Nasz admin forum-chrzescijan.pl Krzysztof wystosował taką oto wg mnie ważną i popartą argumentami prośbę związaną z dzisiejszym rzymskim świętem:

 

Bracia i siostry,potrzebuję waszej pomocy,z jakiegoś powodu cały czas jest mi przypominana data 15 sierpień,mam ją nawet zapisaną w swoim zeszycie,niby nic szczególnego w tej dacie,ale łączę ją z pewnymi wydażeniami mianowicie,z mordami rytualnymi które były zaplanowane w katedrach,na dzień 15 sierpnia,najlepiej opisane jest to na stronie itccs-polski.blogspot.com dokładniej artykuł Proces Papieża Franciszka-Biuro Prokuratora Bruksela,środa 11 czerwca 2014r.

Dodatkowo,mamy świeto W roku 2016 Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny przypada na 15 sierpnia
Święto kościelne, obchodzone 15 sierpnia, a zarazem dzień ustawowo wolny od pracy. Dzień ten upamiętnia wzięcie ciała i duszy Maryi do nieba po jej śmierci. Jest to dogmat uznawany w kościele katolickim, w Piśmie Świętym nie ma wzmianek o tym wydarzeniu. Oficjalne wpisanie go do konstytucji apostolskiej miało miejsce w 1950 roku. Tradycja obchodów sięga jednak już V wieku. Jako że w wielu krajach europejskich czci się Maryję jako patronkę ziemi i roślinności, dzień 15 sierpnia nazywany jest w Polsce często Świętem Matki Boskiej Zielnej (a w Czechach – Korzennej). Stąd dawniej bardzo popularny, obrzędem było błogosławienie wiązanek kwiatów, które następnie pozostawione wśród upraw miały zapewnić pomyślne żniwa w nadchodzącym lecie. Co roku najważniejsze uroczystości kościelne organizowane w Kalwarii Zebrzydowskiej, gdzie odbywają się inscenizacje wniebowzięcia. W kościele katolickim, zwłaszcza w Polsce, kult maryjny jest bardzo żywy. Dlatego wiele osób z całego kraju na początku sierpnia wybiera się również w pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę – by dotrzeć do celu właśnie na obchody 15 sierpnia. Cerkiew prawosławna obchodzi podobne święto pod nazwą Zaśnięcia Bogurodzicy. Z kolei protestanci sprzeciwiają się jakimkolwiek uroczystościom, powołując się na całkowity brak informacji o tym wydarzeniu w Piśmie Świętym. Od 1992 roku święto Wniebowzięcia zbiega się ze Świętem Wojska Polskiego.

więc tak biorąc pod uwagę,że według informacji zawartych na stronie itccs,o tym że mord rytualny miał być przeprowadzony w katedrach tych samych w których katolicy się modlą,akurat 15 sierpnia,plus to że w tym dniu adorowany jest demon kryjący się za kultem maryjnym,i jak wiadomo wszelkie obrzędy,adoracje,ofiary z ludzi mordy rytualne,modlenie się do maryji,(chociaż Pismo święte wyraźnie mówi że modlitwy mamy zanośić do Boga Ojca,i Jego Syna Jezusa Chrystusa),sprawiają że siły zła uzyskują wielką siłę i wpływ na kraj,naród,poprzez właśnie takie działanie,stwierdzam że może dojść do złożenia ofiary z ludzi,czy to przypadkowa katastrofa,czy przypadkowe podpalenie np:sierocińca,zło jest sprytne i to słowo przypadkowe które używam tak naprawdę nie ma nic z przypadkowością,choć Pismo święte mówi że dzieci tego świata są przebieglejsze od synów światłości,to uważam że dziś,jutro i pojutrze,celowo piszę dzień przed 15stym jak i dzień po 15stym musimy się modlić:
by nigdzie na świecie nie dochodziło do mordów rytalnych,
-do składania ofiar z ludzi demonom,
-by Bóg Ojciec nie dopuścił do tych okrutnych rzeczy
-by wola Boga Ojca oraz Jego Syna Jezusa Chrystusa działa się na ziemi,pod ziemią na wodzie i pod wodą,w powietrzy i w kosmosie,dlaczego tak piszę ofiary mnożna składać na statku i potem pozbyć się ciał,albo w innych miejscach niedostępnych dla oczu ludzi.
-w szczególności musimy się modlić o bezpieczeństwo naszeg kraju i narodu,gdyż takie działania osłabiają duchowo Polskę,a przypominam że Polska ma jednego Króla i jest nim Jezus Chrystus.

POZDRAWIAM BRACIA I SIOSTRY I PROSZę O POMOC WS”