Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Patologiczna wersja brytyjskiej reality show Undressed – randka w łóżku emitowany w Polsce.

Kolejny etap demoralizacji społeczeństwa a to wszystko za zezwoleniem państwowej KRRiTV.

 

Kanał TLC rozpocznie emisję brytyjskiej wersji reality-show “Undressed: randka w łóżku”. Jest on szeroko reklamowany w przestrzeni publicznej w naszym kraju (m.in. na billboardach).

Jak informuje portal WirtualneMedia.pl, program ma być inspirowany “serią naukowych testów sprawdzających czy można zakochać się w sobie w mniej niż godzinę”.

Edycja z udziałem Polaków ma zostać wyemitowana jesienią.

“Jesteś singlem znudzonym kolacjami przy świecach i romantycznymi spacerami? Zakochaj się w 30 minut” – tak zachęcano do uczestnictwa w castingu.

Owe zakochanie się, według twórców programu, ma (lub nie) nastąpić podczas intymnego dotykania się dwojga obcych ludzi w łóżku w samej bieliźnie. Program ma być emitowany co prawda wieczorem, ale jednak nie nocą (o 22:30).

 

źródo: http://chnnews.pl/index.php/pl/rozrywka/item/3413-skandaliczny-program-prosto-z-piekla-w-telewizji-w-polsce-za-kilka-dni-wejdzie-na-antene-zaprotestuj.html

 

Jak widać siły diabelskie zataczają coraz to szerszy krąg niszczenia wartości Prawa Bożego Starego Testamentu.

 

Zachęcam ja jak i inne portale, do protestu przeciwko takim pozbawionym obyczajowości i przyzwoitości programom. Zaprotestuj do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji i stanowczo sprzeciw się emisji programu “Undressed: radnka w łóżku” na antenie TLC. Możesz zrobić to TUTAJ

Updated: 31 sierpnia 2016 — 13:48

6 komentarzy

Add a Comment
  1. Kolejny dobry powód dla którego powinno się wyrzucić z domu telewizor.
    Osobiście nie oglądam telewizji od długiego czasu i jakoś nie czuję, że coś ważnego mnie ominęło 🙂

  2. Jest coraz lepiej… Tylko ludzie totalnie zaślepieni albo złej woli nie widzą dokąd to wszystko zmierza. Dlatego należy wzmóc nasze poczynania Ewangelizacyjne.

  3. Widziałem te zapowiedzi i potwierdzam – patologia! Nie ma chyba trafniejszego sposobu na promocję cudzołóstwa. To im się udało. Niestety coraz więcej tego w telewizji. Najdziwniejsze jest to że ludzie idą do tego jak ćmy do światła. Wcześniej inna telewizja kupiła licencje zachodnich programów typu “ekipa”. W Polsce emitowano program Ekipa z Warszawy. Propaganda patologii nie gorszej niż te łóżkowe randki. Wzbogacone jeszcze o mocno zakrapiane imprezy, dyskoteki i oczywiście seks. Ciekawy był przekaz tego programu. Zebrano grupę ludzi dano im najprostszą pracę jaką mogli wykonać czyli sprzątanie, a wieczorem nagroda za dobrą pracę. Czyli picie i dyskoteka. Jasny przekaz od elit : pracuj byle gdzie ważne, że coś zarobisz aby się napić i poimprezować. Nic innego się nie liczy, żadne ambicje ani wyższe wartości. Jednej z uczestniczek nawet udało się zajść w ciążę. Wracając do tej telewizji TLC. Jest ona wyjątkowo szkodliwa. Kiedyś będąc u znajomej przypadkowo widziałem co na tym kanale nadają. Był to program pt. mała piękność. Małe dziewczynki poprzebierane w wersje dorosłych strojów i wymalowane jak… kokoty. Taki program jest realizowany chyba z myślą o pedofilach. Wszystko pod przykrywką konkursów piękności i modelingu. Nawet toksyczny tvn takich rzeczy nie nadaje. W krajach anglosaskich telewizję nazywają The Idiot Box czyli skrzynka dla idiotów. Jak widać nie bez powodu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: