Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

ISIS grozi Putinowi, a ten rozważa wysłanie lotniskowca.

Nie skończył się jeszcze w pełni konflikt na Ukrainie, a Putin już myśli o nowym z ISIS

„Słuchaj Putin, przyjdziemy do Rosji i zabijemy was w waszych domach. O bracia, rozpocznijcie dżihad, walczcie i zabijajcie ich” — mówi anonimowy głos na tle obrazów pokazujących mężczyzn ćwiczących na pustyni.

Na nagraniu z podpisami widać również uzbrojonych mężczyzn atakujących pojazdy opancerzone i namioty oraz zbierających broń na pustyni.

9 minutowy film został zamieszczony w niedzielę na YouTube. Jak podaje Reuters, zweryfikowanie wiarygodności nagrania nie jest możliwe, link do nagrania umieszczono jednak w serwisie mailowym używanym przez ISIS.”

ndie.pl/isis-grozi-putinowi-zabijemy-waszych-domach/

 

 

Putin zaś rozważa wysłanie lotniskowca Kuzniecow:

 

Kuznetsov to rosyjski lotniskowiec, który może przetransportować ok. 30 myśliwców i kilkadziesiąt śmigłowców szturmowych. Okręt ma szansę dotrzeć na Morze Śródziemne w przeciągu trzech miesięcy.
Na pokładzie tego gigantycznego okrętu wojennego znajdą się: 15 myśliwców Su-33, 15 samolotów bojowych MiG -29, oraz 30 śmigłowców bojowych, cały ten arsenał zostanie przetransportowany do Syrii.
http://wrealu24.pl/index.php/polityka/872-putin-zniszcze-isis-jednym-silnym-atakiem
Bardzo dziwna jest to rozgrywka. Z jednej strony mamy teatr pozornego konfliktu USA, UE z Rosją. Z drugiej strony USA z ISIS.
Samo ISIS jest bardzo mocnym narzędziem politycznym i n ie sposób bagatelizować tej wielce rozrastającej się antychrześcijańskiej  organizacji militarnej.

 

Poniżej mapa  obszarów ISIS, które chce mieć w najbliższym czasie pod całkowita kontrolą:

mapaisis

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak widzimy terenem jeszcze nie podbitym, a będącym na celowniku jest obszar Bałkanów.

Dzieje się coś dla nas dziwnego, ale nie dla satanistów. Oni udają, że walczą z ISIS, które podbija nowe terytoria.

Juz kilka lat temu napisałem o swoich prywatnych spostrzeżeniach, jakoby Żydzi syjonistyczni ściśle współpracowali w Polsce z muzułmanami.

Teraz mam na to dowód:

 

“Mimo protestu mieszkańców, urząd miasta w ciągu 7 dni wydał pozwolenie na budowę meczetu na Reducie Ordona w Warszawie – oświadczył Marek Jakubiak. Poseł Kukiz’15 zapowiedział, że osobiście zainteresuje się sprawą.”

http://beta.telewizjarepublika.pl/arogancja-nieprawdopodobna-marek-jakubiak-o-meczecie-w-warszawie,36539.html

 

Gronkiewicz Waltz katoliczka mająca poparcie ówczesnego pastora zielonoświatkowego Olechnowicza.

 

” Z Gronkiewicz-Waltz rozmawiał Bogdan Olechnowicz – były pastor Kościoła Zielonoświątkowego, który od 2002 r. jest pastorem Chrześcijańskiej Wspólnoty „Górna Izba” (Kościół Boży w Chrystusie) w Gorzowie Wielkopolskim. Jest też jednym z czołowych liderów ruchu Polska dla Jezusa. Co ciekawe protestanckie Marsze dla Jezusa, które od kilku lat coraz mocniej zawłaszczają przestrzeń medialną, bardzo entuzjastycznie wspierane są przez władze. Promuje je chętnie „Gazeta Wyborcza” i inne laickie media. Pewnie dlatego, że to inicjatywa spoza Kościoła katolickiego, organizowana głównie przez instytucje, z którymi Katolicy nie prowadzą dialogu ekumenicznego.
W wywiadzie z Olechnowiczem Gronkiewicz-Waltz przyznaje, że na progu lat. 90. „pod wpływem braci protestantów wyrzekła się czytania wszelkich horoskopów”. Zachwyca się też radosnym przeżywaniem wiary przez zielonoświątkowców, którzy w przeciwieństwie do katolików, potrafią być optymistyczni. Przyznaje też, że ekumenizm jest jej bardzo bliski.

http://wpolityce.pl/polityka/204838-ty-nie-jestes-juz-wiecej-hanna-ty-jestes-jozef-jaki-duch-oswieca-gronkiewicz-waltz-dlaczego-poslusznie-wykonuje-polecenia-lewakow-i-liberalow

 

Według mojej oceny większość zborów pójdzie w ekumenie i poprze antychrysta.

Nie wiem jak się skończy historia ISIS, ale wiem jedno: nawet jeśli ISIS nie wejdzie do Polski, to nastąpi ekumenia na kolosalną skalę.

 

 

 

 

Updated: 19 sierpnia 2016 — 12:06

15 komentarzy

Add a Comment
 1. Wreszcie moj temat polityka hihih , to tak info znalazlem ,ktore krazy po sieci 18.08.2016 , prawdopodobny jest atak na ukraine Rosji , i opanowanie jej w 2 tygodnie . Nastepnie jak Putin bedzie miec spokoj skieruje swoje sily na Bliski Wschod , atak co c iekawe ma nastapic w pelnie ksiezyca tak samo jak Adolf Hitler zaatakowal ZSRR operacja Barbarossa 09.06.1941r.- tez w trakcie pelni ksiezyca i zdruzgotal ich szeregi bo ruscy spowdziewali sie ataku 22 czerwca w nowiu teraz tez niby maja rozpoczac sie cwiczenia kaukaz 2016 i pod ich pozorem , ma sie zakonczyc konflikt ukrainski , pewnosci 100% nie mam ale 95 % bym dal , ponoc kolejne info znalazlem byly juz 2 proby zabicia trumpa w lipcu jest planowana 3 proba na dzien 17 sierpnia ,planuja satanisci , bo nie radza sobie z nim Jezuici on jest przeciwko nim , i jeszcze jedna informacja jakis facet haker zlamal niby kody ze 27.08.2016r, ma nastapic zamach atomowy sfingowany oczywiscie w USA kilka zamachow jednoczesnie , to co bylo przedstawiane w wielu filmach i teledyskach . To tyle z informacji na sierpien . Z Bogiem Hallelujah 🙂

 2. ja od jakiegoś czasu jestem w zborze zielonoświątkowym. W mieście gdzie chodzę są dwa zbory. kiedyś stanowiły jedno ale się podzielili ze względu na to że jedni chcieli iść bardziej za światem. A dokładniej za przykładem większość zborow amerykańskich. cuda. padanie W duchu itp. na pewno pojadą za ekumenia. drugi został przy Słowie Bożym i jak to pastor ujął głosimy tyko co mówi pismo bo co ponad to, pochodzi od złego. Z tego co zauważyłem jest to zdrowy zbór.

  1. Też należę do zboru ZŚ, mój zbór nie akceptuje ekumenii. Pastor od razu mi powiedział kim jest krk cytując Objawienie.

   1. zieloni są dość rozbici, nie wszyscy są “hura-charyzmatyczni w stylu Beny Hinna

   2. O ile u nas też potępiając herezje katolickie, to nawet ciekaw jestem, czy jak u Ciebie wiążą KRK z apokaliptyczną Nierządnicą…

 3. Co maja zbory do putina i isis ?

  1. Priest,
   dobrze, że jesteś zainteresowany tym powiązaniem.
   Juz tłumaczę.
   ISIS ti Islam. H Gronkiewicz katoliczka i żydówka pozwala jako prezydent m warszawy na budowę meczetu w swym mieście. Gronkiewicz popiera pastor Olechnowicz. Pozornie wszystko sprzeczne. Jednak jeśli weżmiemy pod uwage ekumenie, zaczyna się wszystko układać w całość.
   Tak więc czy to isis, czy znaczna część pastorów, czy jakikolwiek polityk wszyscy pracują dla systemu szatana.
   Może dziś uda mi sie jeszcze ciekawsze powiązania przedstawić

   1. To typowo masońskie podejście do religii: miksować wszystko razem i podawać pod ukryciem “jedynego bóstwa wszystkich religii” lucyfera, masoni pokłonią się przed każdym ołtarzem dla swoich celów, sami o tym piszą

   2. Adminie,
    “Gronkiewicz Waltz katoliczka mająca poparcie pastora zielonoświatkowego Olechnowicza.”

    Mieczem jest słowo.
    Nie trzeba mieć miecza ze stali ,by zranic lub zabić.
    Jaki masz interes,by zabijać czy ranic zielonoswiątkowców?
    Jesli fakty mówią,że pastor Olechnowicz od 14 lat nie jest w kosciele zielonoswiatkowym,a Ty zestawiasz go z Gronkiewiczową pisząc,że JEST!!!! on pastorem zielonoswiatkowym,to przecież widać w jakim złym swietle CHCESZ postawić zielonych.
    Nie umiem tego nazwać,co zrobiłes.
    Nie mogę tego nazwać niewiedza lub pomyłka,bo poniżej tego sformułowania stoi fakt.

    kto mieczem wojuje,od miecz ginie,
    Odłóż taki miecz, a weż miecz Prawdy.
    Olechnowicz to pastor denominacji: KBwCH-Kosciół Boży w Chrystusie nie K.Zielonoswiatkowego
    Ja w 1992 byłam w kosciele rzym.kat. ale nie powiesz o mnie,że jestem dzis członkiem KRK.
    Chyba się zmówiliście z Chojeckim,ten tez wszystkich złych wrzuca do jednego wora pt.Zielonoswiatkowcy.
    Nie sprawdzic i wrzucać albo co gorsza …

    Gdyby to była Gazeta Wybiórcza to nazwałabym to programowaniem.

    Sorry,że ostro ale na ostro pojechałes z ta subtelną manipulacyjką i sorry,że publicznie ,ale linczujesz zielonych tez publicznie.Cenię to co robisz ale tu …

    Gdyby ktos programował innych negatywnie co do Twojej osoby, a ja wiedziałabym,ze to próba zdyskredytowania Ciebie lub Twego bloga,tez bym zareagowała nawet za cenę wyrzucenia mnie z bloga.

    1. “Jaki masz interes,by zabijać czy ranic zielonoswiątkowców?”

     Kesja to poważne oskarżenie. Wg mnie nie kontrolujesz emocji co pozbawia Cie logiki.
     Gdzie ja napisałem, że wszyscy zielonoswiątkowcy są źli?

     1. ponosi Cię Kesja. Atakujesz mnie bo napisałem o jednym pastorze.
      Nigdzie n ie napisalem że wszyscy zieloni są be. Lawirujesz.
      napisalem tylko o Olechnowiczu, ale… skoro Cie to tak ubodło to oznacza, że ta denominacja jest dla Ciebie święta, jest twoim idolem.
      Nawet denominacji nie zaatakowałem, tylko napisałem o powiązaniach Olechnowicza z HGW.
      Jednak skoro tak wściekle bronisz zielonych to chyba faktycznie należałoby sie im przyjrzeć.

 4. U charyzmatyków pewnych prorokowano politykom ze są Dawidem a Kaczyński Saulem… To pastorowie Charyzmani powiązani z władzami PO Cwierz, Ciesiolka, Olechnowicz, Nedzusiak, To było jakieś 6 ,7 lat temu A kim się okazał Tusk to wiwdomo Pokazuje tylko to kim czym jest ten ruch

 5. Według mnie też większość zborów ulegnie i złamie się czego efektem będzie ekumenia. Tak jak wielu chrześcijan się złamie w razie ucisku poważnego…Módlmy się abyśmy wytrwali jeśli dożyjemy tych czasów…módlmy się aby jak najwięcej ludzi nie złamało się pod naporem świata…

  1. Chciałbym wierzyć, że zbór, gdzie chodzę jest wyjątkiem. Czas pokaże, w razie czego będziemy niestety zmuszeni stamtąd odejść.

   1. Nie ma wyjątków.
    To wszystko, każda, dokładnie każda denominacja, kościół domowy itd itp, to jest Kościół Jezusa Chrystusa. Tylko członki różne.
    Grzeszna natura objawia się wszędzie,cokolwiek tworzy człowiek.
    A jednak Pan chciał kościoła dla nas;wierzę, że Wiedział, że będzie jak jest. Mocą kościoła jest Duch, który w nim przebywa, a cała reszta
    działa w Nim i dla Niego, tylko za sprawą Przenajswietszej Krwi Chrystusa, która obmywa nas ciągle i ciągle.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: