Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Modlitwa o Polskę przed wizytą Jezuity na SDM 2016.

Jak stali czytelnicy wiedzą, z niepokojem patrzymy na najbliższe miesiące. W kwietniu i maju było ponowne oddanie Polski demonowi, czyli  Królowej Niebios. W lipcu mamy światowe Dni Młodzieży z Jezuitą Bergoglio jako gwiazdą SDM 2016. Logo tej imprezy stanowi odwrócony krzyż ANKH.

W związku z tym jest wielce prawdopodobne, iż coś nad Polska wisi. Niekoniecznie akurat w tych dniach, ale jest za duża zbieżność imprez i to wszystkie w Polsce.: ćwiczenia NATO Anakonda, Szczyt NATO, SDM.

 

 

 

Sugerowany tekst modlitwy:

 

 

(wstęp dowolny)

Boże Ojcze któryś jest w niebie, w zgodzie z Twoją wolą, ochroń nasz kraj przed zwierzchnościami demonicznymi i Królową Niebios,  której królowanie zostało ponowione w tym roku.

Niech mój kraj zostanie napełniony poznaniem Ciebie, albowiem Twoje jest królestwo, moc i chwała na wieki wieków.

Niech mój kraj zostanie napełniony poznaniem chwały Twojej (Ha  2:L14)

Niech każda zasłona rozpostarta nad naszym krajem zostanie zniszczona (Iz 25:7)

Modlę się, aby mój kraj szukał i znalazł Cię Boże (Iz 65:1)

Prosimy Cię Boże dotknij jak najwięcej serc Polaków, obudź ich i pociągnij za sobą.

Prosimy Cię Boże Ojcze o to wszystko w imię Jezusa Chrystusa.

 

 

 

Każdy może wg własnej woli

Post od godziny 8.00 do 20.00

Jeśli uważasz, że nie wytrzymasz postu o wodzie, po prostu pomódl się o 20.00

 

 

__________

Przy okazji. Ostatnio Krzysiu z forum-chrzescijan.pl poinformował mnie o bardzo ciekawych faktach:

 

 
Do dziś miliony nazywają Polskę “Krajem Panów”, m.in. w Turcji czy Iranie

Słowo Lah/Leh, obecnie pisane jako Lech i jest utożsamiane z naszym Państwem od starożytności. Starożytna nazwa grecka naszego Państwa to Lachia (kraj Panów), po ukraińsku nadal zwie się nas Lachami, stąd powiedzenia: “Strachy na Lachy” oraz “Pamitaj Lasze, szo po Wislu, to nasze”. Litwini, mimo osiemsetletniej indoktrynacji chrześcijańskiej oraz pięćsetletniej wspólnej państwowości z Polską, nigdy nie zmienili nazwy Polski na chrześcijańską i do tej pory Polska po litewsku to Lenkija (Lęchija), a Polak to Lenkas.

Węgrzy zwą nas Lengyel i jest to połączenie dwóch słów: Lech i Angyel (Pan i Anioł), a nasze państwo zwą Lengyelorszag, co dosłownie oznacza Państwo Panów Aniołów. Ważne jest, by zrozumieć, że są to wszystkie narody ościenne Polski, które nie były chrześcijańskie w momencie zmiany nazwy Lechia na Polska i właśnie z tego powodu jej nie zmieniły. Czechy i Niemcy były chrześcijańskie i natychmiast zmieniły nazewnictwo na chrześcijańskie.

źródło: http://newsweb.pl/2016/05/18/znaki-czasu-do-dzis-miliony-nazywaja-polske-krajem-panow-m-in-w-turcji-czy-iranie/

 

 

 

 

 

Updated: 3 czerwca 2016 — 20:50

23 komentarze

Add a Comment
 1. Wspaniała inicjatywa. Kontynuujmy naszą walkę duchową z wiarą w moc Pana Boga.

  Niech każdy czytelnik wydrukuje sobie treść tej modlitwy i odmawia ją z dziecięcą wiarą w to, że my, czciciele jedynego Wszechmogącego Boga i Pana Jezusa Chrystusa jesteśmy pod Jego ochroną. Ufamy, że Duch Boży działa w nas i przez nas. Teraz czas, by obudzili się i powstali z kolan wszyscy ci, których Pan Jezus wybrał przed stworzeniem świata. Wstańcie i nawróćcie się na jedyną prawdziwą wiarę.

  1. detmold. Wstawiasz około 20-30 komentarzy z linkami na dzień. Ostatni raz Cie ostrzegam. W innym przypadku Cię zablokuję.

   1. Wybacz. Pomódl się za mnie, bym był nie pokrywał szronem twych skroni i nie śmiecił. Z Bogiem.

    1. Artur weź sobie słowa Karola do serca,bo to już któraś osoba z kolei,która zwraca Ci uwagę,abyś odwrócił się od tego co robisz.
     Modlę się o Ciebie,żeby Pana Jezus Chrystus pociągnął Cię do siebie,żebyś oddał Mu całe swoje życie.

 2. Bardzo zastanowił mnie dziś taki tekst ,,Odwaga jest jak mięsień. Wzmacniamy ją podczas używania.” -Ruth Gordon. Po prostu mimo iż się boję to muszę stawiać czoła – tak to widzę :). Trening czyni mistrza 🙂

 3. Oko Illuminati w Bazylice Grobu Pańskiego w Jerozolimie.

 4. Drogi Piotrze, jak myślisz, kraj Panów bardziej ma związek z tym iż byliśmy ludem Bożym zawsze, czy może (co nasunęło mi się po tym artykule) kraj Panów jako kraj jezuitów, dla pogan z innych krajów słowiańskich gdzie tak nas nazywali miałoby to sens.

 5. Dzisiaj zostałem ochrzczony. Chwała Bogu Ojcu i naszemu Panu Jezusowi Chrystusowi.

  1. Chwała Bogu Ojcu i Panu Jezusowi Chrystusowi! Niech Duch Święty cię bracie prowadzi. Łaska i pokój Pański niechaj będą z duchem twoim!

   1. Zostałam ochrzczona wczoraj – Chwała Bogu 🙂

  2. Chwała Bogu ! 🙂 Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia 🙂

  3. Też zostałam ochrzczona wczoraj – Chwała Jezusowi Chrystusowi! Dziękuję w imieniu Jezusa Piotrowi oraz wszystkim braciom i siostrom, za ten wspólnie przeżyty czas, dziękuję Magdalenie (Bożence) za wspaniałą organizację spotkania i pyszny poczęstunek. Bóg zapłać! ? Jestem bardzo zbudowana: pełna wiary i nadziei.

 6. Nasz kraj jest wyjątkowy skoro nawet Hells Angels wybrali go na bazę swojego tegorocznego zlotu 🙂 Mordercy, gwałciciele i wszelkiej maści zwyrodnialcy w sporej liczbie zjechali odziani w swe skórzane kamizelki. Polska udziela gościnności stanowczo za dużej liczbie wszelkiej maści indywiduum, których inne kraje nie przyjmują. To samo tyczy się śdm z generałem na czele i natowskich zakapiorów.

 7. Zapomniałem jeszcze modlimy się codziennie a jeśli chodzi o post to czy wybieramy jakiś jeden dzień czy każdego dnia?

 8. O admina Piotra się nie martwcie. Ps: w Kielcach jest jakiś pół maraton 50 km przed chwilą czytałem. Interesuję się ostatnio biegami, więc szukam listy najbliższych biegów.

  1. Sry ten już był, trzeba szukać następnego..

 9. idąc tym tropem…zamieńcie literki “ch” na “v”
  Mamy wówczas LEVICI

  są na to dowody, m.in. mapa z 845r określająca obecne tereny Polski jako “LEVIS”

  Ponadto, tylko do lewitów zwracano się “Panie”, “Prosze Pana”,zostało to tylko w naszym narodzie. żaden inny naród tego nie ma…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: