Chrześcijanie biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Futurystyczny bus.

Jest to projekt elektrycznych “międzystrefowych autobusów” i pozwala jeździć samochodom pod … autobusami, a może przyczynić się do zmniejszenia zanieczyszczenia powietrza. Również znany jako Airbus, nowy wynalazek jest mniej kosztowny niż systemy metra.

 

Prawdopodobnie nie jest to aż tak bardzo odłożone w czasie, ponieważ pierwszy projekt pokazano w roku 2010.

Niebawem ukażą się technologie, które teraz czekają na ekspansje dla tych, którzy w przyszłości przyjmą znak bestii.

Reszta będzie musiała “obejść się smakiem”. Zupełnie jak w teledysku Avici.

Updated: 24 maja 2016 — 16:05

10 komentarzy

Add a Comment
  1. ha, interesujuące aż skopiuje niech katolicy wiedzą.

   1. Podałam kiedyś to info o Epifaniuszu kilku zagorzałym katolikom w necie. Niestety jakby o ścianę 🙁

    1. * jakby grochem o ścianę.

 1. Myślę że niebawem ukażą się technologie, które były ukrywane od dziesięcioleci, a wszystkie patenty były skupywane i znikały z rynku, a osoby które chciały wdrożyć na rynek różne wynalazki wyprzedzające epokę też znikali w bardziej lub mniej niewyjaśnionych okolicznościach.
  Technologia ta może mieć główny cel: wielkie zwiedzenie.
  Hologramy, obrazy w głowach, blue beam – czyli tworzenie obrazów i dźwięków z pominięciem narządów wzroku i słuchu, lecz tworzących się bezpośrednio w mózgu, czyli też dla ludzi pozbawionych słuchu lub wzroku, działające na zasadzie fal oddziałujących bezpośrednio na częstotliwości mózgowe. Co oznacza że taki obraz i dźwięk będziemy widzieć, pomimo iż w rzeczywistości może go w ogóle nie być na niebie.
  Oraz technologia która faktycznie będzie na niebie widoczna i ważne jest aby na te “cuda” na niebie NIE patrzeć, NIE przyglądać się im.
  Nie wykluczam że ujawnienie w jednym momencie wszystkich dostępnych technologii połączone będzie z próbą jeszcze większego zwiedzenia, czyli oświadczenia że są to dary od obcych cywilizacji czyli od kosmitów (czyli upadłych aniołów).
  Ilość osób zwiedzonych byłaby na prawdę ogromna, wystarczy poczytać komentarze w internecie jak ludzie ślepo wierzą w ufo, w cywilizacje z innych planet, w życie na innych planetach i możliwość ich kolonizacji, kosmici którzy nas rzekomo obserwują i chcą naszego dobra, weźmy pod uwagę ludzi którzy mają rzekome przekazy telepatyczne od istot pozaziemskich, i ludzi którzy w to wszystko wierzą, jest ich na prawdę ilość olbrzymia.
  Proszę Boga Ojca Jezusa Chrystusa i Ducha Świętego aby wszystkim ludziom dobrej woli na świecie dał możliwość poznania i odróżnienia rzeczy dobrych od złych, aby się nie pogubili i aby w momentach kryzysowych nie tracili rozumu lecz wytrwali w wierze do samego końca swojego istnienia.

  1. https://www.youtube.com/watch?v=xXqPybZg9OE

   Tu Max mówi o likach w facebooku. Że opatentował je jakiś holenderski programista, który umarł w 2004 roku. A zuckerberg nie dość, że nie umarł to zrobił sobie super biznesik.

   1. To prawda, myślę że to nie przypadek że świat pogrążony jest w absurdzie i w złym, lecz zamierzone działanie.
    Dlatego tak ważne jest samodzielne szukanie drogi do prawdy. A tą prawdą i jedyną prawdą jest Jezus Chrystus. Umarł na krzyżu za nasze grzechy i to wiara w Jezusa ma moc zbawczą. Samo zaklepanie tysiąca wizyt w kościele nie ma w ogóle mocy zbawczej. Dlatego do lat około 1500 w Anglii Biblia była zakazana, aby ludzie nie dowiedzieli się że to wiara zbawia a nie instytucja kleru, która wówczas mogłaby być uznana za zbędną, a co za tym idzie stracić swoją władzę prestiż i autorytet, a przede wszystkim stracić dochody czyli pieniądze.

 2. O jaki teledysk chodzi? Zobacze sobie.

  1. Pewnie WAKE ME UP. Dwie dziewczyny, które noszą znak (bestii) nie pasują do miasteczka amiszów, prostych, skromnych ludzi. Odnajdują swoje miejsce w metropolii, w której wszyscy oznaczeni są tym znakiem. W mieście tym z tego co widzę jest pełno nowych technologii, jedna wielka impreza, światowa muzyka, na koncercie przynajmniej jedna z osób pokazuje gest rogów.

   Ludzie z konserwatywnymi wartościami przedstawieni są jako nudni i nieprzystępni 🙂

   1. Oo dziękuję Ci Marta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: