Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

NIECH POKÓJ BOŻY RZĄDZI

David Wilkerson

Bóg przez Swojego Ducha tworzy pokój – On to powoduje – i On tworzy to w tobie.

Nie mówię tylko o pokoju z Bogiem. Pokój, który On stwarza w tobie, to pokój umysłu, pokój który płynie wewnątrz, uzdrawiając, stabilizując i budując pewność.

Kiedy masz taki pokój, to przestajesz bawić się w Boga. Przestajesz próbować rozwiązać problemy swoje i wszystkich innych. Przestajesz odtwarzać w swoich myślach, co mogło by się stać, jakie straszne rzeczy mogą się wydarzyć.

Zamiast tego doprowadzasz wszystkie myśli do poddania się. Możesz to zrobić, ponieważ stoisz w pokoju, który Bóg stworzył w tobie. Zaczynasz ufać i przyjmować Jego miłość i wierzyć w obietnice Jego Słowa.

Zachęcam byś prosił Ducha o większą miarę wiary odnośnie Jego miłości do ciebie. Proś Go, by stworzył w tobie większy przepływ. Bożego pokoju. Jego pokój przyjdzie ponadnaturalnie, cudownie, kiedy poddasz Jemu wszystko. Potem Pan przyniesie Swój pokój, jako owoc twoich warg.

Prawdziwego pokoju nie można podrobić: świat rozpoznaje, kiedy on jest w kimś. Duch Święty uczyni Swój pokój rozpoznawalnym przez tych, którzy są wokół ciebie. To nie będzie twój pokój, który przemawia do nich, ale pokój Ducha. To ich poruszy i spowoduje, że będą prosić cię o modlitwę, modlitwę która ich dotyka i przynosi uzdrowienie.

Kiedy zbierające się chmury powodują w tym świecie strach, niech lud Boży chodzi według słów Pawła: „A pokój Boży niech rządzi w waszych sercach” (Kol 3:15).

Updated: 17 lipca 2016 — 20:57

23 komentarze

Add a Comment
 1. „A pokój Boży niech rządzi w waszych sercach” (Kol 3:15).

  Otóż to 🙂
  Módlmy się o pokój w naszych sercach.. o pokój Chrystusa a nie ten, który daje świat.
  Dziękuję oczywiście za kolejny tekst Dawida.

 2. Dziwne to jest, ale ten świat coraz bardziej szaleje, coraz bardziej widać że wszystko brnie w kierunku wojny, która jakimś cudem nie wybucha, coraz więcej strachu, jawny okultyzm i fala nihilizmu wśród ludzi, zamachy w Nicei, zamach stanu w Turcji, coraz bardziej zaciskająca się pętla szaleństwa u wierzących, która jakby przyspieszyła… Ale ja czuję się ponad tym, nie wywołuje u mnie to żadnych emocji, ani strachu, ani smutku, ani nienawiści do nikogo, zupełnie tak jakby to szambo mnie nie dotyczyło… Ogarnia mnie za to ogromna radość, coś jakby światło w moim wnętrzu, teraz nie mam żadnych wątpliwości, że pójście drogą Chrystusa było najlepszym wyborem w moim życiu 🙂

  1. W Turcji powstaje nowy Sulejman, zamach stanu to false flag. Mówią o tym wszyscy, którzy się na tym znają. Erdogan tylko zyskał na tym wewnętrznie i międzynarodowo. Takiej nieudolności nie widziałem jak podczas tego puczu.

 3. Czytam ten blog od dłuższego czasu . Nie pamiętam jak tu trafiłam . Pewnie od zauroczenia krk od jednej strony do drugiej aż DotarlAm tutaj . Z tego się cieszę. Długa droga przede mną bo upadam bez przerwy. Kiedyś może napiszę więcej . Dziś jednak mam pytanie związane z czymś innym . Widział może ktoś ostatni koncert disco polo transmitowany przez tv ? Ta scena i jej kształty . Wyswietlane w tle obrazy . Jestem zdziwiona albo raczej przerażona. Muzyka muzyką, teksty tekstami ale po co ta oprawa ?

  1. Disco polo tak jak pop zawiera symbolikę satanistyczną, bo jest lekkostrawne i ma dużą siłę oddziaływania, co sprawia, że jest idealnym medium do kodowania takiej symboliki. Mózg słuchacza w stanie alfa jest podatny na przekaz podprogowy, co umożliwia synom diabła skuteczne warunkowanie ludzi na skalę masową. Innymi słowy jest to oswajanie ludzi z tą symboliką, co ma ostatecznie utorować drogę do bezwiednego przyjęcia znamienia bestii lub jej liczby – 666. Muzyka to naczelne medium czcicieli diabła, a rock, pop i właśnie discopolo jako najbardziej popularne gatunki wydają się być w największym stopniu przesiąknięte symboliką okultystyczną Cała branża muzyczna (muzyka głównego nurtu) jest kontrolowana przez lucyferian. I nie dziwię się twojemu przerażeniu. To jest NAPRAWDĘ szokujące.

 4. Umysłowi mają nas wierzących w Chrystusa za szurniętych, a Fizyczni za oderwanych od szarej rzeczywistości… Musimy więc mówić prawdę, iż pójście za Jezusem nie oznacza tylko i wyłącznie powodzenia materialno-towarzyskiego, a często krew, pot i łzy w tym upadłym świecie. Taka jest cena zbawienia.

 5. Polska atmosfera duchowa jest skażona smrodliwymi wyziewami rzymskimi od których ludzie autentycznie gniją ficzycznie i umysłowo…

  1. Lepiej, a na pewno dosadniej bym tego nie ujął. Katolicyzm rzymski jest duchowo rakotwórczym amalgamatem najbardziej obrzydliwych w oczach Pana Jezusa elementów kultów pogańskich wymieszanych dla zmylenia przeciwnika (czyt. parafian/gojów) z elementami biblijnymi, doprawionym solidną porcją absurdu.

 6. Wszystkim zależy na świeckiej i stabilnej Turcji. Niestety Turcja zamienia się w drugi Iran, bardzo się zradykalizowała. Szkoda bo Turcja była uważana za najbardziej cywilizowany kraj świata islamu, a to dzięki Kemalowi Ataturkowi który wprowadził alfabet łaciński i zrównał prawa kobiet. Oskarżenie przez Erdogana jakiegoś niekonserwatywnego imama który opowiada się za państwem świeckim (a jednocześnie jest jego największym wrogiem) i to tak szybko po zamachu, tylko uwidacznia ile pieczeni ten człowiek chce upiec na jednym ogniu. Erdogan zrobił szach-mat, sprowokował do zamachu stanu, wyczyścił państwo z tzw. kemalistów.. teraz może robić co chce i zmierzać ku swojemu wyśnionemu państwu religijnemu. Erdogan jawi się jako jeden z najbardziej bezwzględnych polityków XXI wieku, nie bez przyczyny wg. wielu teorii tron szatana miał swoje miejsce właśnie w tym kraju.

 7. Sługi złego męczą Polaków, naszych krajan, w kraju i na emigracji, a my co robimy? Jesteśmy słabowici w porównaniu, a nasze działania mizerne. Jakbyśmy powątpiewali w moc Boga… Musimy przeto być skoncentrowani na jednym, na codziennej walce aż do zwycięstwa w Chrystusie. Nie poddawajmy się więc, zbyt wielu na nas liczy. Czuwaj. Bądź wierny. Idź.

 8. Polacy mają dość biedy, a raczej pozornego dobrobytu na kredyt i beznadziei tuszowanej propagandą sukcesu. Największymi pasożytami na zdrowym ciele narodu są: rozrośnięty moloch biurokratyczny czyli państwo, które gnębi i łupi obywateli z nakazu korporacji Krk, swoistej rakowej narośli. Trzeba po prostu wyciąć to z chirurgiczną precyzją ohydne plugastwo, by się już nigdy nie odrodziło i tyle. Prośmy o to Boga w cichej modlitwie, o pomoc w zbożnym celu demaskowania tego obrzydlistwa oraz o to by dni ostanie tych paskudnych instytucji dobiegły szybko.

  1. A oni jeszcze kłamliwie mówią, iż Lechici to niższa rasa. A żeby ich…eh.

 9. Ludzie biorą za winnych sytuacji na świecie marionetki sterowane przez czcicieli złego. Co jak co ale kapłani szatana mają talent do dzielenia i skłócania… Naszym zadaniem jest wskazywać ludziom drogę do prawdy życia jaką jest Jezus Chrystus.

 10. Zpstało nam mało czasu, może kilka, kilkanaście, najwyżej kilkadziesiąt miesięcy by zbawić siebie i bliskich nam ludzi. Musimy czynić wszystko co w naszej mocy oraz to co Pan zastępów nakaże i pozwoli. Bywajcie zdrowi.

  1. Musimy być niezłomni, silni duchem Jezusa Chrystusa.

 11. Nie mam na celu nikogo absolutnie straszyc to nie w moim stylu ale napisal do mnie znajomy ze Stanow przed chwila ze we wrzesniu , a konkretnie od polowy wrzesnia maja sie dziac w USA jak i na swiecie bardzo zle rzeczy , wiec czuwajmy sie i modlmy sie, powiedzial mi ze 19.09.2016 r ma upasc dolar i cala gielda ma byc krach tak potezny ze zrujmuje USA i wiele innych starsznych rzeczy stan wojenny zaraz po tym i wiadomo wojna itp , zapytalem go skad o tym wiesz i znasz tak dokladna date , powiedzial mi , ze wystarczy poszukac poczytac ze ludzie mowia o tym w USA juz i ze przewija sie ta data co ciekawe bedzie to 15 lat po 911 i groxt w swoich filmach tez zawsze wskazywal ze dolar upadnie w tym roku i zawsze mowil ze te wydarzenia dzieja sie od 15 do 23 , w tych liczbach , wiele wyjasnia , ale modlmy sie zeby do tego nie doszlo pozdrawiam Was Hallelujah Jezus jest Panem .

 12. Obecnie mam już w sobie pokój ducha ale jeszcze 3-4 tygodnie temu targany byłem różnymi emocjami. Szatan wie jak zaatakować nawet wewnątrz wierzących w zborze. Nie atakuje ateistów bo po co, tylko uderza w ludzi, którzy w swej społeczości chrześcijańskiej myślą, że mają wsparcie w braciach i siostrach. Jednak Zły potrafi wszystko tak wypaczyć i zniszczyć relacje, że nagle zostajemy niemalże sami obwiniani przez współbraci, pomimo, że nie zasłużyliśmy na takie potraktowanie. A szans na rozmowę już nie ma pomimo naszych starań. Tylko czas i modlitwa i nasza cierpliwość może jedynie pomóc. I dzięki temu mogłem znów odzyskać pokój ducha. Pozostaje jeszcze czas i nadzieja, że pokój ducha znów wypełni cały zbór bez wyjątku.

  1. Zgadzam się z tym co napisales Darku. Tylko czas, wytrwala gorliwa modlitwa, cierpliwość i przede wszystkim powierzenie problemu Panu Jezusowi w takich okolicznościach nam pozostaje. Wierzmy, ufajmy, ze Pan się wszystkim zajmie. Nie walczmy o wlasnych silach. Pozdrawiam w Milosci Pana naszego Jezusa Chrystusa ?

   1. Dużo by pisać.., dziękuję Ci za wsparcie ☺. Niech Pan Bóg wszystkim nam błogosławi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: