Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Franciszek z dnia na dzień daje się poznać jako namiestnik Mahometa. Dlaczego kościół tego nie widzi?

Bardzo ciekawy wywiad:

 

Pod tytułem „Polski Kościół Franciszka”, krótki artykuł napisał rzecznik KEP. Podnieca się w nim doskonałymi relacjami polskich biskupów z papieżem Franciszkiem.

Papież Franciszek był cytowany we wszystkich listach pasterskich i wymieniany we wszystkich komunikatach po Zebraniach Plenarnych Konferencji Episkopatu Polski w 2015 i 2016 roku. To znak osobistej więzi z następcą św. Piotra, który już wkrótce przyjedzie do Polski – oświadcza rzecznik Episkopatu ks. Paweł Rytel-Andrianik przed wizytą Ojca Świętego, do której przygotowuje się Kościół w Polsce.

Cytowanie papieża Franciszka w każdym komunikacie, czy spełniającym rolę kościelnego anestezjologa liście zwanym „pasterskim”, nie świadczy dobrze o kierownictwu Kościoła w Polsce. Franciszek z dnia na dzień daje się poznać jako namiestnik Mahometa, aniżeli następca Świętego Piotra, czemu szczególny wyraz dał w wywiadzie dla francuskiego periodyku „La Croix”, gdzie misję ewangelizacyjną apostołów przyrównał do zbrodni ISIS.

– Można powiedzieć, że Polacy są jednym z narodów, do których najczęściej zwraca się Ojciec Święty – pisze dalej ks. Andrianik.

Co w tym dziwnego? Polska jest najsilniejszym bastionem katolicyzmu w Europie, co burzy niecne, neomarksistowskie plany Franciszka i UE. Tylko dynamiczne relacje, tj. próba owinięcia wokół palca polskich hierarchów i opinii publicznej jest jedynym sposobem na rozbicie „faszystowskiej tożsamości” w Polsce.

Dalej rzecznik KEP wspomina zbliżające się Światowe Dni Młodzieży w Krakowie.”

– Słowa Papieża, które usłyszymy w lipcu, będą dla nas szczególnie drogie, bo wygłaszane na ziemi polskiej w Roku Miłosierdzia.

Po co kłamać, przecież wszyscy księża doskonale wiedzą, że kazania na ŚDM nie są autorskimi kazaniami papieża, ale kaznodziejów wyznaczonych przez organizatorów. W tym roku będą je pisać profesorowie homiletyki UPJP2 w Krakowie. „Polityczna poprawność” zostanie zachowana, a Franciszek i tak czy siak dołoży swoje trzy grosze na temat multikulturalizmu i konieczności budowania świeckich państw.

Tytuł artykułu księdza Pawła Rytela-Andrianika jest wyjątkowo nietrafiony. Po pierwsze Polski Kościół jest Kościołem Chrystusa, a po drugie, jeśli chcemy zachować odniesienie do papieża „Franciszka”, należy zmienić na „Polski Kościół Namiestnika Mahometa”, kim obecny papież w praktyce jest naprawdę.

Źródło: https://polskaniepodlegla.pl/opinie/item/7120-franciszek-z-dnia-na-dzien-daje-sie-poznac-jako-namiestnik-mahometa-dlaczego-kosciol-tego-nie-widzi

za: wwww.episkopat.pl

_____________

Czyżby kościół rzymski został podzielony?

Wynika z tego, iż p. Bergoglio jest marionetką, skoro pisują mu kazania profesorowie homiletyki.

Jedno jest pewne: człowiek nazywany papieżem Franciszkiem ma poglądy zbliżone do Obamy.

Ten jest komunistą:

Obama- groźny komunista stworzony przez KHALIDa AL-MANSOUR, GEORGEa SOROSa

 

Coraz częściej się słyszy, że do wyborów prezydenckich w USA nie dojdzie.

Myślę, że jest to wielce prawdopodobne, biorąc pod uwagę ćwiczenia Jade Helm w ub roku. Wszyscy myśleliśmy, iż coś tąpnie na jesieni 2015, ale okres ten można jedynie potraktować jako zapowiedź przyszłych wydarzeń zainicjowany wizytą głowy kościoła rzymskiego w państwie protestanckim.

Updated: 26 maja 2016 — 11:12

30 komentarzy

Add a Comment
 1. Chrześcijanie w tym kraju znajdują się w klinczu babilońskim: z jednej strony postępowcy, a z drugiej tradycjonaliści. Obie grupy postrzegają nas za wrogów. Mamy oparcie tylko w Bogu Ojcu, Jezusie Chrystusie i Duchu Świętym.

 2. Mówi się, że nie będzie wyborów w USA. Franciszek i Elżbieta II mówili w 2015 r., że to ostatnie święta “Bożego Narodzenia. Coś jest na rzeczy…będzie się działo…

  1. wiesz Magdalena, jeśli coś tąpnie to jesteśmy w lepszej sytuacji, bo sie tego spodziewamy i….MAMY BOGA!!

   1. Piotrusiu 🙂 Mamy BOGA i mamy siebie nawzajem (nawet jak jesteśmy od siebie daleko i nigdy nie spotkaliśmy się w realu). Łączy nas Duch Święty. Nie wiem jak inni, ale ja czuję bliską więź z wieloma osobami na tym blogu. Czasami wydaje mi się, że wiele osób znam od dawna.

    Chwała PANU ! 🙂

    1. Ja też mam takie odczucie 🙂

    2. Pięknie napisałaś Magdaleno.?
     Mam tak samo,czuję z wami więź i jesteście moją rodziną w Jezusie Chrystusie.?
     Niech będzie uwielbiony i wywyższony Pan Jezus Chrystus

     1. Mam tak samo jak Wy dziewczyny 🙂 Jesteśmy taką internetową rodzinką w Panu Jezusie 🙂

  2. Hej szanowni detektywowicze, szukam jakiegoś dobrego info o “modlitwach” do aniołów, w związku z tym, że pewna osoba powiedziała mi że to robi bo żydowska babcia ją uczyła etc w celu głębszej analizy tematu, zwłaszcza z perspektywy biblijnej,
   email mój- marek.kajec@o2.pl

   1. PS – w pracy mam ciekawie: 5 piętro, mapa: miejsce jest w bucie – plejady wiecie etc…, ulica zamieszkania też 5-dziesiąt
    :\

    1. Karol Szulawiak

     (9): I rzecze do mnie: Napisz: Błogosławieni, którzy są zaproszeni na weselną ucztę Baranka. I rzecze do mnie: To są prawdziwe Słowa Boże. (10): I upadłem mu do nóg, by mu oddać pokłon. A on rzecze do mnie: Nie czyń tego! Jam współsługa twój i braci twoich, którzy mają świadectwo Isusa, Bogu oddaj pokłon! A świadectwem Isusa jest duch proroctwa. [Biblia Mesjańska, Ap 19]

     Oczywiście z całej księgi objawienia można łatwo wywnioskować że Jan upadł właśnie przed aniołem.

     Jedyną istotą do której powinniśmy się modlić jest Adonai Elohim. Trójjedyny Bóg.

 3. Nawrocony Dawid

  Cos soe dzieje, cos jest na rzeczy…
  odnosnie Jade Helm polecam artykuł:
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/amerykanski-agent-poznawszy-prawde-palnal-sobie-w-leb-2016-05
  Czas konca nadchodzi…zakażdym razem sobie mysle, nie nie Dawid to nie prawda….potem Zmiany Na Ziemi.pl widze znow zapadliska samochodow tu i uwdzie, pozary, czy “anomalie” w postaci prze ogromnych upałow.
  Niech Jezus Chrystus blogoslawi kazdemu kto szuka prawdy, szuka wyzwolenia i sieje jakkolwiek by nie bylo! Czy to przez internet czy to wsrod znjomych.
  ps. Nawiasem dodam od siebie to jest smutne ze ludzie Cie lubia kiedy zgadzasz sie z nimi, nawinolem ostatnio kolegom o balwochwalstwie zwiazanym z Maryja, oczywiscie zostalem zlinczowany i wytlumaczony przez tych ktorzy wiedza lepiej, modle sie zeby ziarno wykielkowalo.
  Z Bogiem 🙂

 4. Ta narośl watykańska na duchowym ciele tego narodu wysysa z niego żywotne soki przez co zabija w nim chęć do konstruktywnego działania.

  1. Ten naród jeśli chce żyć musi pozbyć się tego wampira energii duchowej.

  2. Detmold 🙂
   Narośl watykańska – nie tylko na duchowym ciele narodu, na materialnym także.
   http://www.tvn24.pl/kosciol-kupi-dzialki-warte-ponad-3-miliony-za-68-tysiecy-zlotych,647304,s.html

   1. no co? “inwestują” w królestwo Boże 😀 ale w sensie średniowiecznym

    1. Ciekawe co z tym zrobią jak przyjdzie Pan Jezus 🙂

 5. Kościoł widzi we Franku boga wcielonego, istotę absolutnie nieomylną i godną czci i bezrefleksyjnego naśladownictwa. Tutaj np. Hołownia zachwyca się fałszem papieskim: http://m.onet.pl/styl-zycia/facet,ps2m2t

 6. Wszystkie nasze kłopoty wynikają z kultu rzymskokatolickiego dławiącego Polskę.

 7. Rzesze ludzi się tym nie interesuje! Pływając w wodzie żadna ryba nie może wiedzieć że jest ląd! Jedynym wyjściem do przebudzenia jest krach ekonomiczny! Z biblijnego punktu widzenia (Słowa) są oznaki końca ale to jeszcze nie ten czas. Wszystko jest szykowane i na pewno 2017 będzie przełomem aczkolwiek należy bacznie obserwować bo plany lucyferian są desperackie a objawienie z 1917 ma 100 lat i fałszywe strony głoszą o ataku masoneri! Prawdziwy Bóg nam się nie obiawia i nie manifestuje mocy i dlatego tracimy wiarę w Niego i upadamy pod ciężarem zmysłów i “dobrodziejstw” tego świata

 8. Tak dla przypomnienia..

 9. Panie Jezu przyjdź…

 10. Dużo ludzi widząc ten chory świat przepełniony złem uważa życie za bezsensowne…

 11. Pope Francis and His Lies – full movie (cały film z napisami). bardzo dobre – kompendium wiedzy szczegolnie dla poczatkujacych.

 12. Kościelna piosenka w wykonaniu Pawła Kukiza w sam raz na wczorajsze Boże Ciało.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: