Chrześcijanie biblijni bez religii.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Futurystyczny bus.

Jest to projekt elektrycznych „międzystrefowych autobusów” i pozwala jeździć samochodom pod … autobusami, a może przyczynić się do zmniejszenia zanieczyszczenia powietrza. Również znany jako Airbus, nowy wynalazek jest mniej kosztowny niż systemy metra.

 

Prawdopodobnie nie jest to aż tak bardzo odłożone w czasie, ponieważ pierwszy projekt pokazano w roku 2010.

Niebawem ukażą się technologie, które teraz czekają na ekspansje dla tych, którzy w przyszłości przyjmą znak bestii.

Reszta będzie musiała „obejść się smakiem”. Zupełnie jak w teledysku Avici.

No votes yet.
Please wait...
Updated: 24 maja 2016 — 16:05

10 komentarzy

Add a Comment
 1. http://blogpurytanina.blogspot.com/2015/01/kult-maryi-wg-sw-epifaniusza.html

  No votes yet.
  Please wait...
  1. ha, interesujuące aż skopiuje niech katolicy wiedzą.

   No votes yet.
   Please wait...
   1. Podałam kiedyś to info o Epifaniuszu kilku zagorzałym katolikom w necie. Niestety jakby o ścianę 🙁

    No votes yet.
    Please wait...
    1. * jakby grochem o ścianę.

     No votes yet.
     Please wait...
 2. Myślę że niebawem ukażą się technologie, które były ukrywane od dziesięcioleci, a wszystkie patenty były skupywane i znikały z rynku, a osoby które chciały wdrożyć na rynek różne wynalazki wyprzedzające epokę też znikali w bardziej lub mniej niewyjaśnionych okolicznościach.
  Technologia ta może mieć główny cel: wielkie zwiedzenie.
  Hologramy, obrazy w głowach, blue beam – czyli tworzenie obrazów i dźwięków z pominięciem narządów wzroku i słuchu, lecz tworzących się bezpośrednio w mózgu, czyli też dla ludzi pozbawionych słuchu lub wzroku, działające na zasadzie fal oddziałujących bezpośrednio na częstotliwości mózgowe. Co oznacza że taki obraz i dźwięk będziemy widzieć, pomimo iż w rzeczywistości może go w ogóle nie być na niebie.
  Oraz technologia która faktycznie będzie na niebie widoczna i ważne jest aby na te „cuda” na niebie NIE patrzeć, NIE przyglądać się im.
  Nie wykluczam że ujawnienie w jednym momencie wszystkich dostępnych technologii połączone będzie z próbą jeszcze większego zwiedzenia, czyli oświadczenia że są to dary od obcych cywilizacji czyli od kosmitów (czyli upadłych aniołów).
  Ilość osób zwiedzonych byłaby na prawdę ogromna, wystarczy poczytać komentarze w internecie jak ludzie ślepo wierzą w ufo, w cywilizacje z innych planet, w życie na innych planetach i możliwość ich kolonizacji, kosmici którzy nas rzekomo obserwują i chcą naszego dobra, weźmy pod uwagę ludzi którzy mają rzekome przekazy telepatyczne od istot pozaziemskich, i ludzi którzy w to wszystko wierzą, jest ich na prawdę ilość olbrzymia.
  Proszę Boga Ojca Jezusa Chrystusa i Ducha Świętego aby wszystkim ludziom dobrej woli na świecie dał możliwość poznania i odróżnienia rzeczy dobrych od złych, aby się nie pogubili i aby w momentach kryzysowych nie tracili rozumu lecz wytrwali w wierze do samego końca swojego istnienia.

  No votes yet.
  Please wait...
  1. https://www.youtube.com/watch?v=xXqPybZg9OE

   Tu Max mówi o likach w facebooku. Że opatentował je jakiś holenderski programista, który umarł w 2004 roku. A zuckerberg nie dość, że nie umarł to zrobił sobie super biznesik.

   No votes yet.
   Please wait...
   1. To prawda, myślę że to nie przypadek że świat pogrążony jest w absurdzie i w złym, lecz zamierzone działanie.
    Dlatego tak ważne jest samodzielne szukanie drogi do prawdy. A tą prawdą i jedyną prawdą jest Jezus Chrystus. Umarł na krzyżu za nasze grzechy i to wiara w Jezusa ma moc zbawczą. Samo zaklepanie tysiąca wizyt w kościele nie ma w ogóle mocy zbawczej. Dlatego do lat około 1500 w Anglii Biblia była zakazana, aby ludzie nie dowiedzieli się że to wiara zbawia a nie instytucja kleru, która wówczas mogłaby być uznana za zbędną, a co za tym idzie stracić swoją władzę prestiż i autorytet, a przede wszystkim stracić dochody czyli pieniądze.

    No votes yet.
    Please wait...
 3. O jaki teledysk chodzi? Zobacze sobie.

  No votes yet.
  Please wait...
  1. Pewnie WAKE ME UP. Dwie dziewczyny, które noszą znak (bestii) nie pasują do miasteczka amiszów, prostych, skromnych ludzi. Odnajdują swoje miejsce w metropolii, w której wszyscy oznaczeni są tym znakiem. W mieście tym z tego co widzę jest pełno nowych technologii, jedna wielka impreza, światowa muzyka, na koncercie przynajmniej jedna z osób pokazuje gest rogów.

   Ludzie z konserwatywnymi wartościami przedstawieni są jako nudni i nieprzystępni 🙂

   No votes yet.
   Please wait...
   1. Oo dziękuję Ci Marta.

    No votes yet.
    Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: