Efekt oczekiwanej “dobrej zmiany”.

 

 

“Dług Skarbu Państwa przez pierwsze pięć miesięcy tego roku urósł bardziej niż przez cały rok 2015. Zadłużenie rośnie w tym roku średnio o 15 mln PLN co godzinę. To efekt zwiększonych wydatków rządu, ale też osłabienia złotego

A propos ministrów: wicepremier Morawiecki wprawdzie wycofał się ze słów o tym, że program 500 plus jest na kredyt, ale patrząc na tempo zaciągania nowego długu z jednej strony, a z drugiej strony na główną przyczynę wzrostu wydatków państwa w tym roku trudno nie dostrzec związku między jednym i drugim.”

http://next.gazeta.pl/next/7,151245,20455678,dlug-skarbu-panstwa-rosnie-najszybciej-w-historii-wlasnie-bijemy.html#MT

 

Co tu dużo pisać. Oszukano nas tworząc fałszywy twór jakim jest państwo pt. Polska. Jako Słowianie byliśmy potęgą, ale stworzenie państwowości gdzie nie liczy się ród, ale obywatelstwo, spowodowało, że nasi goście stali się naszymi gospodarzami. Tak zniszczono większość krajów, które zbudowały swój dobrobyt na etyce protestanckiej. Wszczepiono muzułmanów i nadano im przywileje o jakich Polacy mogliby pomarzyć. Jest tylko jeden względnie homogeniczny kraj na świecie. Jest nim obecny Izrael. Inne kraje nie maja prawa do jednorodności kulturowo-genetycznej.

W zasadzie wszystko jest już pozamiatane i ten dług jest wynikiem czczenia królowej Niebios w Polsce.