Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Prośba o modlitwę i mini świadectwo Mariusza.

Dziś otrzymałem mail z prośba o modlitwę i małym świadectwem.

 

“Witam Piotrze czytam twojego bloga niecały rok. Pare miesięcy temu komentowałem może ze dwa razy pod nickiem “ruszam” wrzucając jakieś niepotrzebne strony i spamujac. Od tej pory postanowiłem nie pisać jeszcze, a bardziej uczyć się od was wszystkich wiedzac że większość z was jest narodzonych na nowo w Panu naszym Jezusie Chrystusie a ja dopiero przebudzonym. Jak niektórzy na początku czytałem zbawienie.com. Naszczescie Pan nasz szybko skierował mnie na twoją stronę pokazując mi przy tym przez twoją ogromną prace i osób tam wypowiadających się prawdziwych chrześcijan w Duchu Świętym i przez Ducha Świętego prowadzonych. Poszukujacych prawdę, szukających tego co jest w górze. Kochających całym sercem i duszą Boga, milujacych się wzajemnie braci i sióstr. Dziękuję Bogu za was wszystkich i proszę w Duchu o to żeby wstrząsnął dosłownie Polakami i wyrwał ich z tej katolicko rzymskiej niewoli i filozoficzno greckiego myślenia. Dlatego jeśli mogę to chciał bym polecić tobie i innym nowe wykłady Waltera Veitha z krety na Maltę , starcie umysłów a i jeszcze starszy wykład o świadectwie nawrócenia
W poszukiwaniu prawdy. Nie wiem czemu to pisze, ale może to Duch Święty wlasnie mnie do tego przekonał bo zbieralem się z tym parę dni. Wiem że jesteś bardzo zajęty prowadzeniem bloga I czytaniem Bibli 🙂 ale te wykłady mogą się przydać i rozjaśnić parę spraw, jeśli ich jeszcze nie ogladales. Przepraszam jeśli zrobiłem jakieś błędy. W szkole byłem dwójkowym uczniem niestety:-\ chociaż może to i dobrze bo wiem że głupi byłem zaś teraz jestem mądry nie czerpiąc mądrości ze świata ale z Ducha Bożego mieszkającego we mnie;-). Prosił bym też adminie o modlitwę za mnie. Dzięki Panu naszemu uwolnilem sie od wielu nałogów ale od palenia papierosów nie mogę się uwolnic. 🙁 mam nadzieję że w przyszłości się zobaczymy i może mnie ochrzcisz . Łaska Pana naszego Jezusa Chrystusa niech będzie z duchem twoim.’

 

_____

Zniszczmy dzieło diabła w Mariuszu i pomódlmy się o uwolnienie go od nałogu papierosowego.

Updated: 24 sierpnia 2016 — 12:03

25 komentarzy

Add a Comment
 1. To tak przy okazji prośba o modlitwę za moją żonę Gosię aby Pan Jezus zabrał od niej palenie papierosów .

  1. pytanie czy Gosia chce zerwac z nałogiem? czy codziennie prosi Jezusa o uwolnienie, gdyz jeśli lubi to, to Jezus nie postapi niezgodnie z JEJ wolą.
   Tak czy owak będe i ja sie modlil.

  2. Bardzo chętnie będę wołać o uwolnienie Gosi z tego paskudnego nałogu.
   Wiem jak to jest,sama byłam ponad 20 lat związana z tym paskudztwem.

   Gosiu kochana uwierz,że Pan Jezus może Cię z tego nałogu uwolnić,nie powątpiewaj,wyrzeknij się wszystkiego złego i powiedz Panu,że chcesz być wolna od tego zniewolenia.
   Pomoc dostaniesz bardzo szybko i nie będziesz odczuwać żadnego dyskomfortu z odstawieniem tej trucizny.
   Kochana u mnie zaraz będzie rok czasu jak nasz kochany Król,mnie uwolnił.
   Dzięki temu,że Pan mnie uwolnił i się tym podzieliłam Pan Jezus uwolnił naszą siostrę Zuzannę z Niemiec.
   Nie ma czasu kochana Gosiulku,Pan czeka na twój ruch.
   Pozdrawiam serdecznie ? w miłości naszego kochanego Pana Jezusa Chrystusa ?

   1. w sobotę weźmiemy Gosię w obroty 😀

    1. My z młodym będziemy Was wspierać duchowo ?

  3. Gosia! Hobbity brzydzą się nikotyną! 😉
   Przywołuję cię do porządku.Proszę w tej chwili przestać palić te wstrętne papierochy.

  4. Nie wątpię w siłę modlitwy ale proponuje dodać do niej witaminę b complex 3x dziennie po 1 tablece zwłaszcza witamine b3 zwaną rownież PP w postaci niacyny, która pomaga w chorobach psychologicznych m.in depresi, również pomaga zwalczać nałogi 😉
   już nie w temacie, ale dodam, że pomaga również w zwalczeniu złego cholesterolu, gdyby miał ktoś miał wątpliwości proszę poczytać w internetach 🙂

 2. Dziękuję za świadectwo bracie.

 3. Dziękuję za świadectwo, chwała Bogu. Będę się modlić o Mariusza i o Gosiaczka też oczywiście 🙂

 4. Nie zapominajmy też o tym “żeby wstrząsnął dosłownie Polakami i wyrwał ich z tej katolicko rzymskiej niewoli i filozoficzno greckiego myślenia”.
  To również bardzo ważna uwaga Mariusza.

 5. Dziękuję drogi Mariuszu. Wzruszyłeś mnie dogłębnie. Jesteś wzorem dla tych, których wciąż jeszcze za mało jest pokory -dla mnie chociażby.

  Niech Pan nasz umiłowany chroni Cię przed złem, oczyszcza Swoją drogocenną krwią, przemienia na Swoje podobieństwo i napełnia Swoim Duchem.

  Pozdrawiam Cię w Chrystusie.

  🙂

  1. * w których..

  2. To prawda blog ten rodzi ludzi zapewne przez DS, o wiekszej pokorze niż jego załolzyciel (ja) i stali czytelnicy.
   My mamy stare złe nalecialości.

 6. Dzięki Mariusz za twoje świadectwo z przyjemnością będę prosić Pana Jezusa o uwolnienie Ciebie z nałogu.
  Pokój z Tobą ?

 7. Bo do wolmosci powolal Chrystus nas!
  Nie ma wiecej jazma strschu w Chrystusie wolnosc jest!

  1. niech się tak stanie.

   1. Proponuję Piotruś żeby zjazd odbył się w intencji naszych wszystkich bliskich którzy chorują i walczą z nałogami.
    Żeby przez to zgromadzenie Pan Jezus Chrystus wysłuchał naszej wspólnej prośby o ich zdrowie i uwolnienie.

    1. Zacna to propozycja!

 8. Drogi Bracie Mariuszu jakże rozumiem bardzo i doliteralnie twoje słowa. Będę się modlić za ciebie z całego serca ?. Mam ten sam problem co ty. Tak tak to ja Gosia o której mowa w komentarzach. Paskudny to nałóg i grzech jednocześnie. Trzeba pewne rzeczy nazwać po imieniu. To jest grzech. Ale skoro Jezus uwolnił nas już o tyłu złych spraw dlaczego miałby nie zabrać palenia papierosów. Skoro tak bardzo o to prosimy. Trzeba wierzyć, wierzyć i przede wszystkim być cierpliwym. To przecież też jedną z naszych Bożych cnót. CIERPLIWOŚĆ. Kocham cię bardzo jak wszystkich moich blogowiczów ❤. A do soboty tak daleko ?

  1. W imię Jezusa niech tak się stanie! Do zobaczenia w sobotę 🙂 ❤

 9. Proszę o modlitwę do naszego Pana Jezusa Chrystusa za moją koleżankę Dagmarę R. Od 3 lat poznała prawdę i wierzy ewangelii. Ma swoje własne świadectwa. Przyszły na nią kłopoty zdrowotne, dostała informację o raku, wycieli jej macicę, ma ogromne bóle z kręgosłupem, tak naprawdę lekarze nie wiedzą do końca co się dzieje. Jeżeli my modląc się jej nie pomożemy, to jej matka będzie drwiła z głoszonej prawdy i wiary w moc naszego Pana Jezusa Chrystusa, a jej syn wchodzący w życie dorosłe będzie podważał to co usłyszał. To ona wskazała mi te stronę…wielkie dzięki za to co dla niej zrobicie.
  Pozdrawiam wszystkich wierzących w Jedynego Pana Naszego Króla Jezusa Chrystusa,
  Ja osobiście nie wierzę w KRK, żadną religię, żaden system społeczny. Pasuje mnie ta strona i tu głoszona prawda. Jestem buntownikiem i opornie mi to idzie, mam tez uzależnienia i niektóre rzeczy wloką się za mną jak kotwica. Ale wierzę że Bóg nas przez wiarę w imię Jezusa Chrystusa z tego bagna wyciągnie dla swojej chwały przez
  uwolnienie nas od mocy zdemonizowanego świata.

 10. Witajcie bracia i siostry w Panu naszym Jezusie Chrystusie. Dziękuje wszystkim za modlitwy i miłe słowa które mnie budują i motywują:-). Obyśmy uwierzyli w umyśle i w secru swoim że Pan naszych modlitw wysłuchuje i porzucili stare grzeszne swiatowe życie, dla życia w królestwie Bożym do którego przyjścia z nadzieją i wiarą czekamy. Będę modlił się za was wszystkich i za tych co z paskudnych grzesznych nałogów nie mogą się uwolnic i za chorych. Panie nasz Ojcze uwolnij Gosie z nałogu palenia i ulecz Dagmare R z ciężkiej choroby w imię Pana naszego Jezusa Chrystusa błagam cię niech się tak stanie na świadectwo dla niedowiarków i aby wywyższone zostało imię twoje. Łaska Pana naszego Jezusa Chrystusa niech będzie z wami wszystkimi.

  1. I z duchem Twoim, bracie. Pokój Tobie i Twojej rodzinie.

  2. Chwała Bogu, że odważyłeś się napisać. Jesteś wszak wśród swoich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: