Błędnym jest nauczanie o nie istnieniu zwierzchności terytorialnych. Gdyby tak było, to nie ustanawiano by królową i patronką ani na płaszczyźnie państwa, kraju, ani na poziomie lokalnym, tak zwanej matki boskiej.

Czytelnik tego bloga podesłał mi informacje o uroczystości patronactwa tzw Matki boskiej w miejscowości powiatowej jaką jest Sędziszów Małopolski:

 

Z inicjatywą wyszedł  Bogusław Kmieć burmistrz PISowski i ponoć rycerz Kolumba.

Oto dowody:
stronka parafii (druga parafia, tym razem “milosierdzia bozego” od faustyny, w takim miescie 2 koscioly parafialne, jeden klasztor!).
Rycerze Kolumba, zdjęcie:
pierwszy z prawej w okularach siedzący na krześle to burmistrz z PiSu. Możesz dodac zdjecie do artykulu, bo napisałeś “ponoć”.

Naiwni byli Ci, którzy pokładali nadzieję w PISie. W tej partii jak w każdej innej działają ludzie  Watykanu.

Bóg poniżony, królowa Niebios wywyższona.

Tym samym korelacja błogosławieństwa jest podobna. Czczenie królowej Niebios równa się  z brakiem błogosławieństwa:

 

“Bezrobocie w Sędziszowie Małopolskim wynosiło w 2014 roku 62,0% (66,7% wśród kobiet i 57,7% wśród mężczyzn). Jest to znacznie więcej od stopy bezrobocia dla województwa podkarpackiego oraz znacznie więcej od stopy bezrobocia dla całej Polski.

Przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto w Sędziszowie Małopolskim wynosi 3 236,75 PLN, co odpowiada 80.80% przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia brutto w Polsce.

Wśród aktywnych zawodowo mieszkańców Sędziszowa Małopolskiego 715 osób wyjeżdża do pracy do innych miast, a 1 766 pracujących przyjeżdża do pracy spoza gminy – tak więc saldo przyjazdów i wyjazdów do pracy wynosi 1 051.

Read more: http://www.polskawliczbach.pl/Sedziszow_Malopolski#ixzz4JMepM2jS

 

Po oddaniu miasta duchowi przeciwnemu Bogu może być już tylko gorzej.

 

 

“Nie będziesz miał bogów cudzych przed oczyma mymi.” Pwt 5,7