Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Od poniedziałku sprzedaż kart prepaid tylko po podaniu danych osobowych

Rozkochane w hedonizmie społeczeństwo pojęcia nie ma, iz biblijny Wielki ucisk jest coraz bliżej. Ba, jest to barani skok. Nie tylko ze względu na tę informację poniżej, ale wiele innych czynników.

Tymczasem:

 

“W poniedziałek 25 lipca wchodzą w życie przepisy ustawy o działaniach antyterrorystycznych, które obligują do podania danych osobowych przy kupowaniu kart przepłaconych telefonii komórkowej. Dostawcy usług będą weryfikowali tożsamość kupujących

 

Abonenci będą musieli podać imię, nazwisko i PESEL albo serię i numer dokumentu tożsamości, a cudzoziemcy spoza Unii Europejskiej – numer paszportu lub karty pobytu. Gdy karty będzie kupowała firma będzie musiała podać swoją nazwę i jeden z numerów – REGON, NIP, KRS, albo numerewidencji działalności gospodarczej.”

 

źródło: http://finanse.wp.pl/kat,1033781,title,Od-poniedzialku-sprzedaz-kart-prepaid-tylko-po-podaniu-danych-osobowych,wid,18435769,wiadomosc.html?ticaid=117698&src01=6a4c8&src02=facebook_finanse

 

Operatorzy telefoni komórkowej nie będą mieli  prawa rozpocząć świadczenia usług zanim nie potwierdzą tożsamości osób, lub zgodności danych firmy w odpowiednim rejestrze.

Do 1 lutego 2017 r. zgodnie z tzw. ustawą antyterrorystyczną jest czas, aby zarejestrować dane osobowe użytkowników wcześniej zakupionych kart przedpłaconych. Po tym dniu zostaną wyłączone karty, których użytkownicy nie podadzą swoich danych.

Rząd PIS  uchwalił ustawę 10 czerwca, a prezydent Duda podpisał 22 czerwca.

Teraz już wiemy po co są ataki terrorystyczne. Oni muszą zracjonalizować ustawy ograniczające wolność.

Niebawem chrześcijaństwo biblijne będzie ścigane prawem i karane jako ekstremizm.

 

Updated: 24 lipca 2016 — 13:53

13 komentarzy

Add a Comment
 1. Państwo nigdy nie ustaje w wysiłkach do coraz większego rozszerzania sfery swojej kontroli, aż do całkowitego zniewolenia jednostki… A naiwne masy myślą, iż to dla ich dobra…

 2. A więc kontaktować ze mną można się jedynie do lutego przyszłego roku. Obiecuje sobie to. Tego już za wiele!!

  1. No to czas sprzedać telefon. Ciekawe co później? Do internetu się przyczepią? Ech. To wszystko upada, ale to i dobrze, chyba każdy ma już dosyć.

 3. “Teraz już wiemy po co są ataki terrorystyczne. Oni muszą zracjonalizować ustawy ograniczające wolność.” – ta procedura zdobywania włądzy nad ludzmi postępuje od 9/11 już niemal całkiem z górki, nawet papież w ostatnim przesłani udo Polski powiedział żeby modlić się o pokój i bezpieczeństwo, a politycy miłościwie przyklepują prawo dajace takie “bezpieczeństwo”

 4. Elitom terroryzm jest na rękę, żeby odebrać ludziom wolność i ścigać wszelki “ekstremizm religijny”.Papież powiedział, że nie ma różnicy między fundamentalnym chrześcijaństwem (czyli biblijnym) a islamskim ekstremizmem.Do terroryzmu zachęcają muzułmanów księżycowy bożek-demon Allah, czyli demony działają razem z elitami, żeby stworzyć NWO.

 5. A ja sobie i tak z systemem szatańskim poradzę już wymyśliłem jak to sprytnie obejść i jeszcze parę groszy przy tym zarobić. Pozdrawiam serdecznie

  1. Polopiryno, możesz zdradzić nam patent? nikt nie chce rejestracji. Słyszałam już jakiś czas temu o tym pomyśle. W ogóle dlaczego prawo działa wstecz? Przecież jak już ktoś kupił kartę przed wejsciem w zycie nowej ustawy dlaczego musi ją rejestrować? CHORE!

   1. Polopiryno, możesz zdradzić nam patent? Chyba tego nie zrobi niestety ;P Jeżeli to zrobi to zaraz jakiś agent powie o tym , tym co trzeba i po problemie. Mimo wszystko chyba to kit i nie da sie tego obejsc 🙂

    1. Myślę, że zarobią Panowie z noskami w kolorze malinowo – jagodowym, spod sklepów z alkoholem, czy bezdomni. Zapłacić można takiemu człowiekowi, za to że pokaże dowód przy zakupie karty i po sprawie … już można być inkoguto 😉

 6. Jest taki serial Mr Robot
  W pierwszym sezonie było nawiązanie do krachu pieniężnego, upadku rządu, odkrytej prywatności.
  Dzisiaj widziałem zerowy odcinek drugiego sezonu. Niby serial ale wiecie co że dzięki temu serialowi rząd amerykański został ostrzeżony przed atakiem jakimś tam, tak stwierdził jeden z ekipy serialu.. Nie ukrywają się z tym że nawiązują serialem mocno do rzeczywistości, że prywatności nie ma. A za razem pokazują jak to wygląda.. Jeden z obsady że jedynie gniewem mógłby coś stworzyć. Pokazują w którą stronę idą.. W tym serialu jest duży nacisk na hakowanie. Przejmowanie danych, co dzieje się na świecie.

  Ps. Nie jest kimś kto szuka takich informacji na co dzień, bo nie szczególnie mnie to mocno interesuje. Na to trafiłem przypadkowo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: