Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Rozpoznajcie twarz Chrystusa w uchodźcach.

Taki oto bilboard sponsorowany przez Caritas diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej jest umieszczony w Bobolicach tuz przy drodze:

 

rozpoznactwarzChrystusa

 

 

Szanowni rzymscy katolicy, teraz już wiecie jaka siła drzemie za Waszym kościołem. Islamiści noszący Chrystusa na swych twarzach robią zadymy w Europie, ale jak to rzekomo powiedział Jacek Kurski, brat zastępcy redaktora naczelnego Gazety Wyborczej  “ciemny lud to kupi”.

Ciemny, gdyż  żyje w ciemności.

 

” A na tym polega sąd, że światłość przyszła na świat, lecz ludzie bardziej umiłowali ciemność, bo ich uczynki były złe. (20) Każdy bowiem, kto źle czyni, nienawidzi światłości i nie zbliża się do światłości, aby nie ujawniono jego uczynków. (21) Lecz kto postępuje zgodnie z prawdą, dąży do światłości, aby wyszło na jaw, że uczynki jego dokonane są w Bogu” Jana 3

 

Franciszek i kościół rzymski wraz ze wszystkimi odnogami jak w tym przypadku Caritas, widzi Chrystusa w tych uchodźcach:

 

Szturm na Europę Potwierdza się najgorszy scenariusz Rotszyldowie szykują rzeź Europie

 

Się dzieję w Niemczech

Kościół rzymski jest odstępczą religią co widać choćby po tym bilboardzie.

 

Więcej o “twarzach Chrystusa” tutaj:

 

http://detektywprawdy.pl/category/islam/

 

Na koniec. Jest wielce prawdopodobnym aby Chrystusem stał się ktoś z Islamu.

Chrystus to po hebr. משיח) מָשִׁיחַ; Mešiah, Meszjah) gr. Χριστός (Christós) – namaszczony,

 

 

Jezus Chrystus jest jeden, mesjaszów było wielu.

 

Updated: 19 lipca 2016 — 15:48

39 komentarzy

Add a Comment
 1. Kochani,
  mam pytanie.
  Od czasu jak :przejrzałam na oczy” w mojej głowie pojawiło się tyle zapytań i wątpliwości dot. pewnych kwestii, że zupełnie sobie z nimi nie radzę, będą na początku mojej “Nowej Drogi”. Wgłębiam się w Pismo Święte, ale póki co, jest to dopiero początek.
  W domku nie mam co liczyć na wsparcie, bo traktują mnie jak dziwoląga. Niby wierzą w Boga, ale nie mogą ogarnąć faktu, że czytam Biblie…
  Niebawem mnie pewnie wydziedziczą, jak się dowiedzą, że nie mam zamiaru chodzić do kościoła.
  W każdym razie, czy mogłabym prosić kogoś z debatujących na tej stronie o pomoc w wyjaśnieniu pewnych kwestii?
  Z góry dziękuję 🙂

  1. Anitko jesteśmy wszyscy do Twej dyspozycji. Pytaj.

 2. No dobra to zaczynam 🙂
  1. W Biblii jest zapis, że w momencie “zjednania” się kobiety z mężczyzną stają się oni jednym ciałem i są od tego momentu małżeństwem. No i właśnie. Co w sytuacji, gdy Ci ludzie się rozstają i mają innych partnerów. A druga kwestia, że żyli poprzednio jak poganie?
  2. Co w sytuacji, gdy chcemy wziąć ślub (krk), ale mamy już świadomość tego, że jest to obrzęd pogański, ale czujemy niesamowitą presję otoczenia i dodatkowo chcemy w sposób formalny zalegalizować ten związek? Pewnie nie będzie on ważny w oczach Boga, a czy Bóg wybaczy nam “umyślne” uczestniczenie w tym obrządku? Wszakże w Biblii napisane jest by na nic nie przysięgać…
  CDN 🙂

  1. NT dotyczy chrześcijan i osób przebywających z chrześcijanami czyli pogan. Na część zagadnień odpowie Ci ten mój tekst:

   http://detektywprawdy.pl/2015/11/09/czy-slub-katolicki-jest-wazny-w-oczach-boga/

   Bardzo dobrze opisał to ten człowiek:

   http://www.zajezusem.com/index.php?num=5222

   Wg mnie, jeśli narodziłaś się na nowo niedawno, a mąż poganin od Ciebie odchodzi, to masz prawo do kolejnego związku, ale (!!!) z chrześcijaninem.

   Ślub w krk dyskwalifikuje Cię jako chrześcijankę, gdyż otrzymałaś już światło prawdy. Pan Jezus przyszedł na świat z mieczem. Nie po to aby asymilować się ze światem a tym bardziej z odstępczym kościołem. Nasi bliscy, katolicy, jeszcze nie mają poznania, ale my wszyscy byliśmy katolikami.
   Prawo Boga jest nadrzędne. Jednak tak dla zobrazowania:
   Pomyśl, ja prowadze ten blog pokazując prawdę o krk. Jak by mnie ludzie ocenili gdybym teraz wziął ślub w krk? czy moja wiara byłaby wiarygodna w oczach Boga i ludzi?

  2. Karol Szulawiak

   Jak chcesz zalegalizować związek w sposób formalny, to weź ślub cywilny. To wystarczy w oczach Boga. Zaś presja społeczeństwa…To żadne wytłumaczenie. Nie można jednocześnie służyć Bogu i mieć chwałę od ludzi. Musisz wybrać. Co by było ze chrześcijaństwem, gdyby Chrystus przejmował się presją społeczeństwa? Gdyby robili to apostołowie? Osoby nienawrócone nie mają nas lubić, ani nawet szanować. Mają się nawracać.

   (30): On musi wzrastać, a ja stawać się mniejszym. [Uwspółcześniona Biblia Gdańska, J 3]

   1. tak podzielam zdanie Karola. Presja otoczenia jest kompletnie nieistotna.
    Najważniejsze jest wypełnianie Słowa Boga.

   2. Problem jest innej natury. Bo to katolik i cała katolicka rodzina nalega na ślub kościelny. Jestem w tym po prostu sama. W dodatku w związku z moimi przekonaniami moi rodzice odwrocili się ode mnie. Partner szanuje moją zmiane. W sumie jakiś czas temu to ja go spowrotem przyciagnelam do krk. On teraz gorliwie praktykuje, a ja otworzylam się na to czego poszukiwalam przez całe życie. Czuje w nim wsparcie choć do kwestii chrzescijanskiej idei nie jest jeszcze przekonany. Chce natomiast przyjąć ślub katolicki. Jestem w totalnej rozterce…

    1. módl się o jego nawrócenie, żeby Pan Jezus go do siebie pociągnął, czekaj i zostaw wszystko Bogu.
     Zdaj się na Ducha Świetego bo tj taka sprawa, która tylko on może wyjasnic,m a nie ja czy Karol czy ktos inny.
     Uwierz mi w jedno: bedzie to dla Ciebie najwspanialsze rozwiązanie….

    2. Karol Szulawiak

     Ja podczas ostatnich świąt wielkanocnych (tak, pojechałem do rodziny. Dziś wiem że to był błąd. Ehh. muszę znaleźć robotę i się wyprowadzić.) zostałem nazwany per “bezbożnik” “żyd” “Jehowy” i padło stwierdzenie że “coś mi się w głowie pomieszało” i to tylko dlatego, że nie poszedłem do kościoła. Ślubu na razie nie planuje, ale cóż, nie zamierzam brać kościelnego. Świat będzie zawsze Ciebie naciskał, im będziesz bliżej Boga, im bardziej będziesz gorliwa, tym bardziej świat Cię znienawidzi.

     I tak jak Piotr (admin) napisał, ani On, ani Ja, ani żaden człowiek na tej ziemi, nie wyjaśni Ci perfekcyjnie Biblii. Jasne, każdy z nas ma swój punkt widzenia, czasem wspólny, czasem oddzielny, ale wcale bym się nie zdziwił gdybyśmy się wszyscy mylili w większości aspektów. Gdyż….

     (8): Boć zaiste myśli moje nie są jako myśli wasze, ani drogi wasze jako drogi moje, mówi Pan; (9): Ale jako wyższe są niebiosa niż ziemia, tak przewyższają drogi moje drogi wasze, a myśli moje myśli wasze. [Biblia Gdańska, Iz 55]

     Ja sam niedawno przechodziłem próbę, co chyba każdy na tym blogu potwierdzi, bo wiele osób wyrażało zaniepokojenie tym co piszę. Lecz…

     (6): Ale Bóg, który cieszy uniżonych, pocieszył nas przez przyjście Tytusowe. (7): A nie tylko przez przyjście jego, ale też przez pociechę, którą on ucieszony jest z was, oznajmiwszy nam żądność waszę, narzekanie wasze, gorliwość waszę za mną, tak żem się też więcej uweselił. (8): Bo chociażem was zasmucił przez list, nie żal mi tego, chociaż mi żal było; bo widzę, iż ten list, chociaż na chwilę, zasmucił was był. (9): Jednak teraz weselę się, nie dlatego, żeście zasmuceni byli, ale żeście zasmuceni byli w pokucie; albowiem byliście zasmuceni według Boga, żebyście w niczem nie szkodowali przez nas. (10): Albowiem smutek, który jest według Boga, pokutę sprawuje ku zbawieniu, której nikt nie żałuje; ale smutek według świata sprawuje śmierć. (11): Bo oto to samo, żeście według Boga byli zasmuceni, jako wielką w was pilność sprawiło, owszem obronę, owszem zapalczywość, owszem bojaźń, owszem żądność, owszem gorliwość, owszem pomstę, tak iż we wszystkiem okazaliście się być czystymi w tej sprawie. [Biblia Gdańska, 2kor 7]

     Powoli zaczyna wszystko wracać do stanu wcześniejszego, a nawet normuje się ku lepszemu. Owszem, na parę doktryn spoglądam inaczej, nie mniej jednak próba wyszła na lepsze. Serce jest ochotne, tylko jeszcze muszę popracować nad słabym ciałem…Nie mniej jednak zacząłem robić czystki, czy to w słuchanej muzyce, w filmach, programach itp. itd.

     A teraz kącik muzyczny.

     1. Łaska Pańska z Tobą, bracie. Tak, nadszedł czas porządków…

  3. Ani myślę, że ślub cywilny jest dobrym rozwiązaniem-kwestię przysięgi w Biblii należy dobrze przestudiować,bo według mnie nie chodzi tu o “taką” przysięgę-ale to moja,przemyślana opinia 🙂 A może uda ci się znaleźć zdrowy kościół zielonoświątkowy i tam dopełnić ślubów?-Może jeszcze takie są..

   1. Karol Szulawiak

    Biblia nigdzie nie precyzuje jak dany ślub ma wyglądać. Za to mówi że mamy być podporządkowani prawu świeckiemu, więc wniosek jest prosty. Oczywiście pomijam przypadki jakiegoś chorego prawa, gdzie np. kobietę ciągnę się siłą do ślubu, czy coś w ten deseń, bo to już jest sprzeczne z prawem Bożym, które stoi wyżej od prawa świeckiego.

  4. Jezeli jestes protestantka zbawiona z laski to prosze Cie zostaw go w spokoju
   Mowie na podstawie mojej zony protestanckiej ktora zapewnila wieloktotnie pieklo w domu i jeszcze grzeszac wykrzykiwala ze zbawiona jest z ofiary Chrystusa anie z uczynkow.
   Totalna meczarnia. Ja zaczalem uwazac na katolickie figurki, maruje, rozance itp, co latwo mi przyszlo ale ona z grzechami , tupetem i wladza zostala.

   Ja bylem naiwny ze to ten sam Bog i te same wartosci.
   Dzieki niej poznalem protestanckie pieklo.
   Juz chyba z piec razy powinienem byl zawolac strozy prawa za rekoczyny gdzie mialem slady.
   Bardzo zle zdanie mam przez nia o was protestantach oczywiscie z wyjatkami ktore u mnie potwierdzaja regule.
   Jezeli bedziesz go szanowala i nie grzeszyla
   W skrocie podazala za wykonywaniem woli Bozej wtedy cofam swoja porade.
   Ja niestety wlazlem w to i tak juz odkrecam jej ten pawlowy faeyzeism biblijny od wieeelu lat.

   1. możemy oceniać ludzi ponad podziałami religijnymi: dobrze czyni, źle czyni.
    Sa dobrzy katolicy i źli protestanci.
    Tudzież inaczej: letni chrześcijanie i gorący.
    Jeszcze inaczej patrząc, my nie jesteśmy protestantami, a chrześcijanami biblijnymi lub naśladowcami Jezusa

   2. Ale ja nie jestem protestantką….
    W sensie nie utożsamiam się z żadnym zborem itd.
    Ja po prostu odeszłam od krk, bo szukałam czegoś prawdziwego, a tego tam zupełnie nie czułam. Zaczęlam czytać Biblię i takie strony jak ta, czy zbawienie.com. Chcę odnaleźć Boga Żywego. Chcę być lepszym człowiekiem, bo upadków mam wiele na swoim koncie…

 3. Ciekawa sprawa. Zawsze w przypadku nachodźców wywlekają nasze chrześcijańskie wartości. Tylko wtedy widzą w nas chrześcijan gdy mamy aprobować innowierców i ustępować im pola. Czemu nie ma takich apeli w kierunku judaizmu? Np. rabinowie przyjmujcie nachodźców ! Frankowi by to przez gardło chyba nie przeszło. Kiedyś czytałem ciekawy komentarz w sprawie tego caritasu. Autor sugerował, że to caritas wyhodował i wykarmił nachodźców którzy pielgrzymują do Europy. Wiedząc, że islam jest tworem watykańskim teza o caritase może być niestety prawdziwa.

  1. ciekawe spostrzeżenie.

   1. Rzymskokatolicka propaganda wspina się na wyżyny fałszu. Obnażajmy go póki ten blog istnieje. Niektórym już wyświetla się ostrzeżenie o niebezpiecznych treściach przy wejściu, a prędzej aniżeli później w “majestacie” prawa bezbożnicy doprowadzą do jego zamknięcia. W końcu jesteśmy napiętnowani jako ekstremiści.

 4. A jeśli jestem 15 lat po ślubie w KRK i dziś moim Panem Jest wyłącznie Pan Bóg, który objawił się nam w mocy DŚ jako Pan Jezus Chrystus i zerwałem z krk a moja żona nie akceptuje mojej wiary i rozwód wisi w powietrzu to czy po rozwodzie mogę połączyć się w stałym związku z chrześcijańską jaką np poznam w przyszłości już po rozwodzie? Jak to widzicie?

  1. po pierwsze, to chrześcijanin musi zrobić wszystko aby utrzymać taki związek. Po drugie, to partner niechrześcijanin musi odejść jako pierwszy. No chyba, że:
   gdy jedna ze stron popełni grzech wszeteczeństwa, rozumiany jako
   współżycie seksualne poza legalnym związkiem małżeńskim czyli powszechnie nazywana zdradą

   Wg mnie zawsze należy w tak delikatnych sprawach pytać Ducha Boga.

   1. To wszystko wiem nawet 1 Kor o tym mówi jeśli niewierzaca osoba chce odejść niech odejdzie itd. Ale czy sam fakt ślubu w KRK jest mimo to wazny w oczach Boga?

    1. Karol Szulawiak

     Tak, jest. Przysięgałeś w pełni świadomie. Nieważne czy byłeś ateistą, czy muzułmaninem, czy kimkolwiek jeszcze. Jeśli Ty i Twoja żona byliście w pełni świadomy, to ślub jest ważny. Oczywiście, Biblia przewiduje przypadki i warunki rozwodu, ale ślub jest ważny.

     Aczkolwiek są też ludzie, którzy powiedzą że niepotrzebny jest ślub, ale seks pieczętujący związek.

     1. O i to jest odwiedż, Masz racje. A co do rozwodu to w skrajnych przypadkach nie da się inaczej.

 5. Miało być chrześcijanką

 6. Ani, adn1. Właśnie dla tego mamy przykazanie o zakazie cudzołóstwa. Czyli obcować tylko z tą osobą o której wiemy że to właśnie “ta” osoba na resztę naszego życia. Ślubów jak również antykoncepcji dawniej nie było więc automatycznie para tworzyła rodzinę. Czyli zupełnie inaczej niż to dziś propaguje świat szatana: byle gdzie, byle jak i byle z kim …ważne aby dużo i często. Dawniej bardzo przestrzegano i pilnowano aby młodzi zachowali czystość do ślubu. Znasz koncepcję telegonii*? Traktuje ona o tym, że potomstwo ma w 100% cechy rodziców o ile rodzicie nie mieli innych partnerów przed sobą. Temat jest ukrywany i wyśmiewany z powodu tego co napisałem w wcześniej. W obecnych czasach pierwszy raz jest często z kimś przypadkowym i do tego najczęściej w stanie po spożyciu. Adn2. Ceremonia zaślubin to Wasza sprawa i rodzina powinna to uszanować, że nie chcecie ślubu kościelnego. Nie można wiecznie patrzeć na: “co co ludzie powiedzą”. To Wasze życie i Wasze decyzje. Najlepiej rodziców przyzwyczajać do takich deklaracji wcześniej i stopniowo. Aby potem nie było dużego szoku. Plan awaryjny to może “zagubić” jakieś kościelne zaświadczenia. Podobno bez bierzmowania nie można iść do ślubu. A wydziedziczeniem się nie przejmuj. Bóg nie pozwoli Was skrzywdzić. Poza tym pomoże prawo np. o zakazie dyskryminacji z powodów religijnych 😉 Sam ślub (cywilny) warto wziąć z powodów prawnych umożliwia i ułatwia wiele spraw.
  *- nie wiem czy idę dobrym tropem z tą telegonią może ktoś bardziej doświadczony potwierdzi lub zaprzeczy.

  1. Rzysiek
   Gdybym ja kiedyś była inna osoba i wiedzialabym, to co teraz wiem moje życie ulozylo by się zupełnie inaczej. Nie jestem jednak z pokolenia rób co chcesz itd. Kiedyś pomyliłam się co do jednej osoby bo myślałam że jest moim światem. A teraz układam życie na nowo stąd moje pytanie odnośnie 1 pkt. Słyszałam o telegonii. Co jednak na to chwile już i tak nic nie zmienia.

 7. Ludzie mają chreścijan biblijnych za pomylonych ( chociaż nikomu i niczemu starają się nie szkodzić w przeciwieństwie do babilończyków ). Czasem brak mnie słów na to wszystko…

 8. Ludzie są tak zatruci babilońskimi ideologiami, iż gdy my chrześcijanie napomykamy li tylko, że ich droga życiowa nie jest właściwa, to są gotowi nam zrobić krzywdę… Dlatego tak ważny jest żywy kontakt z Jezusem Chrystusem, który nas umacnia i podnosi nas na duchu.

 9. Nie mylcie Kosciola z sekta posoborowa vaticanum 2. Radze ogarnac temat

  1. 😀
   znana postwa pokazująca że kościół przed soborowy byl ok, ale posoborowy jest be.
   Nie liczy sie inkwizycja, nie liczy brutalne zdławienie reformacji.
   Nie liczy sie odpust za kasę.

   itd itd

   1. Chwilowo myślałem jak Robin tuż po przebudzeniu, ale nie oszukujmy się – katolicyzm od zawsze był z diabła.

 10. Pracuje z gosciem z Somalii, gdzie 99 procent obywateli tego kraju to muzulmanie, a do wladzy chce dojsc organizacja terrorystyczna Asz Szaabab, ktora ostro przesladuje mniejszosci religijne, a zwlaszcza chrzescijan. Choc wspolpraca uklada nam sie znakomicie i jest calkiem milym gosciem to wydaje mi sie, ze za swoja wiare bylby sklonny zabic… Tematow religijnych z nim nie poruszalem, ale Chrystusa sie nigdy nie bede sie wstydzil i nie rozpoznaje w nim uchodzcow, ewentualnie repatriantow, wiernych Bogu i Ojczyznie.

 11. Rozpoznaję terrorystów i morderców chrześcijaństwa

 12. Ja rozpoznaję taką twarz :

  http://www.dzienniknarodowy.pl/1688/18-syria-demokratyczni-opozycjonisci-ucinaja-glowe/

  Metody stosowane w imię Allaha niezależnie od zajmowanej strony.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: