Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Chrześcijanie są najbrutalniej dyskryminowaną grupą religijną na świecie

Onet.pl podaje:

 

“Ze “Światowego Indeksu Prześladowań 2016” Organizacji “Open Doors” wynika, że chrześcijanie są najbrutalniej dyskryminowaną grupą religijną na świecie, głównie przez islamskich ekstremistów. Liczby zamordowanych z powodu wyznania chrześcijan, jak i atakowanych czy wręcz niszczonych kościołów prawie podwoiły się w porównaniu do poprzedniego roku.

Międzynarodowa i ponadwyznaniowa organizacja “Open Doors” potępiła w opublikowanym “Światowym Indeksie Prześladowań 2016”, że obecnie ze względu na wiarę ponad 100 milionów chrześcijan na świecie jest prześladowanych. Jest to “największa prześladowana wspólnota wiary”, powiedział prezes organizacji Markus Rode przy prezentacji raportu. “Open Doors” publikuje “Światowy Indeks Prześladowań” od 1993 roku.”

 

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/przerazajaca-skala-przesladowan-chrzescijan-na-swiecie/jhp1fh

 

Obłuda tego niebożego świata sięga nieba. Wszystkie rządy robią wszystko aby zdemoralizować ludzi, pozwalają na niszczenie wartości chrześcijańskich a następnie publikują informacje o prześladowaniu chrześcijan.

Sytuacja identyczna jak z papierosami. Pozwalają na ich produkcję, ale na każdej paczce jest informacja o szkodliwości palenia. Już po tym powinni ludzie rozpoznać intencje rządów.

Pozwalamy produkować truciznę, bo mamy z tego vat, ale ostrzegamy was, że palenie jest szkodliwe.

Inaczej sprawa się ma z marihuaną. Zioło to, którego nie można uprawiać, leczy wiele schorzeń i uderza w interesy koncernów farmaceutycznych i system opieki medycznej.

 

Podobnie jest z uchodźcami. Propaganda proFranciszkowa pokazuje twarz Chrystusa w uchodzcach,  którzy wyznają religię przeciwną do chrześcijaństwa. religie antychrysta, gdyż nie uznają Syna Boga. Społeczeństwo jest tak pozbawione mądrości, że nie łączy tego faktu. Przywódca największej (na razie) religii na świecie widzi Chrystusa w religii, która morduje chrześcijan. Nikogo to nie zastanawia. Na SDM przyjedzie kilka milionów ludzi..

 

Nikogo to nie zastanawia, dlaczego chrześcijanie są najbardziej znienawidzoną grupą. Co musi być w tej wierze, skoro system szatana morduje wiernych Boga, lud Boży, dzieci Boże.

Niestety ale realizuje się proroctwo ze scenariusza filmu pt “Idiokracja”. Polecam obejrzeć ten głupi wydawałoby się film. Przynajmniej połowę 🙂

Ludzie przestają myśleć, a dowodem tego jest szał na punkcie demonów (PokemonGo), fascynacja Idolem, Mam talent, HellsKitchen itp.

Ogólnie rzecz biorąc w TV nie ma dla mnie nic co nakazałoby mi włączyć ten mebel.

Updated: 24 lipca 2016 — 09:41

12 komentarzy

Add a Comment
 1. Trafione w punkt, jak zwykle. Świetne są Twoje analizy. Prostym językiem obnażasz pozornie proste, a jednak umykające uwadze większości zależności. W pełni zgadzam się z Twoimi spostrzeżeniami odnośnie obłudy rządu.

  1. Zgadzam się 🙂

 2. Niestety, dzisiaj chamstwo jest bardziej w cenie niż wyższa kultura duchowa, to proste: gdy zastąpi się Boga ewolucjonizem etc to pozostaje prawo siły, na prawie siły opierał się system Hitlera, komunizm i tyranizm. Te systemy muszą padać czy się przekształcać z czasem, bo mają złą podstawę prawa- siłę, zamiast to co jest podstawą Prawa wg Boga.
  PS W idiokracji prezydent był – czarny, a bohater (który był zbawicielem systemu idiokracji) działał razem z prostytutką = kobieta na bestii

  1. Problem, reakcja rozwiązanie.Taki trójkąt, piramida.Według planu III WŚ Illuminaci najpierw promowali ateizm, żeby teraz dać ludziom nowego bożka Lucyfera, który rozwiąże ich problemy.W ks. Daniela jest mowa, że król północy (Antychryst) pokona króla południa (moim zdaniem szeroko rozumiany świat islamu).Erdogan chce stanąć na czele nowego kalifatu stając się tym królem południa.Wszedł w konflikt z USA (Północą) i teraz Obama objawi się jak Antychryst pokonujący króla południa, niszczy islam i jest wielbiony przez ludzi.

 3. Medialne uciskanie chrześcijan, głód, emigracja, wojny i rzezie, gwałty na ulicach, koryto+ i inne absurdy polityczne. Ciśnienie rośnie i gdy ludzie będą mieli naprawdę dość to pojawi się “wybawiciel” który wykupi wszystkie długi, da ludziom mieszkania lub ziemię i dobrą pracę, odblokowane zostaną naturalne leki i będą cudowne uzdrowienia i może zniesie też podatki albo znacząco je obniży. Tylko będzie pewien szkopuł. Trzeba będzie się “wybawicielowi” pokłonić i przyjąć jego znak. I ludzie umęczeni całym tym codziennym znojem pójdą za nim w ciemno.

 4. A co do ŚDM to kolejarze, którzy co i rusz strajkują i są ciągle wkurzeni na władze PKP podobno chcą pomóc. Jak się jednak okazuje to nawet związki zawodowe są zaskoczone.

  http://www.rynek-kolejowy.pl/wiadomosci/pracownicy-pkp-intercity-chca-pomoc-sdm-w-czynie-spolecznym-77447.html

 5. To jednak uznales ze katolicy to chrzescijanie,przeciez raport nie wspomina o przesladowaniu jakichs detektywowprawdy

  1. i po co ta złośliwość?
   czy ja jakoś wszedłem na twą osobę?
   typowe dla mściwego katolika.

   Natomiast odpowiadając:

   kościoły katolickie są na celowniku Islamu z powodu nie wiary katolikow bo jaka ona jest to Twoj komenhtarz personalny jest tego dowodem, ale z powodu głoszenia o Jezusie.
   Tak jak w protestatnyzmie jest wiele zwiedzenia a mimo wszystko głoszony jest Jezus, tak w odstępczym kościele rzymskim który wymordował miliony ludzi za czytanie Biblii.

   na marginesie: wielu katolikow czyta detektywaprawdy gdyż prawdy nie mogą znaleźc w kościele rzymskim 🙂

  2. Pamiętaj, że diabeł nienawidzi wszystkiego co ma jakikolwiek związek z chrześcijaństwem.W końcu i Wielka Nierządnica zostanie znienawidzona przez bestię i przez nią zniszczona.Celem złego jest jawne ubóstwienie przez ludzi jego samego oraz jawny bunt przeciwko Bogu oraz jego sługom.

  3. Moim zdaniem katolicyzm to chrześcijaństwo ale klasyfikowane jako “Tiatyra” wg Słowa.

   1. Katolicyzm zgłosi fałszywą ewangelią o zbawieniu z uczynków a nie wiary.Apostoł Paweł powiedział, że kto głosi ewangelię inną od chrystusowej jest przeklęty, więc nie jest to kościół chrześcijański, który popełnia błędy tylko kościół diabła, który jak mówi Objawienia 17 jest pijany krwią świętych i świadków Jezusa.Wielki Babilon, który miesza różne wierzenia.Picie krwi i jedzenie ciała pochodzi właśnie ze starożytnego Babilonu.

 6. Ludzie zajmują się arcyważnymi sprawami, które z punktu widzenia wieczności są pierdołami, ale im się wydaje, iż są najważniejsze…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: