Matka Pana Jezusa  była zapewne bardzo oddaną Bogu kobietą. W Łukaszu tak sama Maria o sobie mówi:

 

” Wtedy Maryja powiedziała: – Otom ja służebnica Pańska, niech mi się stanie według twego słowa. I odszedł od niej anioł.:”

 

 

Maria na pewno nie była bagatelną postacią. Bóg nie wybrałby złej kobiety dla Jego Syna. Natomiast Maria była tylko człowiekiem,  w przeciwieństwie do Syna Boga, który był Bogiem w ciele. Nie ma żadnej wzmianki w Biblii o boskim pochodzeniu Marii. Żadnej.

 

Maria jako kobieta i tylko kobieta może stanowić wzór matki. Była pokornego serca i uniżona wobec Jezusa jako Syna Boga:

 

(3) A gdy zabrakło wina, matka Jezusa mówi do Niego: – Wina nie mają. (4) Jezus jej mówi: – Czego chcesz ode Mnie, niewiasto? Czyż nie nadeszła moja godzina? (5) Matka Jego mówi do usługujących: – Zróbcie, cokolwiek wam każe. (6) A stało tam sześć stągwi kamiennych przeznaczonych do żydowskich oczyszczeń. Każda z nich zawierała dwa lub trzy wiadra. (7) Mówi im Jezus: – Nalejcie wody do stągwi. Napełnili je po brzegi.”

 

Maria była empatyczną i wrażliwą kobietą do końca życia swego Syna.

 

Tymczasem jest ona wywyższana w kościele rzymskim a w Polsce jest Królową.

krolowapolskimaria

 

Jaki jest tego skutek widzimy od czasu zaborów.

 

Dlaczego uważam, że pod postacią, którą wielbią katolicy kryje się szatan?

Mam na to kilka mocnych dowodów. Oto one:

W nomenklaturze chrześcijańskiej imię Lucyfer pojawiło się najprawdopodobniej po raz pierwszy w łacińskim przekładzie Biblii dokonanym pod koniec IV w. n.e. przez św. Hieronima ze Strydonu, zwanym Wulgatą. Znajduje się ono w:

Księdze Izajasza 14,12. W oryginalnym tekście hebrajskim występuje ono jako helel ben-szachar (הילל בן שחר po hebrajsku). Helel oznacza planetę Wenus, zaś ben-szachar to świetlisty syn poranka.

 

Wikipedia.

Helel oznacza planetę Wenus. Symbolem planety Wenus jest pentagram:

venus

 

 

_______________

Czy kojarzycie tę gwiazdkę?

lotto

 

flagaUSA

 

ZSRR

 

 

 

Znana marka odzieżowa i Wielka Gwiazda:

bigStar

 

 

 

Jest tego nie morze, ale ocean.

Więcej tutaj:

http://detektywprawdy.blogspot.com/2012/12/gwiazda-poranna-symbole-w-kulturze-i.html

Gwiazda ta jest na wielu ubraniach, na zabawkach, w programach muzycznych, menu programów komputerowych i gier, na fladze UE.

Na 100% macie te gwiazdy w domu.

Jak nazywamy osoby mające sukces zwłaszcza w muzyce czy we  filmie? Gwiazda, gwiazda estrady, gwiazda filmu itd.

 

Rzecz najważniejsza:

Szatan, Lucyfer buntując się przeciw Bogu, namówił 1/3 aniołów, chcąc się zrównać z Bogiem. Jeśli założymy, że wywyższona w kościele rzymskim rzekoma Maria uosabia szatana, to za wszystkimi objawieniami nie może stać żaden inny demon czy upadły anioł niż sam szatan. Były Lucyfer nie odda chwały swym podwładnym. Chyba każdy się ze mną w tym zgodzi .

Szatan chce chwały i ją otrzymuje poprzez figurki Marii i owe gwiazdy.

Obecnie  robi to podstępnie podszywając się pod matkę Jezusa. Doskonale wiedząc także o dezaprobacie świata gdyby to zrobił jawnie. To dlatego tak misternie od stuleci budowane jest tzw NWO pod czas Wielkiego Ucisku, aby szatan wcielił się w człowieka i już jawnie odbierał chwałę  tylko dla siebie.

 

 

Sama “Maria” jest otoczona pięcioramiennymi gwiazdami:

mariawgwiazdach

 

A propos; Na co czekają katolicy przed rozpoczęciem Święta Sol Invictus 24 grudnia?

no właśnie, na gwiazdkę.

 

Jak wspominam to raz na jakiś czas, kiedyś miałem pracę, w której świadczyłem usługi w domach. Zauważyłem pewien wspólny mianownik. Otóż w domach gdzie widziałem wiele figurek maryjnych i obrazów, było dużo nieszczęść.

Teraz wiemy skąd jest to źródło “pecha”.

 

Ktoś zapyta, ale jak to szatan może być kobietą? Jak osobnik płci męskiej może być kobietą?

Ma to potwierdzenie w Biblii:

 

“I nic dziwnego; wszak i szatan przybiera postać anioła światłości.” 2 Kor 11:14

Jak tak w ogolę przedstawiany jest szatan?

baphomet

 

 

 

 

Właśnie jako kobieta o głowie kozła.

Jak widać szatan zna doskonale zasadę Boga: jak w niebie tak i na ziemi. Prawa ręka pokazuje górę, lewa dół.

 

 

Badacze symboli masońskich i analitycy filmów holyWOODOOkich doskonale wiedzą, iż twórcy filmów takich jak Transformers, właśnie to czynią w swych produkcjach. Nie tak dawno w filmie tłumaczonym przez Dawida “Obcy z piekła” była również o tym mowa jak to przybierają postać UFO.

To nie koniec na pokazywaniu w filmach kim będzie zbawiciel.

Filmy takie jak: “Jupiter”, Tomorrowland, “Piąty Element” dobitnie pokazują znaczenie kobiety w czasach ostatecznych. To kobieta mesjasz ocala świat przed globalną katastrofą.

Pozostaje pytanie: jak pogodzić katolicką tzw matkę boską z mesjaszem Islamu?

Oto odpowiedź:

 

“Maria w islamie – Maria (arab. مريم Marjam, w polskich przekładach Koranu – Maria) to obok Fatimy, córki Mahometa, Asiji, żony faraona oraz Chadidży, pierwszej żony Mahometa, jedna z najbardziej szanowanych kobiet w islamie. Maryja jest ucieleśnieniem ideału kobiety muzułmańskiej – posłuszna Bogu, oddana i gotowa Mu wszystko poświęcić, prowadząca pobożne i sprawiedliwe życie, nie pozbawione milczenia, modlitwy i postu.”

Wikipedia

Nie wiem jaką rolę odegra “kobieta” zwana Marią w czasach końca, ale na pewno będzie to znacząca rola.

Poniżej msza ku czci Lucyfera z udziałem Franciszka:

 

 

 

Jeśli się nie mylę, a wszelkie poszlaki i dowody na to wskazują, to jest to największy przekręt religijny wszech czasów.

 

Zastrzegam sobie, iż nie napisałem tego tekstu ze względu na chęć bycia kontrowersyjnym. Nosiłem się od dawna z napisaniem powyższego artykułu, ale chciałem być w tym rzetelny, co wg mnie uczyniłem.

Pokazałem mocne dowody na kult 5 ramiennej gwiazdy Wenus i jej związek z Lucyferem.