Za rmf24.pl:

 

Kobieta miała grać w Pokemon Go, a następnie poszła spać. Gdy się obudziła, zobaczyła olbrzymiego Pokemona leżącego na niej. Monstrum miało ją gwałcić.

Fanka gry Pokemon Go szybko obudziła swojego męża i opowiedziała mu, co się stało. Oboje poszli na policję, by złożyć doniesienie, choć małżonek kobiety powiedział, że powinna się udać do psychiatry.
http://www.rmf24.pl/ciekawostki/news-zglosila-na-policje-ze-zgwalcil-ja-olbrzymi-pokemon,nId,2251422#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome”

 

Pytanie ile kobiet tego nie zgłosiło.

Dla laików news ten może faktycznie brzmieć niczym z podręcznika psychiatrii, ale zjawisko paraliżu sennego i gwałtów nocnych przez nieznane istoty duchowe miało i jak widać ma miejsce. My wiemy, iż są to demony.,

 

Poniżej kilka przykładów paraliżu sennego znalezionych w sieci:

 

Była pielęgniarka Gili Philipson z Liverpoolu twierdziła, że w ciągu dziesięciu lat pomiędzy 1984 a 1994 rokiem była seksualnie molestowana przez ducha. Ataki miały miejsce nocą. Budziła się sparaliżowana i widziała siedzącą na niej zakapturzoną postać z szarą, pomarszczoną skórą. Czuła, że monstrum ją przygniata, a nie była w stanie nawet krzyczeć, żeby przyciągnąć uwagę śpiącego obok męża. Kierując się radą dwóch specjalistów od zjawisk nadprzyrodzonych, zaczęła uczęszczać na kurs relaksacyjny i zauważyła, że ataki stały się mniej częste. W końcu duch przestał ją nawiedzać.

Inny przypadek miał miejsce w 1994 roku i dotyczył Jill Cook z Blackpool w Anglii. Twierdziła ona, że w ciągu czterech miesięcy została wielokrotnie zgwałcona przez niewidzialną istotę, która przemawiała do niej, kładła się na niej, a następnie dotykała jej części rodnych, zanim ostatecznie ją zgwałciła. Specjaliści od parapsychologii zaangażowani w próby usunięcia gwałcącego ducha powiedzieli pannie Cook, że została zaatakowana przez inkuba – demona uwodzącego kobiety w czasie snu, i radzili, by umieściła w sypialni przedmioty elektryczne, aby zablokować w ten sposób wysyłane przez demona “sygnały psychiczne”. Nie wiemy jednak, jaki przyniosło to rezultat.

Opowieści o duchach seksualnie molestujących ludzi stale się mnożą. Kobieta, która usiłowała rozwinąć swoje zdolności metapsychiczne, obudziła się pewnego razu i stwierdziła, że jest “całkowicie sparaliżowana […] i powoli się dusi, nie będąc w stanie nic na to poradzić”. Miała świadomość, że jest z nią w łóżku niewidzialna istota. Nie mogła jednak się poruszyć ani przywołać na pomoc męża.

Najsłynniejsze opowieści o duchach nawiedzających domy zawierają również wzmianki o duchach seksualnie napastujących ludzi. Pod koniec lat osiemdziesiątych obecnego stulecia w Pensylwanii pojawiły się relacje o “hałaśliwym duchu Smurlu nawiedzającym domy”. Mówiło się w nich o mężczyźnie, który został sparaliżowany, a następnie zgwałcony przez odrażającego demona kobiecego, natomiast jedną z jego córek najwyraźniej zaatakował starożytny męski demon znany jako inkub. Prasa brukowa określa je mianem “lubieżnych” duchów, a psychologia New Agę oraz chrześcijanie nazywają demonami.

Podobne przypadki stawały się niekiedy kanwą filmu. Horror pod tytułem The Entity (Istota) traktuje o kobiecie, która została narażon

źródło:

http://niniwa22.cba.pl/zjawiska_paranormalne_i_seks_roz_1.htm

 

 

To nie są żarty. To realny świat duchowy. Niestety ale ludzie prędzej uwierzą w moc Jedi niż w niewidzialny świat w którym toczy się wojna o dusze ludzkie.

Żeby nie być gołosłownym:

 

Jediizm lub Religia Jedi – jeden z tzw. nowych ruchów religijnych, oparty na pojęciu Jedi, zaczerpniętym z filmu Gwiezdne wojny.

Początki ruchu związane są z deklarowaniem w spisach powszechnych (m.in. w Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Australii czy Nowej Zelandii) religii Jedi, co w Anglii i Walii zapewniło jej status czwartej co do wielkości religii w kraju[1]. Zjawisko to znane jest jako fenomen rycerza Jedi. Następnie powstały również oficjalnie uznane organizacje, zarejestrowane jako związki wyznaniowe[2]. Do formalnej rejestracji ruchu jako religii dążą jego zwolennicy również w innych krajach, m.in. w Czechach[3], tam w 2011 w spisie powszechnym zadeklarowało jediizm jako swoje wyznanie 15 070 osób[4]. W Polsce, w spisie powszechnym w 2011, przynależność do tego wyznania zadeklarowały 1344 osob”

https://pl.wikipedia.org/wiki/Jediizm

 

Kto tam będzie wierzył apostołowi Pawłowi, który napisał 2 tys lat temu:

 

12 Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich3. 13 Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. Ef 6

 

Niechrześcijanie wierzą w UFO, będące tym samym co demony, ale w moc krzyża nie chcą uwierzyć.

W związku z tym, że jestem przekonany o dużej skali zjawiska paraliżu sennego umieszczam ponownie dla nowych czytelników dobry film w tym temacie:

 

Paraliż senny – przyczyny, skutki, rozwiązanie

 

Sataniści mocno pracują nad wciśnięciem nieświadomym masom ludzi punktu zaczepienia do zdemonziowania. Musi tutaj zaistnieć element woli. Wszystko jedno czy ofiara wie o co chodzi czy nie.

W przypadku demonów pokemonów dzieje się to poprzez grę. Szatan od 100 lata atakuje dusze ludzkie poprzez szeroko rozumiana rozrywkę. Muzyka, film, ostatnio gry są kanałem by nie powiedzieć ściekiem przez który płyną wszelkie nieczystosci świata duchowego.