W świetle powyższego filmiku rozumiemy, z jakiego powodu świat, system szatana, wstrzykuje niczym szczepionkową truciznę w kulturę mode na tatuaże. Dlaczego w ogolę ludzie poddają się modzie tego świata? ano dlatego, że żyją w niewoli. Nie są zbawieni (czyt. uwolnieni).

Ubolewam nad powszechna ignorancją panującą w zborach, gdzie wiele elementów tego świata akceptują pastorzy. Możesz rozmawiać o uwielbieniu, wielbić w rytm fajnej muzy, analizować wersy, ale stronienie od tego świata i mowa o zagrożeniach duchowych jest daleka. Nie twierdzę, że tatuaże są akceptowalne, ale…ale, ale zezwalanie przez chrześcijan swym dzieciom na tatuaże jest już dostrzegalne a Biblia ostrzega:

 

Jeszcze raz Biblia pokazuje swą wiarygodność:

 

Apokalipsa 13

I zwodzi mieszkańców ziemi znakami, które jej dano czynić przed Bestią, mówiąc mieszkańcom ziemi, aby wykonali obraz Bestii, która ma ranę od miecza, a ożyła. (15) Pozwolono jej nawet tchnąć ducha w obraz Bestii, tak iż nawet przemówił obraz Bestii i sprawił, że zostaną zabici wszyscy, którzy nie oddadzą pokłonu obrazowi Bestii. (16) I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawej ręce albo na czole, (17) tak że nikt nie może kupić lub sprzedać, kto nie ma znamienia: imienia Bestii lub liczby jej imienia. (18) Tu jest (potrzebna) mądrość. Kto ma rozum, niech przeliczy liczbę Bestii, liczba to bowiem człowieka. A liczba jego sześćset sześćdziesiąt sześć.

 

W izraelskiej  jak się okazało szkole językowej Helen Doron , do której chodził mój wówczas 7 letni syn, w formie zabawy umieszczają pieczątki na ręce jako zaliczenie lekcji:

hwizdahelendoron

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czytaj Biblię, ratuj swoje życie i innych. Ostrzegaj ludzi przed znamieniem bestii i znakiem 666.