Tak naprawdę nie ma znaczenia jakikolwiek konflikt na świecie. Wszyscy oni współpracują dla szatana. Nieważne czy jest USA kontra Rosja, czy Kaczyński kontra Putin. Wszyscy oni graja do jednej bramki.

Nie tylko w Szwecji czy USA są modne chipy.

 

“1 września do 3 tys. moskiewskich szkół został wprowadzony nowy system informacyjny “Przejście i wyżywienie”. Młodzież została wyposażona w specjalne bransoletki, które poinformują rodziców o wszystkich działaniach podejmowanych przez ich pociechy na terenie szkoły.

Bransoletka pełni rolę karty płatniczej i daje rodzicom możliwość kontrolowania wszystkich wydatków dziecka w ciągu dnia. To również spore udogodnienie dla uczniów, którzy nie muszą nosić przy sobie gotówki.

Dane zakodowane na bransoletce to również doskonałe źródło informacji o szkolnych postępach ucznia i jego frekwencji na zajęciach. O ewentualnej absencji dziecka rodzice zostaną powiadomieni SMS-owo bądź e-mailowo.

http://www.edulandia.pl/edukacja/7,101865,20622889,moskiewska-mlodziez-zaobraczkowana-nic-nie-ujdzie-im-plazem.html#Czolka3Img

 

Jak widzimy są przedstawiane zresztą zgodnie z naszymi założeniami same zalety.

 

 

bransolttkibezgotowkowe

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kiedy nastanie już Wielki Ucisk, będzie nam niezmiernie ciężko naszemu otoczeniu wyjaśnić w sposób logiczny o zagrożeniu płynącym z apokalipsy.

 

A wykonuje ono wszelką władzę pierwszego zwierzęcia na jego oczach. Ono to sprawia, że ziemia i jej mieszkańcy oddają pokłon pierwszemu zwierzęciu, którego śmiertelna rana była wygojona. (13) I czyni wielkie cuda, tak że i ogień z nieba spuszcza na ziemię na oczach ludzi. (14) I zwodzi mieszkańców ziemi przez cuda, jakie dano mu czynić na oczach zwierzęcia, namawiając mieszkańców ziemi, by postawili posąg zwierzęciu, które ma ranę od miecza, a jednak zostało przy życiu. (15) I dano mu tchnąć ducha w posąg zwierzęcia, aby posąg zwierzęcia przemówił i sprawił, że wszyscy, którzy nie oddali pokłonu posągowi zwierzęcia, zostaną zabici. (16) On też sprawia, że wszyscy, mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na swojej prawej ręce albo na swoim czole, (17) i że nikt nie może kupować ani sprzedawać, jeżeli nie ma znamienia, to jest imienia zwierzęcia lub liczby jego imienia. (18) Tu potrzebna jest mądrość. Kto ma rozum, niech obliczy liczbę zwierzęcia; jest to bowiem liczba człowieka. A liczba jego jest sześćset sześćdziesiąt sześć.

Apokalipsa 13