Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

CAŁKOWICIE W NIM. Na sądzie będą dwie grupy: owce i kozły.

David Wilkerson

Na sądzie będą dwie grupy: owce i kozły. Te grupy będą stały przed Panem oddzielnie tego dnia, jedna po prawej, druga po lewej: święci i grzesznicy. A złe uczynki, które będą ujawnione tego dnia to są tylko uczynki bezbożnych.
Pismo mówi, że wszystkie złe uczynki bezbożnych będą wyprowadzone na światło i wyjawione. Każda bezbożna myśl, każde ukryte pragnienie, każda pożądliwość, każde bezbożne wyobrażenie, każde zaparcie się Chrystusa, każde słowo przekleństwa – wszystko będzie ujawnione i osądzone.
Z drugiej strony, tego dnia nie będą wspominane żadne złe czyny sprawiedliwych. Zamiast tego, będzie wyprowadzona na światło każda dobra rzecz w ich życiu: każda święta myśl, każdy akt miłosierdzia, każde ofiarne dzieło. On wyprowadzi na światło wszystko dobre. Będzie to moment pełny chwały!
Fakt jest taki, że kiedy staniemy przed Panem na sądzie, będziemy całkowicie w Nim. To znaczy, że wszystko, co kiedykolwiek zrobiliśmy, włącznie z każdym popełnionym grzechem, już będzie pod przykryciem Jego krwi i już nigdy nie będzie wspominane. Nie ma potępienia dla sprawiedliwych – żadnego. Jezus mówi nam: „Zaprawdę, zaprawdę powiadam wam, ten kto słucha Mojego słowa i wierzy temu, który Mnie posłał, ma życie wieczne i nie przyjdzie na potępienie, ale przeszedł ze śmierci do życia” (Jana 5:24). Greckie słowo potępienie tutaj oznacza „sąd.” Jezus mówi właściwie, „Jeżeli wierzysz we Mnie, to nie przyjdziesz na sąd. Zamiast tego przejdziesz ze śmierci do życia.”

 

 

Updated: 22 lipca 2016 — 10:08

14 komentarzy

Add a Comment
 1. Chrzescijanin Drogi

  Zapraszam na stronę o pierwotnym chrześcijaństwie.

  1. Przepraszam, ale nie mogę zamieścić twojego linku. Na stronie nie macie podanych zasad wiary a wpisów jest niewiele.
   Nie będę reklamował strony o chrześcijaństwie, której nie znam i nie jestem pewien.

 2. Krótki ale jakże wartościowy tekst 🙂
  Dziękuje w imieniu Jezusa Chrystusa 🙂

 3. Podzielmy ludzi do nawrócenia na dwie grupy : postępowców i tradycjonalistów babilońskich. Dla pierwszych prawdziwa wiara Chrystusowa jest zabobonem, a dla drugich herezją. Boży człowiek musi mieć masę cierpliwości do tłumaczenia im jak bardzo błądzą w mroku tego upadłego świata.

 4. Popieram to co umieścił Damian bardzo wartościowy tekst i dziękuję za niego.

 5. Wspaniała obietnica, że święta Krew naszego Pana Jezusa Chrystusa zmywa wszystko!!! 🙂

 6. https://youtu.be/cevWPXike_Y i https://youtu.be/NXxhlBvIIcU Kolaboranci 1990. Okładka płyty jest uosobieniem swarliwości tego narodu.

 7. A gdy przyjdzie Syn człowieczy w chwale swojej, i wszyscy święci Aniołowie z nim, tedy usiądzie na stolicy chwały swojej, I będą zgromadzone przed niego wszystkie narody, i odłączy je, jedne od drugich, jako pasterz odłącza owce od kozłów. A postawi owce zaiste po prawicy swojej, a kozły po lewicy.Tedy rzecze król tym, którzy będą po prawicy jego: Pójdźcie, błogosławieni Ojca mego! odziedziczcie królestwo wam zgotowane od założenia świata. Albowiem łaknąłem, a daliście mi jeść; pragnąłem, a daliście mi pić; byłem gościem, a przyjęliście mię; Byłem nagim, a przyodzialiście mię; byłem chorym, a nawiedziliście mię; byłem w więzieniu,a przychodziliście do mnie. Tedy mu odpowiedzą sprawiedliwi, mówiąc: Panie! kiedyżeśmy cię widzieli łaknącym, a nakarmiliśmy cię? albo pragnącym, a napoiliśmy cię?I kiedyśmy cię widzieli gościem, a przyjęliśmy cię? albo nagim, a przyodzialiśmy cię?Albo kiedyśmy cię widzieli chorym, albo w więzieniu, a przychodziliśmy do ciebie? A odpowiadając król, rzecze im: Zaprawdę powiadam wam, cokolwiekieście uczynili jednemu z tych braci moich najmniejszych, mnieście uczynili. Potem rzecze i tym, którzy będą po lewicy: Idźcie ode mnie, przeklęci! w ogień wieczny, który zgotowany jest diabłu i Aniołom jego. Albowiem łaknąłem, a nie daliście mi jeść; pragnąłem, a nie daliście mi pić; Byłem gościem, a nie przyjęliście mię; nagim, a nie przyodzialiście mię; chorym i w więzieniu, a nie nawiedziliście mię.Tedy mu odpowiedzą i oni, mówiąc: Panie! kiedyśmy cię widzieli łaknącym, albo pragnącym, albo gościem, albo nagim, albo chorym, albo w więzieniu, a nie służyliśmy tobie? Tedy im odpowie, mówiąc: Zaprawdę powiadam wam, czegościekolwiek nie uczynili jednemu z tych najmniejszych, i mnieście nie uczynili. I pójdą ci na męki wieczne; ale sprawiedliwi do żywota wiecznego.Mat.25

  1. Przyjdź, Panie Jezu Chryste, Synu Boży!

  2. “tych braci moich najmniejszych” – czyli to jest sąd ze względu na stosunek do chrzescijan?

 8. Chyba że żyjemy po staremu,nie żałujemy uczynionego zła a krew pana Jezusa traktujemy jak dobry wybielacz na ubranku,to wtedy to nie “działa.”

 9. W 1pet goat2 kozioł był oznakowany jak bydlę

 10. a ciekawe, co z baranami, politykami, wyborcami…

  współczuję Bogu, jak On to pozamiata…

  seler…

 11. cytuję:

  “a teraz odpoczywaj po przejściach Dominiku,
  Mieczu, dorobią Ci taką protezę,
  że stalowy miecz to szie
  musi schować
  a Słowo ?

  no cóż, trzeba Je mieć w Duszy,
  i nie pielgrzymkować
  do Czarnej Madonny i Białego Papieża,
  wracajmy do Ojca…

  Zespół Romanca, Alicja Węgorzewska „Cygański Refren”(Official Video)
  z kropką
  .https://www.youtube.com/watch?v=jUDW2IahWqw

  CAŁKOWICIE, nawet bez ręki lub nogi …

  żródło:
  https://poznajprawdeblog.wordpress.com/2016/06/12/modlitwa-za-miecza-ducha/

  seler

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: