Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Franciszek spotyka się z delegacją buddystów.

Dla każdego chrześcijanina buddyzm jest religia pogańską. Papież Franciszek spotyka się natomiast w celach pokojowych z przedstawicielem buddyzmu:

 

 

 Jak widać pracę nad zjednoczeniem religii pogańskich wrą. Franciszek jest bardzo pracowitym człowiekiem. Szkoda że nie dla Boga Ojca.
Buddysta Morikawa dał Franciszkowi kilka prezentów, w tym laskę.
W zamian Franciszek dał mu kopię swojej encyklice Laudato SI “.
Znany podróżnik i zdeklarowany katolik jakim jest Cejrowski stworzył kilka lat temu filmik o Buddyzmie twierdząc w nim, że jest to religia szatana i demonów:

 

 

Updated: 20 września 2016 — 11:49

13 komentarzy

Add a Comment
 1. on tylko okazuje szacunek każdemu bliźniemu (sarkazm)- hahahahah 🙂

  1. Iamthefourth (Piotr, czyli kamień, nie skała)

   “Franciszek jest bardzo pracowitym człowiekiem. Szkoda że nie dla Boga Ojca” 😀 dokładnie…
   “Powiedział im Jezus: Gdyby waszym Ojcem był Bóg byście mnie miłowali, bo ja wyszedłem od Boga i przychodzę. Nie przyszedłem od samego siebie, ale On mnie posłał. Dlaczego nie rozumiecie mojej mowy? Gdyż nie możecie słuchać mojego słowa. Wy jesteście z tego oszczerczego ojca i chcecie czynić pragnienia waszego ojca.” (J 8:42 NBG)
   Pragnieniem tego oszczerczego ojca jest NWO, oraz jedna światowa religia. Nawet w objawieniach Maryjnych istota ta informuje, że chce wprowadzić jedną “religię pokoju”, ma się to stać zaraz po tym, gdy KK ogłosi kolejny dogmat o jej współuczestnictwie w zbawieniu (a może by tak z marszu o współuczestnictwie w stworzeniu Wszechświata, jedna impreza, jeden podpis, dwie pieczenie 🙂 ). Oczywiście już nad tym pracują, i myślę, że niebawem ogłoszą kolejną prawdę “prawie biblijną”.
   Tutaj jak zwykle Biblia znów jest niezawodna, i ostrzega nas przed tymi “pokojowymi manewrami”
   “Kiedy będą mówić: Pokój i bezpieczeństwo, wtedy zbliża się ich zagłada; jak ból porodowy tej, co ma w łonie, i się nie wymkną.” (1Tes 5:3 NBG)

 2. i standardowy obrazek:
  to SZEF siedzi za biurkiem i przyjmuje PRACOWNIKA.. 🙂

  ps: cejrowski należy do Opus Dei, inteligentny człowiek widzi demony w buddyźmie, a nie widzi bałwochwalstwa katolicyzmu, aha…

  1. Iamthefourth (Piotr, czyli kamień, nie skała)

   Faktycznie, też mnie to zastanawia 🙂 I to człowiek, który powinien posiadać zdrową dziennikarską ciekawość kopania u źródeł, wywala się na podstawach.

   1. Nie jestem w stanie słuchać tego człowieka. Wydaje się szalenie butny… Nie chcę rzucać oszczerstwami, więc zakładam, że on wcale niczego wnikliwie nie badał i nie zostało mu objawione, czym tak naprawdę jest rzymski katolicyzm. Gdyby tak było, przy jego temperamencie byłby na linii frontu jako demaskator katolicyzmu. A tak jedyne inne wytłumaczenie zawiera się w określeniu “zmowa milczenia”.

    1. Jest irytujący trochę,tu już nie chodzi o jego przywiązanie do katolicyzmu,bo na to oko przymknę,ale on po prostu stoi na stanowisku – moja racja najmojsza,jesteś be,i wgl

     Poza tym nie lubię jakoś jego słownictwa

     1. Nie wiem, czy to nie taka poza tylko, takiego ultrakatolika. Jak się go słucha, to dochodzi się w każdym razie do wniosku, że pozjadał wszystkie rozumy i dał się zwieść mając się za mądrego i religijnego… albo wie o wiele więcej, ale nie powie, bo nie chce lub nie może.

 3. Teraz tylko chcę się powiedzieć: “Jak to dobrze się spotykać w małych grupkach poza instytucją zwaną kościół”.

 4. A ja mam w klasie buddystkę,na pierwszy rzut oka widać że czymś się to wyróżnia

  1. Ale w sensie, że ona się pozytywnie wyróżnia, czy raczej odstaje od reszty? U mnie w liceum zapewne patrzyliby na kogoś takiego z ukosa, jako na odszczepieńca, co to na religię nie chodzi.

   1. Nie wiem czy pozytywnie,po prostu widać od razu że jakaś taka inna,jak się zachowuje, wygląda i wgl.

    U mnie mało kto chodzi na religię

    Raczej nikt jej nie czepia się

    Ponoć uczył ja ktoś kto ma “świecenia” od jakiegoś buddyjskiego kardynała

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: