Robiąc sobie porządki w swej bibliotece dokonuje przy okazji oczyszczania z przyczółków zła jakimi są książki o tematyce bezbożnej. Bez wątpliwości Księga tysiąca i jednej nocy taką jest.

 

Jak czytamy w wikipedii:

 


Księga tysiąca i jednej nocy (znana również jako Baśnie z tysiąca i jednej nocy lub Tysiąc i jedna noc, oryg. arab. كتاب ألف ليلة وليلة Kitāb ‘alf layla wa-layla; pers. هزار و یک شب Hezār-o yek šab) – zbiór około 300 baśni, podań, legend, anegdot i opowieści zamkniętych w kompozycyjną ramę legendy o sułtanie Szachrijarze i jego żonie Szeherezadzie, z głównym wątkiem narracyjnym Szeherezady. Pochodzą z IX–X w. i są zaliczane do arcydzieł literatury światowej.”

 

No właśnie, arcydzieł literatury światowej. Biblia stale podkreśla, że świat to jest inaczej system szatana. To świat zezwolił na wydrukowanie i kolportaż takiej oto książki na terenie Polski:

 

20160823_103127

 

 

Kobieta wyglądająca jak kurtyzana.

 

20160823_103115

 

 

To foto książki dla dzieci mnie zszokowało.

Baśnie te mają na celu nie tylko przedwczesne przebudzenie seksualności dzieci, ale oswojenie z demonami.

Mało tego, jak wiemy w powyższej książce występuje niejaki Gin.

Kim on jest?

“Dżinny (arab. جن) – demony i duchy powstałe z czystego ognia bez dymu (w niektórych wersjach wierzeń z czystego płomienia oraz obłoku pary), które posiadają nadnaturalną potęgę i są niewidzialne, mogą jednak przyjmować dowolną postać (człowieka, zwierzęcia lub potwora). Utożsamiały one wrogie człowiekowi siły natury. Uważano ich za mieszkańców pustyni. Wiara w dżinny stanowiła bardzo istotny składnik religii Arabów w okresie przed przyjęciem przez nich islamu.”

https://pl.wikipedia.org/wiki/D%C5%BCinn

 

Teraz widzimy, że zgodnie ze słowami Biblii, cały świat tkwi w Złym. Wartości islamskie kultywowane w kraju chrześcijańskim jakim jest Polska. Będąc katolikiem miałem niestety w swej bibliotece taki właśnie satanizm.