Grupa badawcza CE4, AlienResistance.org

Oto badanie, o którym nawet społeczność UFO nie chce, abyście wiedzieli.

Ostrzeżenie – następujące informacje mogą zmienić wasze przedwczesne wnioski odnośnie rzeczywistego charakteru uprowadzeń przez obcych oraz fenomenu UFO. Wchodzicie tu na własne ryzyko. Możecie odejść stąd jako osoby odmienione. Stało się to już udziałem wielu ludzi.

„Badając tajemnicę UFO nie znajdujemy się na oszołomskich peryferiach teologii, ale w waszym imieniu stoimy na linii frontu w bitwie. Toczymy wojnę obronną na istotnym dla ludzkości obszarze szturmowym” – dr David Allen Lewis, autor publikacji „UFO: Zwiedzenie czasów końca”.

To, co zobaczycie jest prawdopodobnie najlepiej strzeżoną tajemnicą społeczności badającej zagadnienie UFO. Niniejsze opracowanie stanowi kulminację 15 lat badań dotyczących uprowadzeń przez obcych i UFO, przeprowadzonych przez grupę badaczy pod nazwą The CE4 Research Group. W sposób rzetelny zbadali oni owo dziwne, niezwykłe zjawisko. Zaczęli on wysunięcia hipotezy, następnie zebrali dane i podzielili się swoimi ustaleniami. Jak dotąd grupa ta przeanalizowała ponad 350 przypadków tzw. uprowadzeń przez obcych.

Grupa badawcza CE4 stanowi dochodzeniowe ramię informacyjnej witryny AlienResistance.org prezentującej biblijne spojrzenie na zjawisko UFO. Dostrzegłszy duchowy charakter uprowadzeń przez obcych postawili oni następujące pytanie – „czy chrześcijanie są porywani przez istoty pozaziemskie”?

Badanie wykazało, że niektórzy ludzie mieniący się chrześcijanami w istocie zgłaszali, iż zetknęli się z tym doświadczeniem w swoim życiu. Tym samym, o którym na przestrzeni wielu lat w historii badań UFO donosili ludzie różnych wiar jak również osoby niewierzące. Sondaże przeprowadzone w tym czasie wykazały, że aż 5 milionów ludzi mogło mieć do czynienia z jakąś formą tego zjawiska.

Ma ono szkodliwy wpływ na życie ludzkie. Dla osób je zgłaszających jest ono przeżyciem przerażającym. Życia zostały zniszczone. Relacje rodzinne uległy destrukcji. Życie ze świadomością, że nie jest się w stanie kontrolować tego, co ma miejsce jest dla nich druzgocące. Nie mogą oni nawet poprosić o pomoc znajomych, rodziny czy personelu medycznego z obawy przed wyśmianiem, co jedynie nasila ich rozpacz.

W toku badań świadectw o tego typu przeżyciach grupa badawcza CE4 zetknęła się z czymś naprawdę zasługującym na uwagę. Odkryto, że niektórzy chrześcijanie byli w stanie zatrzymać, także całkowicie, występowanie zjawiska uprowadzeń przez obcych w swoim życiu. Najbardziej fascynującym wnioskiem byłem ten, iż jest to w ogóle możliwe.

Wśród osób dotkniętych tym zjawiskiem istnieje zbieżność jeżeli chodzi o to, w jaki sposób mogli tego dokonać. Jest to coś, o czym wiodący badacze UFO na świecie oficjalnie mówią, iż nie jest możliwe. Wynik badań grupy CE4 wskazuje jednak na coś zgoła odmiennego. Gdy zapytać ich zakulisowo, wielu wiodących badaczy przyznaje, iż sami zetknęli się z podobnymi przypadkami.

Pojawia się pytanie dlaczego także oni nie podzielili się tymi wnioskami? Czy może to wynikać z potencjalnych konsekwencji, gdyby to uczynili? Czy mogłoby to zmienić ich z góry przyjęte założenia odnośnie uprowadzeń przez obcych i zjawiska UFO? Czy jest ukryta agenda, którą może zdemaskować owo badanie? Skoro są oni badaczami, na których polegamy w kwestii mówienia prawdy, to dlaczego nie dzielą się oni z nami wszystkim? Czy nie chcielibyście posiadać wszystkich elementów układanki próbując rozwikłać łamigłówkę o porwaniach przez obcych i UFO, nawet gdyby miały one namalować inny obraz niż oczekiwany? Rzetelne badanie wymaga tego, aby zawrzeć w nim wszystkie fragmenty celem uzyskania rzetelnej odpowiedzi.

Usiłowaliśmy przedstawić nasz element tej zagadki. W procesie tym zetknęliśmy się z zaciekłym oporem ze strony społeczności badającej zagadnienie UFO. Jeżeli szczerze szukacie odpowiedzi odnośnie owego dziwnego zjawiska, to zadajcie sobie proszę pytanie dlaczego tak się dzieje? Dlaczego nie możecie zobaczyć wszystkich elementów tej układanki?

Mamy nadzieję, iż poprzez tę stronę internetową będziemy w stanie zaoferować wam ów niechciany fragment układanki. Prosimy o bycie otwartymi na wszystkie wnioski naszych badań. Nie możecie podjąć uczciwej decyzji, jeżeli nie uwzględnicie całości studium, które zostało przeprowadzone przez wszystkich badaczy. Liczymy, że zapoznając się z wnioskami tego badania, którymi się tu z wami dzielimy będziecie mogli podjąć tę uczciwą decyzję.

BADANIE

Hipoteza: chrześcijanie są uprowadzani przez obcych.

Dane: kompilacja uzyskana dzięki pracy z ponad 350 osobami, które doświadczyły zjawiska abdukcji przez obcych.

Wnioski: niektórzy wyznaniowi chrześcijanie twierdzą, że przeżyli porwanie przez obcych.

NIEOCZEKIWANY WYNIK BADANIA

Na drodze badań relacji o abdukcjach odkryto, że niektórzy z porwanych mogli doprowadzić do zatrzymania lub całkowitego przerwania tego przeżycia. Dostrzeżono cechę wspólną metody, do jakiej uciekali się porwani będący chrześcijanami. Wykazano, iż przeżycie to ustawało lub całkowicie zakańczało się wraz z wezwaniem imienia i autorytetu Jezusa Chrystusa – nie jako magicznej formułki, ale na drodze posłuszeństwa i osobistej z Nim relacji.

Odkryliśmy ponadto, że dzieląc się tymi wnioskami z innymi uprowadzanymi możemy im pomóc położyć kres ich przeżyciom. Nazywa się to powtarzalnością.

Społeczność badająca zjawisko UFO szukała owego powtarzalnego wydarzenia wymaganego w toku badania celem weryfikacji materiałów badawczych. Nie istnieje inne udokumentowane, powtarzalne zdarzenie odnotowane w ramach jakiegokolwiek innego badania UFO.

WNIOSKI

Co sprawia, że ktoś doświadcza zjawiska abdukcji? Jest to pytanie, na które świeccy badacze do dnia dzisiejszego nie posiadają odpowiedzi. Jednakże grupa badawcza CE4 odkryła na drodze badań, że ludzie mogą doświadczyć tego przeżycia z jednego z poniższych trzech powodów lub ich kombinacji:

1.      Prosiłeś/aś się o to. Niektórzy ludzie faktycznie proszą o możliwość doświadczenia tego przeżycia, by móc przekonać się, jakie ono jest. Uważaj, o co prosisz.

 

2.      Bezwiednie otwierasz drzwi do tejże sfery.  Niektórzy ludzie uczynili to nieświadomie poprzez swoje zaangażowanie w nauki New Age oraz okultyzm. Gdy zajmujesz się sprawami leżącymi poza domeną Boga – Stwórce i Jego Słowa, to narażasz się na atak ze strony tych istot. Odkryliśmy, że ów powód najczęściej stanowi pierwotną przyczynę abdukcji.

 

3.      Obejmuje cię bieżący cykl lub warunkowanie społeczne. Zapytawszy o rodziców oraz wczesne życie rodzinne uprowadzanych odkryliśmy, iż furtka ta związana jest z jednym rodzicem lub ich parą. Ważnym jest, w jaki sposób wychowujesz swoje dzieci. Rodzina jest pod ochroną, gdy nad jej głową znajduje się Boża osłona. W przeciwnym wypadku rodzina jest narażona na tego rodzaju nienaturalne przeżycia.

DOWODY

Dowody, na których opierają się nasze wnioski znajdują się w świadectwach osób uprowadzanych. Posiadamy ponad 100 z nich, opublikowanych za ich zgodą, tak pisemnych jak i ustnych świadectw samych uprowadzanych. Więcej świadectw pojawi się w toku pracy grupy badawczej.

Jak wiele z nich potrzeba, by dostrzec, że zjawisko to jest prawdziwe? Sam(a) zapoznaj się z dowodami. Rozważ to, o czym czytasz i co powiedzieli ci inni. Będziesz teraz mieć wszystkie fragmenty w ręku. Dopasuj je do siebie. Jesteśmy pewni, że zrozumiesz, dlaczego jest mowa o „niechcianym elemencie układanki UFO”. Dowody, o których przeczytasz i które usłyszysz z pewnością zrodzą wiele pytań odnośnie abdukcji przez obcych i fenomenu UFO. Pytań, które wciąż musisz zadawać. Odpowiedzi, których musisz żądać od badaczy, którzy nie pozwalają, by dzielono się wszystkimi elementami tej układanki, niezależnie od tego, czy podoba im się to, na co wskazują wyniki tego badania, czy nie.

Świadectwo Rinaldo:

„(…) Poznawszy Jezusa (po nowonarodzeniu), podzieliłem się z kimś o tym, co mi się przytrafiło; o tym paraliżującym strachu. Ów brat w Jezusie powiedział: „Rin, następnym razem, gdy to się wydarzy, mów o krwi Jezusa”. Nie rozumiałem tego, co do mnie mówił, ale sądziłem, że coś w tym jest. Następnym razem, gdy ogarnął mnie ten paraliżujący strach, z całych sił, jakie miałem w sobie byłem w stanie unieść rękę w kierunku moich ust i palcami rozewrzeć szczękę, by powiedzieć: „Jezus Chrystus jest Panem” i w mgnieniu oka, tak po prostu w jednej chwili byłem wolny. Na przestrzeni lat miałem kilka takich starć. Pozostaję jednak w zwycięstwie, które Jezus dał mi na Krzyżu. Mam nad tymi istotami władzę w imieniu Jezusa. Amen”.

Świadectwo Sama:

„Ostatnio czytałem sporo o obcych, zwiedzeniu czasów końca i o ostrym obłędzie, jaki ześle Bóg. Obejrzałem również wiele filmów na YouTube na ten temat.

Zeszłej nocy, po zwykłym śnie natychmiastowo znalazłem się w stanie jakby sennym. Tyle, że tym razem byłem w wąskim, metalowym pomieszczeniu wewnątrz jakiegoś pojazdu, co do którego miałem wyraźne odczucie, że porusza się w górę. Miejsce to, na tyle, na ile widziałem, miało kształt półksiężyca bez widocznego wyjścia, aczkolwiek znajdowało się tam okno skierowane w stronę wnętrza pojazdu. Wrażenie to było jak na jawie i byłem zdumiony.

Szczerze powiedziawszy w momencie rozpoczęcia się tego etapu mojego jakby sennego stanu naprawdę sądziłem, że zostałem pochwycony w swoim ciele fizycznym. Tak realne było to przeżycie. Szybko uświadomiłem sobie, iż tak nie jest, lecz że gdzieś podróżowałem. Byłem więcej niż zaniepokojony, waląc w metalowe ściany pomieszczenia i próbując uciec.

Gdy zacząłem szukać drogi ucieczki obok okna, spojrzała na mnie istota, którą mogę opisać jedynie jako „szaraka”, lecz nie do końca. Natychmiast wypowiedziałem imię Jezusa, ale nic się nie stało. Powiedziałem je raz jeszcze i nadal nic się nie zmieniło i to wtedy popadłem w panikę. Pomyślałem, że tym razem cokolwiek było dla mnie zaplanowane, wydarzy się w całości zanim będę miał możliwość odejścia i to wtedy zakrzyknąłem w rozpaczy: „Jezu Chryste, pomóż mi!”. Nagle wszystko zniknęło, a ja się obudziłem”.

Świadectwo Victora:

„Tyle lat, tak wiele pytań. Ale potem coś się stało. Po przeczytaniu tamtych wpisów, pobraniu plików audio z Byronem LeBeau mijały lata, wiedza rosła, a moje oczy otworzyły się. Modliłem się wprost do Jezusa Chrystusa i oznajmiałem, że należę do Niego.

Noc za nocą, znów czułem tę obecność, te ataki na mój umysł, moje ciało. Wzywając Jezusa, by Jego Krew obmyła mnie i chroniła moją duszę, odczuwałem wibracje, a następnie coś w rodzaju pola siłowego promieniującego wokół mnie. „Co to u licha jest?!” – myślałem. Byłem chroniony!

Przychodziły noce, a ja się modliłem. W niektóre noce czułem jakby namowy, bym tego zaprzestał, jak w inne noce, których doświadczyłem. Wzywałem jednak imię Jezusa, a one ustępowały, przychodząc raz na tydzień, później co kilka tygodni, raz w miesiącu i wreszcie ustało to całkowicie.

Szukałem prawdy latami i odnalazłem ją. Byłem zagubiony, a zostałem teraz odnaleziony. Dzięki Bogu mam znów energię, poprawiła się moja pamięć, wzrosła moja pewność siebie. Czuję się przebudzony, mocny i otrzymałem coś niezwykle rzadkiego – poznanie rzeczywistej prawdy, że Bóg istnieje, Jego moc jest bezgraniczna, a wszyscy uginają się pod Jego władzą, w szczególności tzw. obcy. To jest moje świadectwo, to jest prawda”.”

Tłumaczył Jacko. Dziękuję w imię Jezusa