Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Owsiak zaprasza imigrantów na Woodstock!

Jak czytamy na stronie  dzienniknarodowy.pl

 

” Owsiak nie wierzy w zagrożenie terrorystyczne, zapraszając wręcz na swoją sztandarową zabawę nielegalnych imigrantów przebywających nieopodal, tuż za zachodnią granicą. W Frankfurcie nad Odrą – mieście tuż obok Kostrzyna – przebywa kilka tysięcy emigrantów (…) jesteśmy otwarci na to, że do nas przyjadą. Jesteśmy na to przygotowani. Będziemy o tym mówili. Jestem na 100% przygotowany, że w super zabawie także z ich udziałem pomogą nam woodstockowicze! – pisał w liście skierowanym do Mariusza Pudzianowskiego na początku tego roku. W jego opinii raport policji, którego konstatacją jest opinia o podwyższonym ryzyku imprezy, jest bezzasadna. Dlaczego? Bo zdaniem Owsiaka wszystko zostało zabezpieczone przez organizatorów na tip -top”

 

 

Dla nas wszystko stanowi logiczna całość. Owsiak współpracuje z systemem (szatana), który my nazywamy wymiennie i biblijnie –  światem. Do przyjęcia uchodźców namawia pan Bergoglio jak również Owsiak i wszelkie organizacje lewicowe.

Powyżej jakże wymowny znak reklamujący przyszłego antychrysta: 666.

Owsiak nie jest banalnym człowiekiem. To nie tylko człowiek interesu. On  głosząc hasło znanego satanisty Crowleya: “Rób to, co chcesz”, jest ważną personą w całej tej machinie przygotowującej do antychrysta. Popatrzcie ile osób wściekle go popiera. Pod płaszczykiem pomocy ściąga się z Polaków następny ukryty podatek. Każdy kto myśli inaczej, jest piętnowany i tak będzie, kiedy już poznamy człowieka bezprawia, ostatniego dyktatora.

 

Woodstock rozpoczyna się 14 lipca, a więc ok 10 dni przed Światowymi dniami Młodzieży z Jezuitą Franciszkiem.

Dziwne to wszystko i podejrzane.

 

 

 

Updated: 4 lipca 2016 — 13:39

5 komentarzy

Add a Comment
  1. To kiep i tyle.

    1. dzięki detmold za poprawienie w comencie

      1. Nie ma za co. Każdemu się może zdarzyć 😉 Z Bogiem.

  2. Kiedyś za to odpowie przed Najwyższym.

  3. Mąż mojej kuzynki punk-rastaman tamtych czasów kiedy to Owsiak nie był jeszcze taki znany opowiadał mi o nim jak bredził na scenie o ratowaniu słoni (oczywiście nic do ratowania słoni nie mam 🙂 ) wyrwane z czapki na danej imprezie i jakieś inne czary mary bynajmniej nikt go nie słuchał. Nie powiedział żadnych na jego temat superlatywów na pewno nie bez powodu!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: