Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

OV-chipkaart przejściówką między płatnościami gotówkowymi, a apokaliptycznym znakiem bestii

OV-chipkaart – jest elektroniczną kartą, dzięki której można dokonywać płatnośći za wszystkie przejazdy środkami transportu publicznego – autobusem, pociągiem, tramwajem i metrem.

 

Fot. Małgosia z Holandii

ov-chipcart

 

 

“Najprościej kupić ją na stacjach kolejowych lub dworcach autobusowych, należy jedynie rozejrzeć się za napisem „OV”. Często są one również dostępne w niektórych sklepach. Jednorazowa opłata, którą należy wnieść przy kupowaniu karty, wynosi 7.50 euro. Od tego momentu, naszym jedynym zadaniem jest doładowywanie salda naszej karty tak, aby nie zabrakło nam środków na koncie (sytuacja identyczna, jak w przypadku doładowań do telefonów).Każda karta OV wyposażona jest w chip. Za jego pomocą, system monitoruje długość przejechanej przez nas trasy i na tej podstawie oblicza cenę naszej podróży. Następnie kwota ta jest odejmowana od salda naszego konta. Z pewnością zauważyliście, że w każdym autobusie (lub na każdej stacji kolejowej) znajdują się czytniki kart OV. Wchodząc do autobusu, lub na peron, musimy jedynie zbliżyć naszą kartę do takiego czytnika. W ten sposób mamy za sobą krok pierwszy – inchecken. Drugi krok wygląda analogicznie. W momencie wysiadania z danego środka transportu, ponownie zbliżamy kartę do czytnika, aby zakończyć naliczanie płatności – uitchecken.”

http://popolsku.nl/blog/2014/10/19/ov-chipkaart-podrozuj-taniej-2/

 

Świat szatana pomaga społeczeństwu zbliżyć się do ICH dzieła i jak zwykle w ten sam sposób – poprzez pozorne korzyści. W tym przypadku  zaletą używania karty OV jest fakt, że podróżowanie za jej pomocą jest dużo tańsze niż w wypadku korzystania ze standardowych, papierowych biletów. Cena podróży naliczana jest na podstawie przejechanych kilometrów, dlatego też płacimy dokładnie za tyle, ile przejedziemy.

Nie masz karty? płacisz drożej.

Działa to tak:

 

 

Ap13

I zwodzi mieszkańców ziemi przez cuda, jakie dano mu czynić na oczach zwierzęcia, namawiając mieszkańców ziemi, by postawili posąg zwierzęciu, które ma ranę od miecza, a jednak zostało przy życiu. (15) I dano mu tchnąć ducha w posąg zwierzęcia, aby posąg zwierzęcia przemówił i sprawił, że wszyscy, którzy nie oddali pokłonu posągowi zwierzęcia, zostaną zabici. (16) On też sprawia, że wszyscy, mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na swojej prawej ręce albo na swoim czole, (17) i że nikt nie może kupować ani sprzedawać, jeżeli nie ma znamienia, to jest imienia zwierzęcia lub liczby jego imienia. (18) Tu potrzebna jest mądrość. Kto ma rozum, niech obliczy liczbę zwierzęcia; jest to bowiem liczba człowieka. A liczba jego jest sześćset sześćdziesiąt sześć.

 

 

 

 

Updated: 1 czerwca 2016 — 10:56

4 komentarze

Add a Comment
  1. W Poznaniu i chyba jeszcze w kilku miastach już taka karta funkcjonuje, mi się wydaje, że wcale nie jest jakoś bardziej taniej niż bilety papierowe.. Okropne, że coś takiego wprowadzili! Bardzo długo wzbraniałam się przed założeniem takiego biletu aglomeracyjnego, ale w końcu założyłam, rzadko z niej na szczęście korzystam, ale jeśli dostanę pracę gdzieś na drugim końcu miasta to będę musiała niestety z niej korzystać bo bilet miesięczny jest na tej karcie 🙁 Nadal nie mam pracy już od 9 miesięcy! Ale wierzę, że Pan Bóg mi da pracę! 🙂

    1. Dina, Proś w pokorze, a nie wątp w sercu swoim, on jest i działa,

    2. Wytrwałości w Bogu i odwagi w Chrystusie, a twój los się odmieni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: