kwartalnika widnieje odwrócony krzyż, czy ja już mam problemy ze wzrokiem w sędziwym wieku?

  http://coryllus.pl/?wpsc-product=okno-wiary-nr-7

  1. Nie, ja też to widzę 🙁 +do tego logo ŚDM w lewym dolnym rogu…
   Swoją drogą, trochę szkoda że Coryllus to coś dystrybuuje…pamiętam kiedyś skądś jego felietony dot. historii Polski- pisał dość nieźle i bez zbędnego wodolejstwa 🙂

 16. Kilka dni temu widziałem volkswagena pasata który stał na skrzyżowaniu przed mną, a jego logo było połączone z satanistycznym symbolem.

  Będąc w sklepie, leżały maski Halloween z rogami, a pewien mężczyzna powiedzał: ale fajne rogi.

  1. A propos samochodów- czasem widzę w niektórych autach trzy lub cztery szóstki w rejestracji 🙁
   Jak będę mieć auto, będę musiała dopilnować jakoś, by mi tego nie dali…brrr :/
   A sam VW ma chyba jakieś piramidy w logo (?), więc to+ów symbol=makabryczna kombinacja…współczuję, żeś to widział 🙁
   “Fajne rogi”? Ciekawy gust miał ten człowiek… :/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: