Jak czytamy na stronie  dzienniknarodowy.pl

 

” Owsiak nie wierzy w zagrożenie terrorystyczne, zapraszając wręcz na swoją sztandarową zabawę nielegalnych imigrantów przebywających nieopodal, tuż za zachodnią granicą. W Frankfurcie nad Odrą – mieście tuż obok Kostrzyna – przebywa kilka tysięcy emigrantów (…) jesteśmy otwarci na to, że do nas przyjadą. Jesteśmy na to przygotowani. Będziemy o tym mówili. Jestem na 100% przygotowany, że w super zabawie także z ich udziałem pomogą nam woodstockowicze! – pisał w liście skierowanym do Mariusza Pudzianowskiego na początku tego roku. W jego opinii raport policji, którego konstatacją jest opinia o podwyższonym ryzyku imprezy, jest bezzasadna. Dlaczego? Bo zdaniem Owsiaka wszystko zostało zabezpieczone przez organizatorów na tip -top”

 

 

Dla nas wszystko stanowi logiczna całość. Owsiak współpracuje z systemem (szatana), który my nazywamy wymiennie i biblijnie –  światem. Do przyjęcia uchodźców namawia pan Bergoglio jak również Owsiak i wszelkie organizacje lewicowe.

Powyżej jakże wymowny znak reklamujący przyszłego antychrysta: 666.

Owsiak nie jest banalnym człowiekiem. To nie tylko człowiek interesu. On  głosząc hasło znanego satanisty Crowleya: “Rób to, co chcesz”, jest ważną personą w całej tej machinie przygotowującej do antychrysta. Popatrzcie ile osób wściekle go popiera. Pod płaszczykiem pomocy ściąga się z Polaków następny ukryty podatek. Każdy kto myśli inaczej, jest piętnowany i tak będzie, kiedy już poznamy człowieka bezprawia, ostatniego dyktatora.

 

Woodstock rozpoczyna się 14 lipca, a więc ok 10 dni przed Światowymi dniami Młodzieży z Jezuitą Franciszkiem.

Dziwne to wszystko i podejrzane.