Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Co grozi dzieciom wychowanym przez homoseksualistów? Miażdżący raport amerykańskiego socjologa

Raport Marka Regnerusa oparty był na analizie odpowiedzi, jakich udzieliły dorosłe dzieci wychowane przez ich biologicznych rodziców lub przez rodzica homoseksualnego wraz z jego lub jej partnerem. Wnioski są jednoznaczne w swej wymowie i, jak zauważa uczony, trudno je bagatelizować.

12 proc. dzieci wychowanych przez matkę lesbijkę i 24 proc. tych, którymi opiekował się ojciec gej przyznawało, że myślało ostatnio o popełnieniu samobójstwa. Dla porównania w przypadku kompletnych rodzin i samotnego rodzica biologicznego odsetek dzieci rozważających odebranie sobie życia wyniósł 5 proc.
28 proc. dzieci wychowanych przez matkę lesbijkę podawało, że nie ma obecnie pracy. Do braku zatrudnienia przyznawało się 20 proc. dzieci wychowanych przez ojca geja, a tylko 8 proc. z kompletnych rodzin biologicznych i 13 proc. wychowanych przez jednego rodzica.

23 proc. dzieci wychowanych przez matkę lesbijkę mówiło, że było „dotykane seksualnie” przez ich rodzica lub jej partnerkę. Odsetek ten w przypadku pełnej rodziny biologicznej wyniósł 2 proc., w przypadku ojca geja – 6 proc. natomiast pojedynczego rodzica – 10 proc.
Kolejna zatrważająca statystyka dotyczy sytuacji, kiedy osoby w pewnym momencie zostały zmuszone do seksu wbrew ich woli. Dotyczy to 31 proc. tych wychowanych przez matkę lesbijkę, 25 proc. przez ojca geja i 8 proc. z pełnych rodzin biologicznych.

40 proc. wychowanych przez matkę lesbijkę i 25 proc. wychowanych przez ojca geja miało romans w czasie małżeństwa lub wspólnego mieszkania z partnerem. Do tego typu sytuacji przyznało się 13 proc. tych wychowanych w rodzinach tradycyjnych.

9 proc. wychowanych przez matkę lub ojca homoseksualistów przechodzi lub ostatnio przechodziło psychoterapię. Tymczasem o potrzebie konsultacji z psychoterapeutą mówiło 8 proc. wychowanych w rodzinie biologicznej.

20 proc. wychowywanych przez matkę lesbijkę i 25 proc. przez ojca geja podawało, że nabawiło się infekcji przenoszonych drogą płciową. Odsetek takich przypadków w odniesieniu do dzieci z rodzin tradycyjnych wyniósł 8 proc.
61 proc. wychowanych przez matkę lesbijkę i 71 proc. wychowanych przez ojca geja określało siebie jako „całkowicie heteroseksualnych”. Do takiej tożsamości przyznawało się natomiast 90 proc. tych wychowanych w pełnej biologicznej rodzinie.

Niestety lobby homoseksualne pozostaje głuche na tego rodzaju głosy. Forsuje swoje rozwiązania, za wszelką cenę próbując poszerzyć grupę krajów, w których adopcja dzieci przez homoseksualistów będzie możliwa. Wiele wskazuje na to, że od przyszłego roku do ich grona dołączy Francja. Pod wpływem działań lobbingowych znajduje się także Polska’

źródło: http://wpolityce.pl/polityka/140087-co-grozi-dzieciom-wychowanym-przez-homoseksualistow-miazdzacy-raport-amerykanskiego-socjologa

 

Teraz niech ktoś mi powie, że chrześcijanin nie powinien interesować się polityką. Co powiecie tym dzieciom?

 

Updated: 25 maja 2016 — 09:02

12 komentarzy

Add a Comment
 1. Wczoraj w modlitwie walczyłem o ochronę Boga Ojca dla naszego kraju,i innych krajów w których takie rzecz jak euutanazja,homoseksualizm,aborcja próbuje być przeforsowywana,także modlę się o delegalizację tych rzeczy które zostały zaakceptowane w niektórych krajach,i nie spocznę 🙂 w walce.

  1. Pamiętaj Krzysiu,że:
   Ew.Łuk.17
   (1) I rzekł do uczniów swoich: Niepodobna, by zgorszenia nie przyszły, lecz biada temu, przez którego przychodzą.

 2. Gniew Boga Ojca którego z mocą Ducha wykonawcą będzie Jezus Chrystus będzie straszny. Zastanówcie się ludzie zwiedzeni czy warto.

 3. Stosunek do Boga definiuje ludzi oraz określa w co wierzą:
  https://youtu.be/yWVaTMA28Z8

  1. I własnej duszy.

 4. “Teraz niech ktoś mi powie, że chrześcijanin nie powinien interesować się polityką. Co powiecie tym dzieciom?”
  O Adminie,spoko,powiedzą,że się modlili.
  Widocznie Pan Bóg nie wysłuchał.
  Taki już ich los.
  Powspółczują i pójdą dalej,no, może poleca psychologa lub psychiatrę.

 5. To jest planowe działanie, aby zniszczyć rodzinę, taką jak ją zaplanował Pan Bóg. Pamiętam, że Gabriele Kuby – niemiecka socjolog ciekawie tłumaczy ten temat. Dla chętnych wklejam linki :

  https://www.youtube.com/watch?v=3LxVQy-_UBo

 6. http://www.pomponik.pl/plotki/news-elton-john-i-john-furnish-staraja-sie-o-corke,nId,2150195 a taki 63-letni Elton, ojciec-gej dwóch małych chłopców, “chce jeszcze córkę”.. Straszne.

 7. ma ktoś link do oryginału w języku angielskim? Nie rozumiem tego punktu: “osoby w pewnym momencie zostały zmuszone do seksu wbrew ich woli.” zmuszone przez kogo?

 8. Paweł Misiaszek

  A co powiedzieć dzieciom Sodomy i Gomory, albo Ziemi Kanaan… Taki już jest ten świat i nic na to nie poradzimy. Tak samo, kiedy Jezus chodził po świecie, czy zajmowały Go sprawy polityczne? Czy zanegował podatki na rzecz Rzymu? Albo kiedy zapewnił obfity połów – przecież trzeba było od tego odprowadzić podatek, który potem trafił na wiele złych rzeczy… O to chodzi, że Chrystus został wydany i ukrzyżowany, ponieważ zawiódł oczekiwania żydowskiego społeczeństwa, które spodziewało się wyzwolenia spod rzymskiego buta, a nie z niewoli grzechu… Jezus nie angażował się politycznie, bo gdyby tego chciał to bez problemu zająłby miejsce Heroda. Prawa mają być wypisane w sercach, a nie na kamiennych tablicach, ustawach itp..

  1. Za życia Jezusa:
   -nie było demokracji, a więc mozliwości wyboru ustaw poprzez ulubiona partie. Przypominam, iż w latachh Chrystusa panowało Imperium Rzymskie. Judejczycy wraz z edomitami byli w niewoli.
   -homoseksualizm nie był ustawodawczą normą

   Pan Jezus przyszedł w innym celu.
   Ogólnie rzecz biorąc Bóg jest najlepszym politykiem na świecie. Dał nam nawet przywilej poznania zakończenia jego działań w księdze Objawienia.

   1. Pan Jezus objawił się, by żyjąc w ludzkim ciele, umierając i zmartwychwstając zniszczyć dzieła diabła.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: