ewangelizacja

 

 

 

Jedną z najcięższych rzeczy w chrześcijaństwie jest walka o uwolnienie od świata Złego owieczek Króla Królów – Jezusa Chrystusa.

” I rzekł Pan do Pawła w nocnym widzeniu: Nie bój się, lecz mów i nie milcz, (10) bo Ja jestem z tobą i nikt się nie targnie na ciebie, aby ci uczynić coś złego’ Dz 18

Dlaczego jest to tak trudne? Ponieważ możesz mówić o Platonie, Szamanizmie, New Age, ale kiedy wypowiadasz imię Jezus, świat postrzega Cię jak wariata. Dlaczego tak jest? Ponieważ Ci ludzie żyją w niewoli Szatana. Każde “odstępstwo” w stronę Jezusa jest obronną reakcją osoby będącej pod wpływem demonów.

 

Dowód? Włączenie się emocji. Nie musisz przeklinać, nie musisz ubliżać, nawet nie musisz krytykować i obnażać kłamstw kościoła, aby włączyły się u rozmówcy emocje.

Powtarzam to stale co oznacza słowo “zbawienie”. Jest to w samej wikipedii:

“uwolnienie się z niekorzystnego stanu lub okoliczności”.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Zbawienie

 

Nie będąc przy Jezusie, jesteś w niekorzystnym stanie i potrzebujesz uwolnienia. Teraz jesteś zakładnikiem złego. Żyjesz pożądliwościami ciała.

Kiedy ludzie zwracają się do Boga?

Ja zwróciłem się zgodnie z powiedzeniem: jak trwoga to do Boga. Moja była firma upadała. doszły problemy rodzinne. Padłem na kolana. Od tego momentu zaczęła się pokuta, żal za grzechy.

Znów się rozpisałem 🙂

Wracając do cytatu. Opierając się jeszcze na ewangelii Mateusza czytamy:

“Co mówię wam w ciemności, opowiadajcie w świetle dnia; a co słyszycie na ucho, głoście na dachach.”

Tylko w taki sposób możemy innych uratować. Nie patrz na swoje emocje, zranione uczucia od rodziny. Oni żyją w niewoli. Licz się z atakami, wyzwiskami, ale przede wszystkim okazuj przy tym owoce Ducha Świętego:

““Owocem zaś Ducha są: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność, łagodność i wstrzemięźliwość.’

 

” Nie bój się, lecz mów i nie milcz, (10) bo Ja jestem z tobą i nikt się nie targnie na ciebie, aby ci uczynić coś złego’