Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Jezus nigdy nie miał szacunku dla innych religii!

Updated: 2 czerwca 2016 — 13:24

10 komentarzy

Add a Comment
 1. Śnięty papież JP 2, przeklęte jego są zasługi.

  1. Dzięki takim praktykom narasta zwątpienie we wszelaką duchowość, no bo skoro wszyscy jesteśmy równi, to po co się starać?

 2. Społeczeństwo polskie jest duchowo martwe, moralnie zgniłe i mentalnie leniwe od wirusa katolickiego…

  1. Zagorzali rzymianie zaraz ci zarzucą, żeś heretyk i oszołom kalający własne gniazdo i własne (aha, jasne) tradycje, polską wiarę (i zwykle w takim pakiecie jest jakaś inwektywa), zatwardziali ateiści parskną gromkim śmiechem, zdumieni pozorną niedorzecznością naśladownictwa Jezusa, a zobojętniali będą myśleć o wszystkim, byle o niczym ważnym…

  2. A najsmutniejsze jest to, że Boga nikt na co dzień nie szuka. Nawet dla nie praktykujących katolików i co najlepsze rowniez ateistów nie posłanie dziecka do chrztu czy komunii jest dziwne i wogole nie do pomyślenia. Ostatnio właśnie miałam okazję poznać opinie znajomej, ktora już przynajmniej 15 lat nie uczeszcza na msze katolickie , zamiast tego jest zafascynowana współczesnymi “madrosciami” , muzyką, sukcesem, używkami, ufo, ogolnie wszystko co swiatowe i głupie , zero miejsca dla Boga ale jednak i dla takich osób posłanie dziecka do komunii jest nadzwyczaj normalne , bo przecież to jest tradycja

 3. Nauka Jezusa jest radykalna, wobec Boga nie można iść drogą półśrodków 🙂

  1. Jest radykalna oj tak juz niejednokrotnie usłyszałam , ze jestem nietolerancyjna ale oj tam oj tam nie będę akceptować pewnych rzeczy mimo tego, że wszyscy je akceptują.

 4. Bardzo dobry dobór cytatów biblijnych.
  Dziękuję w imię Pana Naszego Jezusa Chrystusa.
  Bardzo krzepiące słowa . Szczególnie z Ewangelii Jana. Niby znane ale tak połączone mają ogromną siłę podnoszenia z kolan w chwilach ataków szatana.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: